О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 10 сентября 2003 года N 1184"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 308
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в  Указ Президента Республики Казахстан от 10 сентября 2003 года N 1184".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Указ
Президента Республики Казахстан О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан
от 10 сентября 2003 года N 1184
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 10 сентября 2003 года N 1184 "О вопросах присвоения воинских и специальных званий, права ношения форменной одежды военнослужащими и сотрудниками иных государственных органов" следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 2:
в абзаце первом слово "января" заменить словом "мая";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"с 1 января 2006 года - ".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 10 қыркүйектегi N 1184 Жарлығына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 308 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 10 қыркүйектегі N 1184  Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгізiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентiнiң
2003 жылғы 10 қыркүйектегі N 1184 Жарлығына
өзгерiстер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕTЕMIH:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Әскери және арнаулы атақтар беру, әскери қызметшiлердiң және өзге де мемлекеттік органдар қызметкерлерiнiң нысанды киiм киiп жүру құқығы мәселелерi" туралы 2003 жылғы 10 қыркүйектегi N 1184  Жарлығына мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
2-тармақтың 1) тармақшасында:
бiрiншi абзацтағы "қаңтарға" деген сөз "мамырға" деген сөзбен ауыстырылсын;
екiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2006 жылғы 1 қаңтардан бастап -".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Президенті