О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года N 1461
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года N 610
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года N 1461 "О целевых текущих трансфертах из республиканского бюджета 2005 года областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на образование" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 51, ст. 684) следующие изменения:
1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на 2005 год на обеспечение содержания типовых штатов государственных организаций образования, утвержденное указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1;
2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на 2005 год на содержание вновь вводимых объектов образования, утвержденное указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 2;
3) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на 2005 год на переподготовку и повышение квалификации педагогических работников в областных (городских) институтах повышения квалификации педагогических кадров, утвержденное указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 3.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 июня 2005 года N 610
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2004 года N 1461
Распределение сумм целевых текущих трансфертов
областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на 2005 год
на обеспечение содержания типовых штатов государственных
организаций образования
№N
п/п
Наименование
Сумма,
тыс. тенге
1
2
3
Всего

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 1461 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы N 610 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне бiлiм беруге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 1461  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2004 ж., N 51, 684-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 2005 жылға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мемлекеттiк бiлiм беру ұйымдарының үлгi штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердiң сомасын бөлу 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 2005 жылға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жаңадан iске қосылатын бiлiм беру объектiлерiн ұстауға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердiң сомасын бөлу 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 2005 жылға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне облыстық (қалалық) педагог кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру институттарында педагог қызметкерлердi қайта даярлауға және олардың бiлiктiлігін арттыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметінiң
2005 жылғы 22 маусымдағы
N 610 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметінiң
2004 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1461 қаулысымен
бекiтiлген
2005 жылға облыстық бюджеттерге, Астана және
Алматы қалаларының бюджеттерiне мемлекеттiк
бiлiм беру   ұйымдарының үлгi штаттарын ұстауды
қамтамасыз етуге берiлетiн ағымдағы нысаналы
трансферттердiң сомасын бөлу
Р/с
N
Атауы
Сомасы,
мың теңге
1
2
3
Барлығы