О Мырзахметове А. И.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2005 года N 881
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
освободить Мырзахметова Аскара Исабековича от должности первого вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан, в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

А.И.Мырзахметов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 тамыздағы N 881 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Басқа жұмысқа ауысуына байланысты Асқар Исабекұлы Мырзахметов Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы бірінші вице-министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі