Об изменении границ города Петропавловска и Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2005 года N 727
В соответствии со  статьей 13  Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением Северо-Казахстанского областного маслихата и акимата Северо-Казахстанской области об изменении административных границ города Петропавловска и Кызылжарского района Северо-Казахстанской области с включением в административные границы Кызылжарского района части земель города Петропавловска общей площадью 29 гектаров согласно экспликации с сохранением целевого назначения земель и правового режима их использования.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Солтүстiк Қазақстан облысының Петропавл қаласы мен Қызылжар ауданының шекараларын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 шілдедегі N 727 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексiнiң  13-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты мен Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң жердiң мақсатты арналымын және оны пайдаланудың құқықтық режимiн сақтай отырып, экспликацияға сәйкес Петропавл қаласының жалпы алаңы 29 гектар жерiнiң бiр бөлiгiн Қызылжар ауданының әкiмшiлiк шекарасына қоса отырып, Солтүстiк Қазақстан облысының Петропавл қаласы мен Қызылжар ауданының әкiмшілiк шекараларын өзгерту туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі