О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2005 года N 459
Правительство Республики Казахстан постановляет:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
РАСПОРЯЖЕНИЕ
Президента Республики Казахстан О внесении изменений в распоряжение Президента
Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071 "О составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в персональный состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденный указанным распоряжением:
Гарднера Дага                   - управляющего партнера компании
"Эрнст энд Янг" по СНГ;
строки:
"Мынбаев Сауат Мухаметбаевич    - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Лакшми Миттал                   - председатель "Группы "ЛНМ"
(Испат Кармет)
Эванс Ричард                    - председатель совета директоров
компании "БАЕ Системс"
изложить в следующей редакции:
"Мынбаев Сауат Мухаметбаевич    - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министр индустрии и торговли
Республики Казахстан;
Лакшми Миттал                   - председатель и управляющий
директор "Миттал Стил Ко.";
Эванс Ричард                    - специальный советник председателя
правления компании "БАЕ Системс";
вывести из состава указанного Совета: Джаксыбекова Адильбека Рыскельдиновича, Хорна Ханса Йукума.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкiмiне өзгерістер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 16 мамырдағы N 459 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 4071  өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ӨКІМІ Қазақстан Республикасы Президентiнiң
1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 4071 өкiмiне
өзгерiстер енгізу туралы
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 4071  өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесiнiң дербес құрамына:
Гарднер Даг              - "Эрнст энд Янг" компаниясының
ТМД бойынша басқарушы серіктесі
енгiзiлсiн;
мына:
"Мыңбаев                 - Қазақстан Республикасы
Сауат Мұхаметбайұлы        Премьер-Министрiнiң орынбасары
Лакшми Миттал            - "ЛНМ" тобының" (Испат Кармет) төрағасы
Эванс Ричард             - "БАЕ Системс" компаниясының директорлар
кеңесiнiң төрағасы"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мыңбаев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-
Сауат Мұхаметбайұлы        Министрiнiң орынбасары - Қазақстан
Республикасының Индустрия және сауда
министрi
Лакшми Миттал            - "Миттал Стил Кo." төрағасы және
басқарушы директоры
Эванс Ричард             - "БАЕ Системс" компаниясының басқарма
төрағасының арнайы кеңесшiсi";
көрсетiлген Кеңестiң құрамынан Жақсыбеков Әдiлбек Рыскелдiұлы, Хорн Ханс Йукум шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті