О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года N 1316
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2005 года N 987. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года N 1345
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.12.2010 N 1345.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года N 1316 "Об образовании Комиссии по вопросам координации работы по профилактике и противодействию наркомании и наркобизнесу" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 48, ст. 546) следующие дополнения:
ввести в состав Комиссии по вопросам координации работы по профилактике и противодействию наркомании и наркобизнесу:
Мерзадинова               - заместителя Генерального прокурора
Ергали Серикбаевича         Республики Казахстан (по согласованию);
Макашева                  - председателя Комитета
Зейнулу Мухамединовича      по судебному администрированию
при Верховном Суде Республики
Казахстан (по согласованию);
Поспелова                 - заместителя Министра обороны
Николая Николаевича         Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 1316 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 қазандағы N 987 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1345 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.12.13 № 1345 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Нашақорлық пен есiрткi бизнесінің алдын алу және оларға қарсы іс-әрекет бойынша жұмысты үйлестiру мәселелерi жөнiндегi комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 1316  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 48, 546-құжат) мынадай толықтырулар енгiзілсiн:
Нашақорлық пен есiрткi бизнесiнiң алдын алу және оларға қарсы іс-әрекет бойынша жұмысты үйлестіру мәселелерi жөнiндегi комиссияның құрамына мыналар енгiзілсiн:
Мерзадинов                - Қазақстан Республикасы Бас
Ерғали Серiкбайұлы          Прокурорының орынбасары (келiсiм
бойынша);
Мақашев                   - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
Зейнолла Мұхамединұлы       жанындағы Сот әкiмшілігі комитетінiң
төрағасы (келiсiм бойынша);
Поспелов                  - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Николай Николаевич          министрiнiң орынбасары.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі