О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2005 года N 847
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год" следующее изменение:
в приложении 4 к указанному постановлению:
в графе "сумма, тыс.тенге" строки, порядковый номер 8 цифры "34451, 42538, 76179" заменить соответственно цифрами "42270, 78158, 32740".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 18 тамыздағы N 847 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысына мынадай өзгерiс енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 4-қосымшада:
реттік нөмiрi 8-жолдың "сомасы, мың теңге" деген бағанындағы "34451, 42538, 76179" деген сандар тиiсiнше "42270, 78158, 32740" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі