О признании утратившим силу постановления Совета Министров Казахской ССР от 15 февраля 1990 года N 60
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2005 года N 914
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу  постановление Совета Министров Казахской ССР от 15 февраля 1990 года N 60 "О преобразовании Хозрасчетной ревизионной группы при Контрольно-ревизионном управлении Министерства финансов Казахской ССР в Хозрасчетный аудиторский центр при Министерстве финансов Казахской ССР".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің 1990 жылғы 15 ақпандағы N 60 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 қыркүйектегі N 914 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақ КСР Қаржы министрлігі жанындағы Шаруашылық есептегі аудиторлық орталығына Қазақ КСР Қаржы министрлігінің Бақылау-тексеру басқармасы жанындағы Шаруашылық есептегі тексеру тобын қайта құру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің 1990 жылғы 15 ақпандағы N 60 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі