Об утверждении перечня сотрудников органов государственной противопожарной службы, которым выплачивается денежная компенсация на содержание жилища и оплату коммунальных услуг
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2005 года № 302. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2015 года № 173
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.04.2015 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 18.11.2008 N 1068 .
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 22 ноября 1996 года "О пожарной безопасности" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень сотрудников органов государственной противопожарной службы, которым выплачивается денежная компенсация на содержание жилища и оплату коммунальных услуг.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 18.11.2008 N 1068 .
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2000 года N 43 "Об утверждении Перечня должностей военнослужащих Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям и сотрудников Государственной противопожарной службы, которым в установленном порядке присвоено специальное звание, имеющих право на денежную компенсацию на содержание жилища и коммунальные услуги" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 1, ст. 14).
3.  Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 апреля 2005 года N 302
Перечень
сотрудников органов государственной противопожарной службы, которым выплачивается денежная компенсация на содержание жилища и оплату коммунальных услуг
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 18.11.2008 N 1068 .
1. Председатель Комитета противопожарной службы и его заместители, начальники департаментов, государственных учреждений "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ", управлений, специализированных отрядов, отрядов, отделов, отделений, специализированных пожарных частей, пожарных частей, пожарных частей технической службы, центров оперативного управления силами и средствами, центральных пунктов пожарной связи, караулов, складов "неприкосновенных запасов", постов (за исключением кадровых, финансовых, медицинских, хозяйственных служб и учебных заведений).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 11.08.2006 N 760 ; от 28.05.2007 N 430 (вводится в действие с 01.01.2007); от 19.07.2008 N 712 .

Тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге ақшалай өтемақы төленетін мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары қызметкерлерінің тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 сәуірдегі N 302 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 173 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.04.2015 № 173 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Қаулының тақырыбына өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2008.11.18 N 1068 Қаулысымен.
"Өрт қауiпсiздiгi туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 22 қарашадағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған тұрғын үйдi ұстауға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге ақшалай өтемақы төленетін мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары қызметкерлерiнiң тізбесі бекiтiлсiн.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2008.11.18 N 1068 Қаулысымен.
2. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiнiң әскери қызметшілері мен өртке қарсы мемлекеттiк қызметтiң белгiленген тәртiппен тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызмет көрсетулерге ақшалай өтемақыға құқығы бар арнаулы атақ берiлген қызметкерлері лауазымдарының тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 11 қаңтардағы N 43 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж., N 1, 14-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 4 сәуiрдегi
N 302 қаулысымен
бекiтiлген
Ескерту. Тізбенің тақырыбына өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2008.11.18 N 1068 Қаулысымен.
Тұрғын үйдi ұстауға және коммуналдық қызметтерге
ақы төлеуге ақшалай өтемақы төленетiн мемлекеттік өртке қарсы
қызмет органдары қызметкерлерiнiң
тiзбесi
1. Өртке қарсы қызмет комитетінің төрағасы және оның орынбасарлары, департаменттердің, "Өрт сөндiру және авариялық құтқару жұмыстары қызметi" мемлекеттік мекемелерінің, басқармалардың, мамандандырылған жасақтардың, жасақтардың, бөлiмдердiң, бөлiмшелердiң, мамандандырылған өрт сөндiру бөлiмдерiнiң, өрт сөндiру бөлiмдерiнiң, техникалық қызметтiң өрт сөндiру бөлiмдерiнiң, күштер мен құралдарды жедел басқару орталықтарының, өрт сөндiру байланысы орталық пункттерiнiң, қарауылдардың, "ұсталмайтын қорлар" қоймаларының, бекеттердiң (кадр, қаржы, медицина, шаруашылық қызметтерiн және оқу мекемелерiн қоспағанда) бастықтары.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.08.11. N 760 , 2007.05.28. N 430 (2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі), 2008.07.19. N 712 қаулыларымен.

2. Заместители начальников департаментов, государственных учреждений "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ", управлений, специализированных отрядов, отрядов, отделов, специализированных пожарных частей, пожарных частей, пожарных частей технической службы, центров оперативного управления силами и средствами (за исключением кадровых, финансовых, медицинских, хозяйственных служб и учебных заведений).
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 28.05.2007 N 430 (вводится в действие с 01.01.2007); от 19.07.2008 N 712 .
3. Старшие инспекторы по особым поручениям, инженеры, дознаватели, дознаватели по особо важным делам, инспекторы, диспетчеры, помощники руководителя тушения пожара (за исключением кадровых, финансовых, медицинских, хозяйственных служб и учебных заведений).
4. Главные инспекторы, главные специалисты, заместители руководителей тушения пожара, помощники руководителей тушения пожара, помощники начальников специализированных отрядов, отрядов (оперативные дежурные), инженеры, инспекторы, дознаватели (за исключением кадровых, финансовых, медицинских, хозяйственных служб и учебных заведений).
5. Старшие инструкторы газодымозащитных служб, спасатели, по вождению пожарных машин (водители).
6. Старшие мастера газодымозащитных служб, связи.
7. Старшие механики, водители, техники, радиотелефонисты, пожарные, пожарные-спасатели, контролеры, прожектористы.
8. Начальники радиостанций, командиры отделений, водолазы, водители, диспетчеры, мастера, младшие инспекторы, мотористы, радиотелефонисты, пожарные, пожарные-спасатели, прожектористы, техники всех наименований, контролеры, механики.

2. Департаменттер, "Өрт сөндiру және авариялық құтқару жұмыстары қызметi" мемлекеттік мекемелері, басқармалар, мамандандырылған жасақтар, жасақтар, бөлiмдер, мамандандырылған өрт сөндiру бөлiмдерi, өрт сөндiру бөлiмдерi, техникалық қызметтiң өрт сөндiру бөлiмдерi, күштер мен құралдарды жедел басқару орталығы (кадр, қаржы, медицина, шаруашылық қызметтерiн және оқу мекемелерiн қоспағанда) бастықтарының орынбасарлары.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.05.28. N 430 (2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі), 2008.07.19. N 712 қаулысымен.
3. Ерекше тапсырмалар жөнiндегi аға инспекторлар, инженерлер, анықтаушылар, ерекше маңызды iстер жөнiндегi анықтаушылар, инспекторлар, диспетчерлер, өрт сөндiру жетекшiсiнiң көмекшiлерi (кадр, қаржы, медицина, шаруашылық қызметтерiн және оқу мекемелерiн қоспағанда).
4. Бас инспекторлар, бас мамандар, өрт сөндiру жетекшілерiнiң орынбасарлары, өрт сөндiру жетекшiлерiнiң көмекшiлерi, мамандандырылған жасақтар бастықтарының, бастықтарының көмекшілерi (жедел кезекшiлер), инженерлер, инспекторлар, анықтаушылар (кадр, қаржы, медицина, шаруашылық қызметтерiн және оқу мекемелерiн қоспағанда).
5. Газ-түтiннен қорғау қызметтерiнiң, құтқарушылардың, өрт сөндiру машиналарын жүргізу жөнiндегі аға нұсқаушылар (жүргiзушiлер).
6. Газ-түтiннен қорғау қызметiнiң, байланыстың аға шеберлерi.
7. Аға механиктер, жүргізушiлер, техниктер, радиотелефоншылар, өрт сөндiрушiлер, өрт сөндiрушi-құтқарушылар, бақылаушылар, прожекторшылар.
8. Радиостанциялардың бастықтары, бөлiмшелердiң командирлерi, сүңгуiрлер, жүргiзушiлер, диспетчерлер, шеберлер, кiшi инспекторлар, мотористер, радиотелефоншылар, өрт сөндiрушiлер, өрт сөндiрушi-құтқарушылар, прожекторшылар, барлық атаудағы техниктер, бақылаушылар, механиктер.