О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года N 1180
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2005 года N 955
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года N 1180 "Об утверждении Плана мероприятий на 2005-2007 годы по реализации Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 44, ст. 559) следующее изменение:
в Плане мероприятий на 2005-2007 годы по реализации Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "3. Среднее общее образование":
в графе 5 строки, порядковый номер 7, слова "II квартал" заменить словами "IV квартал".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 11 қарашадағы N 1180 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 қыркүйектегі N 955 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2005-2007 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 11 қарашадағы N 1180  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 44, 559-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасында білiм берудi дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2005 - 2007 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарында:
"3. Жалпы орта бiлiм беру" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 7-жолдың 5-бағанындағы "II тоқсан" деген сөздер "IV тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi