О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2004 года N 513
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2005 года N 958
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2004 года N 513 "Об утверждении государственных образовательных заказов на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием в организациях образования, получающих средства из республиканского бюджета, с высшим профессиональным и послевузовским профессиональным образованием на 2004/2005 учебный год" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 20, ст. 261) следующие изменения:

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 7 мамырдағы N 513 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 қыркүйектегі N 958 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Республикалық бюджеттен қаражат алатын бiлiм беру ұйымдарында кәсіптiк орта бiлiмдi, кәсіптiк жоғары бiлiмдi және жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсіптік бiлiмдi мамандар даярлауға 2004/2005 оқу жылына арналған мемлекеттік бiлiм беру тапсырыстарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 7 мамырдағы N 513  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 20, 261-құжат) мынадай өзгерістер енгізiлсiн:

в Государственном образовательном заказе на подготовку специалистов с послевузовским профессиональным образованием в высших учебных заведениях и научных организациях на 2004/2005 учебный год, утвержденном указанным постановлением:
в графе "Государственный заказ" раздела "Прием в докторантуру":
в шифре "07.00.00" цифру "6" заменить цифрой "7";
в шифре "16.00.00" цифру "5" заменить цифрой "3";
в шифре "19.00.00" цифру "4" заменить цифрой "5";

көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Жоғары оқу орындарында және ғылыми ұйымдарда жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсіптік бiлiмдi мамандар даярлауға 2004/2005 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысында:
"Докторантураға қабылдау" деген бөлiмнің "Мемлекеттiк тапсырыс" деген бағанында:
"07.00.00" шифрда "6" деген сан "7" деген санмен ауыстырылсын;
"16.00.00" шифрда "5" деген сан "3" деген санмен ауыстырылсын;
"19.00.00" шифрда "4" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын;