О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года N 1180
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2005 года N 583
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года
N 1180 "Об утверждении Плана мероприятий на 2005-2007 годы по реализации Государственной
программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы" (САПП
Республики Казахстан, 2004 г., N 44, ст. 559) следующие изменения:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Контроль за ходом исполнения настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Есимова А.С.";
в Плане мероприятий на 2005-2007 годы по реализации Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в графе 5 строк, порядковые номера 56, 57, цифры "2005" заменить цифрами "2006".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 11 қарашадағы N 1180 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 11 маусымдағы N 583 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын іске асыру жөнiндегi 2005-2007 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 11 қарашадағы N 1180  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 44, 559-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Осы қаулының орындалу барысын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары А.С. Есiмовке жүктелсiн.";
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2005-2007 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрлерi 56, 57-жолдардың 5-бағанында "2005" деген сандар "2006" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі