О строительстве административного здания Посольства и здания резиденции Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Королевстве Саудовская Аравия
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2005 года N 579
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Министерства иностранных дел Республики Казахстан о строительстве административного здания Посольства и здания резиденции Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Королевстве Саудовская Аравия (далее - здания) по адресу: город Эр-Рияд, Дипломатический квартал, участок N D 27.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить:
1) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке финансирование строительства зданий в сумме, эквивалентной 5382000 (пять миллионов триста восемьдесят две тысячи) долларам США, по курсу, установленному Национальным Банком Республики Казахстан на день оплаты, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по программе 009 "Приобретение и строительство объектов недвижимости за рубежом для размещения дипломатических представительств Республики Казахстан";
2) соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования средств, выделенных для финансирования строительства зданий.
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществлять контроль за целевым использованием выделяемых средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Сауд Арабиясы Корольдiгiндегi Елшiлiгiнiң әкiмшiлiк ғимараты мен Төтенше және Өкiлеттi Елшiсi резиденциясының ғимаратын салу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 11 маусымдағы N 579 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң Эр-Рияд қаласы, Дипломатиялық квартал, N D 27 учаскесi мекен-жайы бойынша Қазақстан Республикасының Сауд Арабиясы Корольдiгiндегi Елшілiгiнiң әкiмшілiк ғимараты мен Төтенше және Өкілеттi Елшiсi резиденциясының ғимаратын (бұдан әрi - ғимараттар) салу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігі:
1) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртiппен 2005 жылға арналған республикалық бюджетте 009 "Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкiлдiктерiн орналастыру үшiн шетелде жылжымайтын мүлiк объектiлерiн сатып алу және салу" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi төленетiн күнге белгілеген бағам бойынша 5382000 (бec миллион үш жүз сексен екi мың) АҚШ долларына баламалы сомада ғимараттардың құрылысын қаржыландыруды;
2) ғимараттардың құрылысын қаржыландыру үшiн бөлiнген қаражатты оңтайлы және тиiмдi жұмсау қағидатын сақтауды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлiнетiн қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды заңнамада белгіленген тәртiппен жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі