О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1422 и от 5 марта 2005 года N 210
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2005 года N 798
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1422 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2005 год":
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2005 год, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 27:
в графе 2 слова "О предпринимательстве" заменить словами "О частном предпринимательстве";
в графе 6 слово "июнь" заменить словом "август";
в графе 7 слова "Смагулов Б.С." заменить словами "Кравченко И.М.";
дополнить строкой, порядковый номер 27-1, следующего содержания:
"27-1 О внесении изменений и   МИТ апрель май август  Кравченко И.М.
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам
предпринимательства                                              ";
2)  (утратил силу постановлением Правительства РК от 20 апреля 2007 года  319 )
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1422 және 2005 жылғы 5 наурыздағы N 210 қаулыларына өзгерiстер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 тамыздағы N 798 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзілсiн:
1) "Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1422  қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспарында:
реттiк нөмiрi 27-жолда:
2-бағандағы "Кәсiпкерлiк туралы" деген сөздер "Жеке кәсiпкерлiк туралы" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-бағандағы "маусым" деген сөз "тамыз" деген сөзбен ауыстырылсын;
7-бағандағы "Б.С.Смағұлов" деген сөздер "И.М.Кравченко" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 27-1-жолмен толықтырылсын:
"27-1 Қазақстан          ИСМ    сәуiр   мамыр  тамыз   И.М.Кравченко
Республикасының
кейбiр заңнамалық
кесiмдерiне
кәсiпкерлiк
мәселелерi
бойынша
өзгерiстермен
толықтырулар
енгізу туралы                                            ";
2)  күші жойылды
Ескерту. 2)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.04.20. N  319   қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі