О Касымове К.Н.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2005 года N 571
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Касымова Калмуханбета Нурмуханбетовича первым вице-министром внутренних дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қ.Н. Қасымов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 маусымдағы N 571 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қалмұханбет Нұрмұханбетұлы Қасымов Қазақстан Республикасының Ішкі істер бірінші вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі