О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2003 года N 794
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2005 года N 506. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2010 года N 452
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 N 452.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2003 года N 794 "Об информационных справочниках, используемых при применении резервного метода определения таможенной стоимости товаров" следующее дополнение:
пункт 1 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) "Информационный справочник по ценам на импортируемые в Республику Казахстан электробытовые товары" Объединения юридических лиц Казахстанской ассоциации торговых компаний и товаропроизводителей электробытовой, компьютерной техники и сложных технических систем (КАТЭКС)".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 8 тамыздағы N 794 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 мамырдағы N 506 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 452 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 452 Қаулысымен.
1. "Тауарлардың кедендiк құнын айқындаудың резервтiк әдiсiн қолдану кезiнде пайдаланылатын ақпараттық анықтамалық туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 8 тамыздағы N 794 қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
1-тармақ 2) тармақшадағы "(Қазақстан Республикасы)" деген сөздерден кейiн ";" белгісi қойылып, мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) Қазақстандық сауда компаниялары мен тұрмыстық электр, компьютерлiк техниканың және күрделi техникалық жүйелердiң тауар өндiрушiлері қауымдастығы (ҚСЭКЖҚ) заңды тұлғалар бiрлестiгінiң "Қазақстан Республикасына импортталатын тұрмыстық электр тауарларының бағалары бойынша ақпараттық анықтамалық".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі