О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 18 сентября 1992 года N 920"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2005 года N 561
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 18 сентября 1992 года N 920".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О признании утратившим силу Указа Президента
Республики Казахстан от 18 сентября 1992 года N 920
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 18 сентября 1992 года N 920 "О создании Государственной телерадиовещательной компании "Казахстан" (САПП
Республики Казахстан, 1992 г., N 34, ст. 509).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентінің 1992 жылғы 18 қыркүйектегі N 920 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 маусымдағы N 561 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1992 жылғы 18 қыркүйектегі N 920 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентінің
1992 жылғы 18 қыркүйектегі N 920 Жарлығының
күші жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан" мемлекеттік телерадио хабарларын тарату компаниясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1992 жылғы 18 қыркүйектегі N 920 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 34, 509-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті