О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2005 года N 557
В связи с завершением проекта "Усовершенствование ирригационных и дренажных систем" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 июня 2005 года N 557
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Пункт 2  постановления  Правительства Республики Казахстан от 7 октября 1996 года N 1237 "О мерах по реализации условий для вступления в силу Соглашения о займе между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития по Проекту усовершенствования ирригационной и дренажной систем".
2.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 1998 года N 287 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 1996 года N 1237", за исключением абзацев первого, второго и третьего.
3. Абзац шестой пункта 1  постановления  Правительства Республики Казахстан от 25 января 2002 года N 112 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 1996 года N 1237".
4.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 января 2003 года N 93 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 1996 года N 1237".
5. Абзацы третий, четвертый, пятый пункта 1  постановления  Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2004 года N 336 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 1996 года N 1237".

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешімдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Рсепубликасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 маусымдағы N 557 Қаулысы
"Жердi суландыру және дренаж жүйелерiн жетiлдiру" жобасының аяқталуына байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ
ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2005 жылғы 3 маусымдағы
N 557 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкіметінің күшi жойылған
кейбiр шешiмдерінiң тiзбесi
1. "Жердi суландыру және дренаж жүйелерін жетiлдiру жобасы бойынша Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта құру және Даму Банкi арасындағы Займ туралы келiсiмнiң күшіне енуіне арналған шарттарды жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 қазандағы N 1237  қаулысының 2-тармағы.
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 қазандағы N 1237 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 6 сәуiрдегі N 287  қаулысы бiрiншi, екiншi және үшiншi абзацтарды қоспағанда.
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 қазандағы N 1237 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 25 қаңтардағы N 112  қаулысының 1-тармағаның алтыншы абзацы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 қазандағы N 1237 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 27 қаңтардағы N 93  қаулысы .
5. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 қазандағы N 1237 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 18 наурыздағы N 336  қаулысының 1-тармағының үшiншi, төртiншi, бесіншi абзацтары.