О Султанове Е.Х.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2005 года N 587
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
освободить Султанова Эрика Хамзиновича от должности председателя Комитета развития транспортной инфраструктуры Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Е.Х. Сұлтанов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 маусымдағы N 587 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ерік Хамзаұлы Сұлтанов Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Көлік инфрақұрылымын дамыту комитетінің төрағасы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі