О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2003 года N 291
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года N 609
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2003 года N 291 "О Программе развития отрасли гражданской авиации на 2003-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 13, ст. 142) следующие изменения:
в Программе развития отрасли гражданской авиации на 2003-2005 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 1. "Паспорт (основные параметры Программы)":
в строке "Необходимые ресурсы и источники финансирования Программы" цифры "40032" заменить цифрами "38197,3";
в абзаце двадцать шестом главы 5.2 второе предложение исключить;
в таблице раздела 6 "Необходимые ресурсы и источники финансирования Программы":
в строке "На реконструкцию искусственных взлетно-посадочных полос":
в графе "2003 г." цифры "1515,6" заменить цифрами "1514,5";
в графе "2004 г." цифры "1516,0" заменить цифрами "1504,7";
в графе "2005 г." цифры "3016" заменить цифрами "1239,3";
в строке "На подготовку документов по ведению государственных регистров воздушных судов, трасс и аэродромов для гражданской авиации":
в графе "2003 г." цифры "14,8" заменить цифрами "12,0";
в графе "2005 г." цифры "23,9" исключить;
в строке "На субсидирование авиамаршрутов":
в графе "2004 г." цифры "600" заменить цифрами "300";
в строке "На реконструкцию международного аэропорта г. Астаны":
в графе "2003 г." цифры "13005" заменить цифрами "12410,7";
в графе "2004 г." цифры "14951" заменить цифрами "14838,0";
графу "2005 г." дополнить цифрами "2805,1";
в строке "На увеличение уставного капитала ЗАО "Казавиализинг":
в графе "2005 г." цифры "1500" исключить;
в строке "Увеличение штатной численности Комитета гражданской авиации":
в графах "2004 г." и "2005 г." цифры "12,2" исключить;
в строке "На переподготовку кадров Комитета гражданской авиации":
в графах "2004 г." и "2005 г." цифры "22" исключить;
в строке "На приобретение акций ЗАО "Эйр Астана":
в графе "2003 г." цифры "273,9" заменить цифрами "25,6";
в строке "Итого:":

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 21 наурыздағы N 291 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы N 609 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Азаматтық авиация саласын дамытудың 2003 - 2005 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 21 наурыздағы N 291  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 13, 142-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Азаматтық авиация саласын дамытудың 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Паспорт (Бағдарламаның негiзгi параметрлерi)" деген 1-бөлiмде:
"Қажеттi ресурстар және Бағдарламаны қаржыландыру көздерi" деген жолдағы "40032" деген сандар "38197,3" деген сандармен ауыстырылсын;
5.2-тараудың жиырма алтыншы абзацындағы екiншi сөйлем алынып тасталсын;
"Қажетті ресурстар және Бағдарламаны қаржыландыру көздерi" деген 6-бөлiмнiң кестесiнде:
"Жасанды ұшу-қону жолағын қайта жаңартуға" деген жолда:
"2003 ж." деген бағандағы "1515,6" деген сандар "1514,5" деген сандармен ауыстырылсын;
"2004 ж." деген бағандағы "1516,0" деген сандар "1504,7" деген сандармен ауыстырылсын;
"2005 ж." деген бағандағы "3016" деген сандар "1239,3" деген сандармен ауыстырылсын;
"Азаматтық авиация үшiн әуе кемелерінің, жолдарының және әуеайлақтардың мемлекеттік тiзiлiмiн жүргiзу жөнiндегi құжаттарды дайындауға" деген жолда:
"2003 ж." деген бағандағы "14,8" деген сандар "12,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"2005 ж." деген бағандағы "23,9" деген сандар алынып тасталсын;
"Авиабағыттарды субсидиялауға" деген жолда:
"2004 ж." деген бағандағы "600" деген сандар "300" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласының халықаралық әуежайын қайта жаңартуға" деген жолда:
"2003 ж. деген бағандағы "13005" деген сандар "12410,7" деген сандармен ауыстырылсын;
"2004 ж." деген бағандағы "14951" деген сандар "14838,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"2005 ж." деген баған "2805,1" деген сандармен толықтырылсын;
"Қазавиализинг" ЖАҚ жарғылық капиталын ұлғайтуға" деген жолда:
"2005 ж." деген бағандағы "1500" деген сандар алынып тасталсын;
"Азаматтық авиация комитетінің штат санын көбейтуге" деген жолда:
"2004 ж." және "2005 ж." деген бағандардағы "12,2" деген сандар алынып тасталсын;
"Азаматтық авиация комитетiнiң кадрларын қайта даярлау" деген жолда:
"2004 ж." және "2005 ж." деген бағандардағы "22" деген сандар алынып тасталсын;
"Эйр Астана" ЖАҚ акцияларын сатып алуға" деген жолда:
"2003 ж." деген бағандағы "273,9" деген сандар "25,6" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жиыны:" деген жолда:

в графе "2003 г." цифры "17741,7" заменить цифрами "16895,2";
в графе "2004 г." цифры "17116,2" заменить цифрами "16657,7";
в графе "2005 г." цифры "5174,1" заменить цифрами "4644,4";
в строке "Республиканский бюджет":
в графе "Всего 2003-2005 гг." цифры "40032" заменить цифрами "38197,3";
в графе "2003 г." цифры "17741,7" заменить цифрами "16895,2";
в графе "2004 г." цифры "17116,2" " заменить цифрами "16657,7";
в графе "2005 г." цифры "5174,1" заменить цифрами "4644,4";
в таблице раздела 8 "План мероприятий по реализации Программы на 2003-2005 годы":
в графе 6 строки, порядковый номер 2, цифры "51,2" заменить цифрами "24,5";
в графе 6 строки, порядковый номер 4, цифры "1500" заменить цифрами "1200";
в строке, порядковый номер 5:
в графе 2 слова "Капитальный ремонт" заменить словами "Реконструкция и модернизация";
в графе 6 цифры "6047,6" заменить цифрами "4258,5";
в графе 6 строки, порядковый номер 7, цифры "1500" исключить;
в графе 6 строки, порядковый номер 8, цифры "24,4" исключить;
в строке, порядковый номер 10:
в графе 5 слова "2003-2004 годы" заменить словами "2003-2005 годы";
в графе 6 цифры "27956" заменить цифрами "30053,8";
в графе 6 строки, порядковый номер 12, цифры "273,9" заменить цифрами "25,6";
в графе 6 строки, порядковый номер 14, цифры "44" исключить;
строку, порядковый номер 15, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"2003 ж." деген бағандағы "17741,7" деген сандар "16895,2" деген сандармен ауыстырылсын;
"2004 ж." деген бағандағы "17116,2" деген сандар "16657,7" деген сандармен ауыстырылсын;
"2005 ж." деген бағандағы "5174,1" деген сандар "4644,4" деген сандармен ауыстырылсын;
"Республикалық бюджет" деген жолда:
"Барлығы 2003-2005 жж." деген бағандағы "40032" деген сандар "38197,3" деген сандармен ауыстырылсын;
"2003 ж." деген бағандағы "17741,7" деген сандар "16895,2" деген сандармен ауыстырылсын;
"2004 ж." деген бағандағы "17116,2" деген сандар "16657,7" деген сандармен ауыстырылсын;
"2005 ж." деген бағандағы "5174,1" деген сандар "4644,4" деген сандармен ауыстырылсын;
"2003-2005 жылдарға арналған Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімнің кестесiнде:
реттік нөмiрi 2-жолдың 6-бағанындағы "51,2" деген сандар "24,5" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 4-жолдың 6-бағанындағы "1500" деген сандар "1200" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 5-жолда:
2-бағандағы "күрделi жөндеу" деген сөздер "қайта жаңарту және жаңғырту" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-бағандағы "6047,6" деген сандар "4258,5" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 7-жолдың 6-бағанындағы "1500" деген сандар алынып тасталсын;
реттік нөмiрi 8-жолдың 6-бағанындағы "24,4" деген сандар алынып тасталсын;
реттік нөмiрi 10-жолда:
5-бағандағы "2003-2004 жылдар" деген сөздер "2003-2005 жылдар" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-бағандағы "27956" деген сандар "30053,8" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 12-жолдың 6-бағанындағы "273,9" деген сандар "25,6" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 14-жолдың 6-бағанындағы "44" деген сандар алынып тасталсын;
реттік нөмiрi 15-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі