О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2005 года N 630
В целях реализации Плана мероприятий празднования 10-летия принятия Конституции Республики Казахстан, утвержденного  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2004 года N 1272, а также в соответствии с подпунктом 5) пункта 1  статьи 21  Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить поставщиками услуг, закупка которых имеет важное стратегическое значение:
1) Республиканское государственное предприятие "Казахстанский монетный двор Национального Банка Республики Казахстан" по изготовлению юбилейных медалей и памятных значков "Қазақстан Конституциясына 10 жыл";
2) Республиканское государственное казенное предприятие "Дирекция административных зданий Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан" Управления делами
Президента Республики Казахстан по изготовлению бланков удостоверений к юбилейным медалям
"Қазақстан Конституциясына 10 жыл".
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) заключение договоров о государственных закупках с юридическими лицами, указанными
в подпункте 1) пункта 1 настоящего постановления на сумму 31470000 (тридцать один миллион четыреста семьдесят тысяч) тенге и в подпункте 2) пункта 1 настоящего постановления на сумму 1000000 (один миллион) тенге, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по программе 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов";
2) соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования денег, используемых в соответствии с настоящим постановлением для закупок;
3) принятие необходимых мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 маусымдағы N 630 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2004 жылғы 6 желтоқсандағы N 1272  қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Конституциясы қабылдануының 10 жылдығын мерекелеу iс-шараларының жоспарын icкe асыру мақсатында, сондай-ақ "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналар сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар қызметтердi берушiлер болып белгіленсiн:
1) "Қазақстан Конституциясына 10 жыл" мерейтой медальдерi мен естелiк белгiлерiн дайындау бойынша "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Қазақстан теңге сарайы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны;
2) "Қазақстан Конституциясына 10 жыл" мерейтой медальдерiне куәлiктер бланкiлерiн дайындау бойынша Қазақстан Республикасы Президентi іс басқармасының "Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгi мен Үкiметiнің әкiмшiлiк ғимараттар дирекциясы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорны.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы (келiсiм бойынша) заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) 2005 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен осы қаулының 1-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген заңды тұлғамен 31470000 (отыз бiр миллион төрт жүз жетпiс мың) теңге сомасына және осы қаулының 1-тармағының 2) тармақшасында көрсетiлген заңды тұлғамен 1000000 (бiр миллион) теңге сомасына мемлекеттiк сатып алу туралы шарттар жасасуды;
2) сатып алу үшiн осы қаулыға сәйкес пайдаланылатын ақшаны оңтайлы және тиімдi жұмсау қағидатын сақтауды;
3) осы қаулыдан туындайтын қажетті шаралар қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі