О Жумагалиеве А.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2005 года N 465
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Жумагалиева Аскара Куанышевича первым заместителем председателя Агентства
Республики Казахстан по информатизации и связи, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

А.Қ.Жұмағалиев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 17 мамырдағы N 465 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Асқар Қуанышұлы Жұмағалиев Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының бiрiншi орынбасары болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметiнен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі