О Нугманове С.П.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2005 года N 753
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Нугманова Серика Пиковича вице-министром юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

С.П. Нұғманов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 шілдедегі N 753 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Серік Пикұлы Нұғманов Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі