О выдаче разрешения компании "Agip KCO" на прокладку и эксплуатацию нефтегазопроводов в дне казахстанского сектора Каспийского моря
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2005 года N 963
В целях реализации Государственной программы освоения казахстанского сектора Каспийского моря, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 16 мая 2003 года N 1095, Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ: см.U101105
1. Разрешить компании "Agip KCO" прокладку и эксплуатацию на срок действия Соглашения о разделе продукции по Северному Каспию от 18 ноября 1997 года заглубленных в дно казахстанского сектора Каспийского моря трех нефтегазопроводов от береговой линии Республики Казахстан до производственных объектов, расположенных на определенной Соглашением контрактной территории компании, с шириной эксплуатационного коридора 180 метров в границах, с координатами и отметками высот оси трассы нефтегазопроводов согласно приложениям 1 и 2.
2. Установить охранную зону шириной по 590 метров с двух сторон от оси трассы нефтегазопроводов.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28»сентября 2005 года N 963
Координаты и отметки высот оси трассы
нефтегазопроводов, разрешенных к прокладке
и эксплуатации компании "Agip КСО"»в дне
казахстанского сектора Каспийского моря
Номер точки оси
трассы
Географические координаты
(градусы, минуты, секунды)
Отметки в системе
Балтийских высот до верха трубы
северная широта
восточная долгота
КР65.919
47 о 00'06,763"
52 о 31'01,725"
-28,3
КР65
46 о 59'37,642"
52 о 30'52,618"
-28,35
КР60
46 о 56'59,325"
52 о 30'03,177"
-28,4
КР55
46 о 54'21,033"
52 о 29'13,821"
-28,0
КР50
46 о 51'42,701"
52 о 28'24,500"
-28,7
КР45
46 о 49'04,360"
52 о 27'35,310"
-29,5
КР40
46 о 46'26,043"
52 о 26'46,204"
-31,3
КР35
46 о 43'47,687"
52 о 25"57,133"
-31,6
КР30
46 о 41'09,323"
52 о 25'08,192"
-31,6
КР25
46 о 38'29,276"
52 о 24'18,537"
-31,9
КР20
46 о 36'00,884"
52 о 22'51,254"
-32,16
КР15
46 о 33'31,067"
52 о 21'22,241"
-32,4
КР10
46 о 31'01,262"
52 о 19'53,319"
-33,0
КР5
46 о 28'31,403"
52 о 18'24,581"
-33,1
КР0
46 о 26'16,622"
52 о 16'26,167"
-32,9
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28»сентября 2005 года N 963
Схема трассы нефтегазопроводов, разрешенных
к прокладке и эксплуатации компании "Agip KCO"
на дне казахстанского сектора Каспийского моря
(См. бумажный вариант)

"Аgiр КСО" компаниясына Каспий теңізiнiң қазақстандық секторы түбiнiң астынан мұнай-газ құбырларын тартуға және пайдалануға рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 қыркүйектегі N 963 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 16 мамырдағы N 1095 Жарлығымен бекiтiлген Каспий теңiзiнiң қазақстандық секторын игерудің мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI: Қараңыз.U101105
1. "Аgiр КСО" компаниясына 1997 жылғы 18 қарашадағы Солтүстiк Каспий бойынша өнімді бөлу туралы келiсiмнiң қолданылу мерзiмiне 1 және 2-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының жағалау сызығынан компанияның Келiсiмде белгiленген келісім-шарттық аумағында орналасқан өндiрiстiк объектiлерге дейiн Каспий теңiзiнiң қазақстандық секторының түбiне тереңдетiлген мұнай-газ құбырлары трассасы осінің координаттары мен биiктiк белгiлерi бар шекараларындағы пайдалану дәлізінің енi 180 метр үш мұнай-газ құбырын тартуға және пайдалануға рұқсат берілсін.
2. Мұнай-газ құбырлары трассасы осінің екі жағынан ені 590 метрден күзет аймағы белгіленсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 28 қыркүйектегі
N 963 қаулысына
1-қосымша
"Аgiр КСО" компаниясына Каспий теңiзiнiң қазақстандық
секторы түбінiң астынан тартуға және пайдалануға рұқсат
берiлген мұнай-газ құбырлары трассасы осiнің
координаттары мен биiктiк белгiлерi
Tpacca oci нүктесiнiң
нөмірі
Географиялық координаттары (градустар, минуттар, секундтар)
Балтық биіктiктерi жүйесiндегi құбырдың жоғары шетiне дейінгi белгілер
солтүстік ендік
шығыс бойлық
КР65.919
47 о 00'06,763"
52 о 31'01,725"
-28,3
КР65
46 о 59'37,642"
52 о 30'52,618"
-28,35
КР60
46 о 56'59,325"
52 о 30'03,177"
-28,4
КР55
46 о 54'21,033"
52 о 29'13,821"
-28,0
КР50
46 о 51'42,701"
52 о 28'24,500"
-28,7
КР45
46 о 49'04,360"
52 о 27'35,310"
-29,5
КР40
46 о 46'26,043"
52 о 26'46,204"
-31,3
КР35
46 о 43'47,687"
52 о 25"57,133"
-31,6
КР30
46 о 41'09,323"
52 о 25'08,192"
-31,6
КР25
46 о 38'29,276"
52 о 24'18,537"
-31,9
КР20
46 о 36'00,884"
52 о 22'51,254"
-32,16
КР15
46 о 33'31,067"
52 о 21'22,241"
-32,4
КР10
46 о 31'01,262"
52 о 19'53,319"
-33,0
КР5
46 о 28'31,403"
52 о 18'24,581"
-33,1
КР0
46 о 26'16,622"
52 о 16'26,167"
-32,9
Каспий теңізінің Қазақстан секторы түбімен тереңдете
көмілген мұнайгаз құбырын салуға және пайдалануға
"Agip КCO" компаниясына рұқсат берілген
мұнайгаз құбыры трассасының
СХЕМАСЫ
Қағаз мәтінінен қараңыз