О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О браке и семье"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2005 года N 817
Сноска. Проект Закона отозван из Парламента РК постановлением Правительства РК от 19.11.2007 N 1095.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О браке и семье".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
"О внесении изменений в Закон Республики Казахстан
"О браке и семье"
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года "О браке и семье" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1998 г., N 23, ст. 430; 2001 г., N 24, ст. 338; 2004 г., N 23, ст. 142) следующие изменения:
в статье 1:
в подпункте 7) слова "искусственного оплодотворения или" исключить;
в подпункте 17) слово "зачатие," исключить.
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня его официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан

"Неке және отбасы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 тамыздағы N 817 Қаулысы
Ескерту. Заңның жобасы Қазақстан Республикасының Парламентiнен кері қайтарып алынды - ҚР Үкіметінің 2007.11.19.  N 1095 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Неке және отбасы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Жоба
"Неке және отбасы туралы" Қазақстан Республикасының
Заңына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңы
1-бап. "Неке және отбасы туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы  Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1998 ж., N 23, 430-құжат; 2001 ж., N 24, 338-құжат; 2004 ж., N 23, 142-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-бапта:
7) тармақшадағы "бойға бала бiтiрудiң жасанды әдiсiн немесе" деген сөздер алынып тасталсын;
17) тармақшадағы "бойға бала бiтіру, оны" деген сөздер "бала" деген сөзбен ауыстырылсын.
2-бап. Осы Заң ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi