О Таймерденове М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2005 года N 970
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
освободить Таймерденова Мейрамбека от должности председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

M. Таймерденов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 қыркүйектегі N 970 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
Мейрамбек Таймерденов Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Тiркеу қызметі комитетiнiң төрағасы қызметiнен босатылсын.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі