О Баталове А.Б.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2005 года N 441
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Баталова Аскара Булатовича вице-министром индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

А.Б.Баталов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 10 мамырдағы N 441 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Асқар Болатұлы Баталов Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрi болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі