О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1997 года N 3636 и внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 13 декабря 1999 года N 284"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2005 года N 435
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1997 года N 3636 и внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 13 декабря 1999 года N 284".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Указ
Президента Республики Казахстан О признании утратившим силу Указа Президента
Республики Казахстан от 16 сентября 1997 года N 3636
и внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан
от 13 декабря 1999 года N 284
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1997 года N 3636 "О единовременных выплатах родителям, усыновителям, опекунам погибших, умерших военнослужащих".
2. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 декабря 1999 года N 284 "О единовременных выплатах родителям, усыновителям, опекунам погибших, умерших военнослужащих" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 55-56, ст. 542) следующее изменение:
в абзаце первом пункта 1 слова "и не сумевшим своевременно оформить документы на получение единовременных выплат в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1997 года N 3636 "О единовременных выплатах родителям, усыновителям, опекунам погибших, умерших военнослужащих" исключить.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 16 қыркүйектегi N 3636 Жарлығының күшi жойылды деп тану және Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 13 желтоқсандағы N 284 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 мамырдағы N 435 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 16 қыркүйектегi N 3636  Жарлығының күшi жойылды деп тану және Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 13 желтоқсандағы N 284  Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы
16 қыркүйектегi N 3636 Жарлығының күшi жойылды деп
тану және Қазақстан Республикасы Президентiнiң
1999 жылғы 13 желтоқсандағы N 284 Жарлығына
өзгерiс енгiзу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қаза тапқан, қайтыс болған әскери қызметшілердің ата-аналарына, асырап алушыларына, қамқоршыларына бiржолғы төлем туралы" 1997 жылғы 16 қыркүйектегі N 3636  Жарлығының күшi жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қаза тапқан, қайтыс болған әскери қызметшілердiң ата-аналарына, асырап алушыларына, қамқоршыларына бiржолғы төлем туралы" 1999 жылғы 13 желтоқсандағы N 284  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1999 ж., N 55-56, 542-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақтың бірінші абзацындағы "және Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қаза тапқан, қайтыс болған әскери қызметшiлердiң ата-аналарына, асырап алушыларына, қамқоршыларына бiржолғы төлем туралы" 1997 жылғы 16 қыркүйектегi N 3636  Жарлығына сәйкес біржолғы төлемдi алуға арналған құжаттарды уақытында ресімдей алмаған" деген сөздер алынып тасталсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті