О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1422
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2005 года N 596
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1 . Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1422 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2005 год"
следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2005 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 23, 24, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 59-2 и 59-3, следующего содержания:
"59-2 О региональном  МЭБП   октябрь  ноябрь  декабрь   Исаев Б.А.
финансовом
центре
города Алматы
59-3  О внесении      МЭБП   октябрь  ноябрь  декабрь   Исаев Б.А.
изменений и
дополнений
в некоторые
законодатель-
ные акты
Республики
Казахстан по
вопросам
создания ре-
гионального
финансового
центра города
Алматы                                                    ".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1422 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 маусымдағы N 596 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметі заң жобалау жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1422  қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметі заң жобалау жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 23, 24-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 59-2 және 59-3-жолдармен толықтырылсын:
"59-2  Алматы қаласының өңірлік  ЭБЖМ  қазан  қараша  жел.  Б.А.
қаржы орталығы туралы                          тоқ.  Исаев
сан
59-3   Қазақстан Республикасы-   ЭБЖМ  қазан  қараша  жел.  Б.А.
ның кейбір заңнамалық                          тоқ.  Исаев
актілеріне Алматы қала-                        сан
сының өңірлік қаржы ор-
талығын құру мәселелері
бойынша өзгерістер мен
толықтырулар енгізу
туралы                                                  ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі