О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2003 года N 997
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2005 года N 599
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу  постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2003 года N 997 "Об утверждении типовой формы договора о жилищных строительных сбережениях" (CAПП Республики Казахстан, 2003 г., N 39, ст. 409).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 қыркүйектегі N 997 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 маусымдағы N 599 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тұрғын үй құрылысы жинақ ақшасы туралы шарттың үлгі нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 қыркүйектегі N 997  қаулысының  (Қазақстан Республикасы ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 39, 409-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі