О создании государственного учреждения "Налоговый комитет "Оңтүстік" Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" на территории специальной экономической зоны "Оңтүстік"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2005 года N 990
В соответствии со  статьей 15  Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", а также в целях совершенствования налогового администрирования организаций, осуществляющих деятельность на территории специальной экономической зоны "Оңтүстік", Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать на период функционирования специальной экономической зоны "Оңтүстік" государственное учреждение "Налоговый комитет "Оңтүстік" Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" (далее - Комитет) на территории специальной экономической зоны "Оңтүстік".
2. Установить, что финансирование Комитета осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных Министерству финансов Республики Казахстан в республиканском бюджете на соответствующий год.
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры по:
1) определению штатной численности Комитета в пределах лимитов штатной численности работников территориальных органов Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденных  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 24 января 2005 года N 47 "Об утверждении лимитов штатной численности";
2) утверждению Положения о Комитете и обеспечению его регистрации в органах юстиции, а также иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2002 года N 1102 "Вопросы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 33, ст.359) следующее дополнение:
Перечень государственных учреждений - территориальных органов Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 219, следующего содержания:
"219. Налоговый комитет "Оңтүстік" Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан".
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағының аумағында "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің "Оңтүстік" салық комитеті" мемлекеттік мекемесін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 қазандағы N 990 Қаулысы
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінің (Салық кодексі)  15-бабына  сәйкес, сондай-ақ қызметін "Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағының аумағында жүзеге асыратын ұйымдардың салық әкімшілігін жүргізуді жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағының жұмыс істеу кезеңіне "Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағының аумағында "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің "Оңтүстік" салық комитеті" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Комитет) құрылсын.
2. Комитетті қаржыландыру тиісті жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) "Штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 қаңтардағы N 47  қаулысымен  бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің аумақтық органдары қызметкерлерінің штат саны лимиттерінің шегінде Комитеттің штат санын белгілеу;
2) Комитет туралы ережені бекіту және оның әділет органдарында тіркелуін қамтамасыз ету жөніндегі шараларды, сондай-ақ осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 9 қазандағы N 1102  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 33, 359-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 219-жолмен толықтырылсын:
"219. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің "Оңтүстік" салық комитеті".
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі