О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года N 1341
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2005 года N 994
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года N 1341 "О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение" следующее изменение:
по всему тексту слова "протезно-ортопедическими изделиями" заменить словом "протезно-ортопедической".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 1341 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 3 қазандағы N 994 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 1341  қаулысына  мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
барлық мәтiн бойынша "протездiк-ортопедиялық бұйымдармен" деген сөздер "протездiк-ортопедиялық" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі