О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2005 года N 526. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 января 2009 года N 45.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.01.2009 N 45 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 50, ст. 648) следующие дополнения и изменения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления":
по администратору бюджетных программ 102 "Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан" дополнить бюджетной программой 003 следующего содержания:
"003 Строительство и реконструкция объектов ХОЗУ Парламента Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 690 "Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан" дополнить бюджетной программой 003 следующего содержания:
"003 Создание инженерно-технического центра";
в функциональной подгруппе 3 "Внешнеполитическая деятельность":
по администратору бюджетных программ 204 "Министерство иностранных дел Республики Казахстан":
бюджетную программу 002 "Участие в международных организациях и других международных органах" дополнить бюджетной подпрограммой 104 следующего содержания:
"104 Содержание аппарата Полномочного представителя Республики Казахстан в Постоянном Совете при Организации Договора о коллективной безопасности";
бюджетную программу 003 изложить в следующей редакции:
"003 Делимитация и демаркация государственной границы";
дополнить бюджетной программой 010 следующего содержания:
"010 Оказание финансовой помощи гражданам Республики Казахстан, незаконно ввезенным в иностранные государства и ставшим жертвами торговли, а также пострадавшим за рубежом от других преступлений и оказавшимся в форс-мажорных обстоятельствах";
в функциональной группе 02 "Оборона":
в функциональной подгруппе 2 "Организация работы по чрезвычайным ситуациям":
по администратору бюджетных программ 202 "Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" дополнить бюджетной программой 005 следующего содержания:
"005 Целевые трансферты на развитие бюджету города Алматы для обеспечения противолавинной и противооползневой безопасности";

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 мамырдағы N 526 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 45 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 45 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 50, 648-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер көрсету" функционалдық тобында:
1 "Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" кiшi функциясында:
102 "Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы" бюджеттiк бағдарламалар әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 003 бюджеттiк бағдарламамен толықтырылсын:
"003 Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы объектiлерiн салу және қайта жаңарту";
690 "Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы" бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 003 бюджеттiк бағдарламамен толықтырылсын:
"003 Инженерлiк-техникалық орталық құру";
3 "Сыртқы саяси қызмет" кiшi функциясында:
204 "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi" бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсi бойынша:
002 "Халықаралық ұйымдарға және басқа да халықаралық органдарға қатысу" бюджеттiк бағдарламасы бойынша мынадай мазмұндағы 104 кiшi бюджеттiк бағдарламамен толықтырылсын:
"104 Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шарт ұйымы жанындағы Тұрақты Кеңесте Қазақстан Республикасы Өкiлеттi өкiлiнiң аппаратын, ұстау";
003 бюджеттiк бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"003 Мемлекеттiк шекараны делимитациялау және демаркациялау"; мынадай мазмұндағы 010 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"010 Қазақстан Республикасының шетелдiк мемлекеттерге заңсыз әкелiнген және сауда-саттық құрбандары болған, сондай-ақ шет елдерде басқа қылмыстардан зардап шеккен және форс-мажорлық жағдайларда қалған азаматтарына қаржылық көмек көрсету";
02 "Қорғаныс" функционалдық тобында:
2 "Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру" кiшi функциясында:
202 "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi" бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 005 бюджеттiк бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Алматы қаласының бюджетіне көшкiнге қарсы және селге қарсы қауiпсiздiктi қамтамасыз етуге берілетін нысаналы даму трансферттерi";

по администратору бюджетных программ 373 "Департамент (Управление) строительства города республиканского значения, столицы" бюджетную программу 003 "Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций" дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 Реализация программы за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета
015 Реализация программы за счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности":
по администратору бюджетных программ 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан" дополнить бюджетной программой 010 следующего содержания:
"010 Обеспечение деятельности центров обслуживания населения по принципу "одного окна";
в функциональной группе 04 "Образование":
в функциональной подгруппе 4 "Среднее профессиональное образование":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан" дополнить бюджетными программами 016 и 030 следующего содержания:
"016 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендий студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов
030 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату компенсаций на проезд для обучающихся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов";
по администратору бюджетных программ 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан" дополнить бюджетными программами 013 и 021 следующего содержания:
"013 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам, городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендий студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов
021 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату компенсаций на проезд для обучающихся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов";
в функциональной подгруппе 6 "Высшее и послевузовское профессиональное образование":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":

373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс департаментi (басқармасы)" бюджеттiк бағдарламалар әкiмшісi бойынша 003 "Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар объектілерiн дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша мынадай мазмұндағы 011 және 015 кiшi бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Бағдарламаны республикалық бюджеттен берiлетiн ресми трансферттер есебiнен iске асыру
015 Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты есебiнен iске асыру";
03 "Қоғамдық тәртiп, қауiпсiздiк, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметi" функционалдық тобында:
9 "Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк саласындағы басқа да қызметтер" кiшi функциясында:
221 "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 010 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"010 Халыққа "жалғыз терезе" қағидаты бойынша қызмет көрсететін орталықтардың қызметiн қамтамасыз ету";
04 "Бiлім бepу" функционалдық тобында:
4 "Орта кәсiби бiлiм беру" кiшi функциясында:
225 "Қазақстан Республикасы Білiм және ғылым министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 016 және 030 бюджеттiк бағдарламалармен толықтырылсын:
"016 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негiзiнде кәсіптік орта оқу орындарында оқитын студенттердің стипендиялары мөлшерiн ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
030 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізiнде кәсіптік орта оқу орындарында оқып жатқандар үшiн жол жүруге өтемақы төлеуге берілетiн ағымдағы нысаналы трансферттер";
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгі" бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 013 және 021 бюджеттiк бағдарламалармен толықтырылсын:
"013 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттiк тапсырысы негізiнде кәсiптiк орта оқу орындарында оқитын студенттердiң стипендиялары мөлшерiн ұлғайтуға берiлетін ағымдағы нысаналы трансферттер
021 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жергілiкті атқарушы органдардың мемлекеттiк тапсырысы негізiнде кәсiптiк орта оқу орындарында оқып жатқандар үшiн жол жүруге өтемақы төлеуге берілетiн ағындағы нысаналы трансферттер";
6 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейiн кәсiби бiлiм беру" кiшi функциясында:
225 "Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi" бюджеттiк бағдарламалар әкiмшісi бойынша:

бюджетную программу 020 "Подготовка специалистов с высшим и послевузовским профессиональным образованием" дополнить бюджетной подпрограммой 113 следующего содержания:
"113 Выплата компенсаций на проезд обучающимся из числа молодежи в высших профессиональных учебных заведениях по государственному образовательному заказу";
дополнить бюджетной программой 032 с бюджетными подпрограммами 100 и 101 следующего содержания:
"032 Институциональное развитие образования и науки
100 Организация администрирования международных программ в области образования и науки
101 Организация системы гарантирования студенческих кредитов в банках второго уровня";
по администратору бюджетных программ 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан" бюджетную программу 003 "Подготовка специалистов с высшим и послевузовским профессиональным образованием" дополнить бюджетной подпрограммой 108 следующего содержания:
"108 Выплата компенсаций на проезд обучающимся из числа молодежи в высших профессиональных учебных заведениях по государственному образовательному заказу";
в функциональной группе 06 "Социальная помощь и социальное обеспечение":
в функциональной подгруппе 1 "Социальное обеспечение":
по администратору бюджетных программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" дополнить бюджетной программой 019 следующего содержания:
"019 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов социального обеспечения";
дополнить администратором бюджетных программ 266 с бюджетной программой 020 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"266 Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области
020 Развитие объектов социального обеспечения
011 Реализация программы за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета
015 Реализация программы за счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 373 с бюджетной программой 010 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"373 Департамент (Управление) строительства города республиканского значения, столицы
010 Развитие объектов социального обеспечения
011 Реализация программы за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета
015 Реализация программы за счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 2 "Социальная помощь":
по администратору бюджетных программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" дополнить бюджетными программами 020 и 021 следующего содержания:
"020 Целевые текущие трансферты областному бюджету Кызылординской области для оказания государственной адресной социальной помощи населению Аральского и Казалинского районов
021 Целевые текущие трансферты областному бюджету Актюбинской области для оказания государственной адресной социальной помощи населению Шалкарского района";

020 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгі кәсіптiк бiлiмдi мамандар даярлау" бюджеттік бағдарламасы бойынша мынадай мазмұндағы 113 кiшi бюджеттiк бағдарламамен толықтырылсын:
"113 Кәсіптік жоғары оқу орындарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы бойынша оқып жатқандар арасынан жастардың жол жүруiне өтемақы төлеу";
мынадай мазмұндағы 100 және 101 кiшi бюджеттік бағдарламалары бар 032 бюджеттiк бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Бiлiм берудi және ғылымды институционалдық дамыту
100 Бiлім беру және ғылым саласындағы халықаралық бағдарламаларды әкiмшілендiрудi ұйымдастыру
101 Екiншi деңгейдегi банктерде студенттік кредиттерге кепiлдiк беру жүйесiн ұйымдастыру";
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi" бюджеттiк бағдарламалар әкiмшісi бойынша 003 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлау" бюджеттік бағдарламасы бойынша мынадай мазмұндағы 108 кіші бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"108 Кәсiптiк жоғары оқу орындарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы бойынша оқып жатқандар арасынан жастардың жол жүруiне өтемақы төлеу";
06 "Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру" функционалдық тобында:
1 "Әлеуметтік қамсыздандыру" кiшi функциясында:
213 "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 019 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"019 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттiк әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерiн салуға және қайта жаңартуға берілетiн нысаналы даму трансферттерi";
011 және 015 кiшi бюджеттік бағдарламаларымен 020 бюджеттiк бағдарламасы бар мынадай мазмұндағы 266 бюджеттiк бағдарламалар әкiмшісiмен толықтырылсын:
"266 Облыстың сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаментi (басқармасы)
020 Әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерiн дамыту
011 Бағдарламаны республикалық бюджеттен берiлетiн ресми трансферттер есебiнен iске асыру
015 Бағдарламаны жергіліктi бюджет қаражаты есебiнен iске асыру";
011 және 015 кiшi бюджеттік бағдарламаларымен 010 бюджеттік бағдарламасы бар мынадай мазмұндағы 373 бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiмен толықтырылсын:
"373 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс департаментi (басқармасы)
010 Әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерiн дамыту
011 Бағдарламаны республикалық бюджеттен берiлетiн ресми трансферттер есебiнен iске асыру
015 Бағдарламаны жергіліктi бюджет қаражаты есебiнен iске асыру";
2 "Әлеуметтік көмек" кiшi функциясында:
213 "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" бюджеттiк бағдарламалар әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 020 және 021 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"020 Арал және Қазалы аудандарының халқына атаулы әлеуметтiк мемлекеттік көмек көрсетуге Қызылорда облыстық бюджетіне берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер;
021 Шалқар ауданының халқына атаулы әлеуметтiк мемлекеттік көмек көрсетуге Ақтөбе облыстық бюджетіне берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер";

по администратору бюджетных программ 256 "Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ области" дополнить бюджетными программами 013 и 014 следующего содержания:
"013 Целевые текущие трансферты бюджетам Аральского и Казалинского районов Кызылординской области для оказания государственной адресной социальной помощи населению
014 Целевые текущие трансферты бюджету Шалкарского района Актюбинской области для оказания государственной адресной социальной помощи населению";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":
администратора бюджетных программ 266 "Департамент (Управление) архитектуры, градостроительства и строительства области" с бюджетной программой 020 "Развитие объектов социального обеспечения" исключить;
администратора бюджетных программ 373 "Департамент (Управление) строительства города республиканского значения, столицы" с бюджетной программой 010 "Развитие объектов социального обеспечения" исключить;
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в функциональной подгруппе 2 "Спорт":
по администратору бюджетных программ 373 "Департамент (Управление) строительства города республиканского значения, столицы" бюджетную программу 015 "Развитие объектов физической культуры и спорта" дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 Реализация программы за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета
015 Реализация программы за счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования":
по администратору бюджетных программ 231 "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" дополнить бюджетными программами 007 и 016 следующего содержания:
"007 Создание технопарка "Парк ядерных технологий" в городе Курчатове
016 Увеличение уставного капитала АО "НК "КазМунайГаз";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 1 "Сельское хозяйство":
по администратору бюджетных программ 212 "Министерство сельского хозяйства       Республики Казахстан" бюджетную программу 043 "Институциональное развитие сельского хозяйства" дополнить бюджетной подпрограммой 106 следующего содержания:
"106 Внедрение и развитие информационной инфраструктуры на селе";
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
в функциональной подгруппе 5 "Железнодорожный транспорт":

256 "Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтiк бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)" бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 013 және 014 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"013 Халыққа мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек көрсетуге Қызылорда облысы Арал және Қазалы аудандарының бюджеттерiне берілетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
014 Халыққа мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек көрсетуге Ақтөбе облысы Шалқар ауданының бюджетiне берілетiн ағымдағы нысаналы трансферттер";
9 "Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында:
020 "Әлеуметтiк қамтамасыз ету объектiлерiн дамыту" бюджеттiк бағдарламасы бар 266 "Облыстың сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаментi (басқармасы)" бюджеттік бағдарламалар әкiмшiсi алынып тасталсын;
010 "Әлеуметтiк қамтамасыз ету объектілерiн дамыту" бюджеттiк бағдарламасы бар 373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс департаменті (басқармасы)" бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсi алынып тасталсын;
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк" функционалдық тобында:
2 "Спорт" кiшi функциясында:
373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс департаментi (басқармасы)" бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсi бойынша 015 "Дене шынықтыру және спорт объектілерiн дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша мынадай мазмұндағы 011 және 015 кiшi бюджеттiк бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Бағдарламаны республикалық бюджеттен берiлетін ресми трансферттер есебiнен iске асыру
015 Бағдарламаны жергiлiктi бюджет қаражаты есебiнен iске асыру";
09 "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында:
9 "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында:
231 "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі" бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 007 және 016 бюджеттiк бағдарламалармен толықтырылсын:
"007 Курчатов қаласында "Ядролық технологиялар паркi" технопаркiн құру
016 "ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ-тың жарғылық капиталын ұлғайту";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
1 "Ауыл шаруашылығы" кiшi функциясында:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсi бойынша 043 "Ауыл шаруашылығын институционалдық дамыту" бюджеттiк бағдарламасы бойынша мынадай мазмұндағы 106 кiшi бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"106 Ауылда ақпараттық инфрақұрылымды енгізу және дамыту";
12 "Көлiк және коммуникациялар" функционалдық тобында:
5 "Темiр жол көлi" кiшi функциясында:

по администратору бюджетных программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций   Республики Казахстан" бюджетные программы 009 и 013 изложить в следующей редакции:
"009 Субсидирование железнодорожных пассажирских перевозок по социально значимым межобластным сообщениям
013 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование железнодорожных пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородным) и внутренним сообщениям";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
по администратору бюджетных программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" дополнить бюджетной программой 009 следующего содержания:
"009 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работникам казенных предприятий";
пo администратору бюджетных программ 257 "Департамент (Управление) финансов области" дополнить бюджетной программой 015 следующего содержания:
"015 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работникам казенных предприятий".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

215 "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлігі" бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсi бойынша 009 және 013 бюджеттік бағдарламалар мынадай редакцияда жазылсын:
"009 Әлеуметтiк маңызы бар облыс аралық бағыттар бойынша темiр жол жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
013 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (қалааралық) және iшкi бағыттардағы темiр жол жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға берілетiн ағымдағы нысаналы трансферттер";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
9 "Басқалар" кiшi функциясында:
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі" бюджеттік бағдарламалар әкiмшісi бойынша мынадай мазмұндағы 009 бюджеттiк бағдарламамен толықтырылсын:
"009 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мемлекеттiк қызметшілердiң, мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерiнiң және қазыналық кәсiпорындар қызметкерлерінің жалақыларын ұлғайтуға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер";
257 "Облыстың қаржы департаментi (басқармасы)" бюджеттiк бағдарламалар әкiмшісi бойынша мынадай мазмұндағы 015 бюджеттiк бағдарламамен толықтырылсын:
"015 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттiк қызметшiлердiң, мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттік қызметшi болып табылмайтын қызметкерлерiнiң және қазыналық кәсiпорындар қызметкерлерiнiң жалақыларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер".
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі