О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2005 года N 539
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 мая 2005 года N 539
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Подпункты 1), 2) пункта 1, пункт 2  постановления  Правительства Республики Казахстан от 29 января 2004 года N 100 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)" и пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 4, ст. 56).
2. Подпункт 2) пункта 1  постановления  Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2004 года N 307 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 28 июля 1995 года N 1035 и от 29 января 2004 года N 100 и признании утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2003 года N 646" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 13, ст. 168).
3. Пункт 3  постановления  Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2004 года N 720 "О ликвидации государственного учреждения "Департамент по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) на транспорте Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 26, ст. 341).
4. Подпункт 1) пункта 1  постановления  Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2004 года N 837 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 29, ст. 390).
5. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 24 января 2005 года N 47 "Об утверждении лимитов штатной численности":
в лимитах штатной численности работников министерств, агентств и ведомств, утвержденных указанным постановлением, пункт 20 исключить;
в лимитах штатной численности работников территориальных органов министерств, агентств и ведомств, утвержденных указанным постановлением, пункт 16 исключить.

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешімдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 31 мамырдағы N 539 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 31 мамырдағы
N 539 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған
кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттiгiнiң (қаржы полициясы) мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 29 қаңтардағы N 100  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 4, 56-құжат) 1-тармағының 1), 2) тармақшалары, 2-тармағы және көрсетiлген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзілетін өзгерiстердің 3-тармағы.
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 28 шiлдедегi N 1035 және 2004 жылғы 29 қаңтардағы N 100 қаулыларына өзгерiстер енгiзу және Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2003 жылғы 3 шiлдедегі N 646 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2004 жылғы 11 наурыздағы N 307  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 13, 168-құжат) 1-тармағының 2) тармақшасы.
3. "Қазақстан Республикасы Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегі агенттiгiнiң (қаржы полициясы) Көлiктегi экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi департаментi (қаржы полициясы)" мемлекеттiк мекемесiн тарату туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 29 маусымдағы N 720  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 26, 341-құжат) 3-тармағы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 11 тамыздағы N 837  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 29, 390-құжат) 1-тармағының 1) тармақшасы.
5. "Штат санының лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 24 қаңтардағы N 47  қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктердің, агенттіктер мен ведомстволардың қызметкерлерi штат санының лимиттерiнде 20-тармақ алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекiтілген министрлiктердiң, агенттіктер мен ведомстволардың аумақтық органдары қызметкерлерi штат санының лимиттерiнде 16-тармақ алынып тасталсын.

6. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2005 года N 214 "Об утверждении лимитов штатной численности государственных учреждений, подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан":
в лимитах штатной численности работников государственных учреждений,  подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан, финансируемых за счет средств республиканского бюджета, утвержденных указанным постановлением, пункт 12 исключить.

6. "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағынысты мемлекеттiк мекемелер штат санының лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 5 наурыздағы N 214  қаулысында :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген республикалық бюджет қаражаты есебiнен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер қызметкерлерi штат санының лимиттерiнде 12-тармақ алынып тасталсын.