Об утверждении Перечня множительно-копировальной техники цветного изображения, приобретение, хранение, перевозка, ввоз и вывоз которой осуществляются по разрешениям органов внутренних дел
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2005 года N 448. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 124
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.01.2012 № 124 (вводится в действие по истечении 21 календарного дня после первого официального опубликования, но не ранее 30.01.2012).
В целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "Об органах внутренних дел Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемый Перечень множительно-копировальной техники цветного изображения, приобретение, хранение, перевозка, ввоз и вывоз которой осуществляются по разрешениям органов внутренних дел.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 12 мая 2005 года N 448
ПЕРЕЧЕНЬ
множительно-копировальной техники цветного изображения,
приобретение, хранение, перевозка, ввоз и вывоз которой
осуществляются по разрешениям органов внутренних дел
Полноцветная множительно-копировальная техника цветного изображения, имеющая разрешающую способность, в том числе с возможностью интерполяции от 1200 точек на дюйм (dpi) и выше или линиатурой от 150 растровых точек на дюйм (lpi) и выше с использованием четырех и более цветов со следующей технологией печати:
1) ксерографической;
2) сублимационной;
3) термического нанесения чернил на основе воска;
4) струйной.

Сатып алу, сақтау, тасымалдау, әкелу және әкету iшкi iстер органдарының рұқсаты бойынша жүзеге асырылатын түрлi-түстi бейнедегі көбейту-көшiру техникасының тiзбесін бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 мамырдағы N 448 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.01.19 № 124 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.01.19 № 124 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік жиырма бір күн еткен соң, бірақ 2012.01.30 ерте емес қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының Iшкі істер органдары туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қоса берiлiп отырған сатып алу, сақтау, тасымалдау, әкелу және әкету iшкi iстер органдарының рұқсаты бойынша жүзеге асырылатын түрлi-түстi бейнедегі көбейту-көшіру техникасының тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 12 мамырдағы
N 448 қаулысымен
бекiтiлген
Сатып алу, сақтау, тасымалдау, әкелу және әкету iшкi
iстер органдарының рұқсаты бойынша жүзеге асырылатын
түрлi-түстi бейнедегi көбейту-көшiру техникасының
тiзбесi
Айыру қабiлетi, оның iшiнде 1 дюймге (dpi) 1200 нүкте және одан жоғары интерполяция мүмкiндігі немесе 1 дюймге (lpi) 150 растрлық нүкте және одан жоғары линиатурасы бар төрт және одан да көп түстi пайдалана отырып, басудың мынадай:
1) ксерографиялық;
2) сублимациялық;
3) балауыздың негiзiнде сиямен термиялық жазу;
4) бүрiккiш технологиясы бар түрлi-түстi бейнедегі толық түстi көбейту-көшiру техникасы.