О Мухамеджанове Н.Г.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2005 года N 852
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Мухамеджанова Нуртаса Гафуровича заместителем Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Н.Ғ.Мұхамеджанов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 тамыздағы N 852 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Нұртас Ғафурұлы Мұхамеджанов Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі