О Джанаханове К.К., Тауекеле С.Т.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2005 года N 866
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Джанаханова Кайсара Кадыровича председателем Комитета информации и архивов Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан, освободив от этой должности Тауекеле Сламбека Тлеугабылулы, в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қ.Қ. Жанаханов, С.Т. Тәуекел туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 тамыздағы N 866 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Қайсар Қадырұлы Жанаханов Қааақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігі Ақпарат және мұрағат комитетiнiң төрағасы болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Сламбек Тiлеуғабылұлы Тәуекел бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі