О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2004 года N 520
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2005 года N 1003. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2004 года N 520 "Об утверждении Программы по комплексному решению проблем Приаралья на 2004-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 21, ст. 270) следующие изменения и дополнения:
в Программе по комплексному решению проблем Приаралья на 2004-2006 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе "1. Паспорт Программы":
в строке "Задачи" слова "организация переселенческих мероприятий" заменить словами "оказание социальной помощи населению";
в строке "Источники финансирования" слова "44796,56 млн. тенге, в том числе в 2004 году - 10693,41 млн. тенге, в 2005 году - 16077,09 млн. тенге, в 2006 году - 18026,06 млн. тенге" заменить словами "31928,4 млн. тенге, в том числе в 2004 году - 11120,9 млн. тенге, в 2005 году - 13073,2 млн. тенге, в 2006 году - 7734,3 млн. тенге";
в строке "Ожидаемые результаты от реализации Программы" слова "будут построены или реконструированы за счет средств республиканского бюджета 7 противотуберкулезных больниц и диспансеров, 11 школ, 9 магистральных и межхозяйственных каналов, 9 водохранилищ" заменить словами "за счет средств республиканского бюджета будут построены или начато строительство 10 противотуберкулезных больниц и диспансеров, 2 центральных районных больниц, 2 поликлиник, 1 родильного дома, 19 школ, реконструированы 12 магистральных и межхозяйственных каналов, 1 водохранилище";
в абзаце четвертом раздела "2. Введение" слова "организацию переселенческих мероприятий" заменить словами "социальную помощь населению";
в абзаце восьмом раздела "4. Цель и задачи Программы" слова "организация переселенческих мероприятий" заменить словами "оказание социальной помощи населению";
в разделе "5. Основные направления и механизм реализации Программы":
в абзаце первом слова "проработка переселенческих мероприятий" заменить словами "оказание социальной помощи населению";
в подразделе "5.1 Оздоровление экологической ситуации":
дополнить абзацами третьим и четвертым следующего содержания:

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 7 мамырдағы N 520 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 қазандағы N 1003 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Арал өңiрiнiң проблемаларын кешендi шешу жөнiндегi 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламаны бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2004 жылғы 7 мамырдағы N 520  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 21, 270-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Арал өңiрінің проблемаларын кешендi шешу жөніндегi 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламада:
"1. Бағдарламаның паспорты" деген бөлiмде:
"Мiндеттерi" деген жолдағы "қоныс аудару iс-шараларын ұйымдастыру" деген сөздер "халыққа әлеуметтiк көмек көрсету" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қаржыландыру көздерi" деген жолдағы "44796,56 млн. теңге, оның iшiнде 2004 жылы - 10693,41 млн. теңге, 2005 жылы - 16077,09 млн. теңге, 2006 жылы - 18026,06 млн. теңге" деген сөздер "31928,4 млн. теңге, оның iшiнде 2004 жылы - 11120,9 млн. теңге, 2005 жылы - 13073,2 млн. теңге, 2006 жылы - 7734,3 млн. теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны iске асырудан күтілетiн нәтижелер" деген жолдағы "республикалық бюджет қаражаты есебiнен 7 туберкулезге қарсы аурухана және диспансер, 11 мектеп, 9 бас және шаруашылықаралық арна, 9 су қоймасы, 1 коллектор және басқа да объекттер салынады немесе қайта құрылады" деген сөздер "республикалық бюджет қаражаты есебiнен 10 туберкулезге қарсы аурухана мен диспансер, 2 орталық аудандық аурухана, 2 емхана, 1 перзентхана, 19 мектеп салынады немесе құрылысы басталады, 12 магистральды және шаруашылықаралық арна, 1 су қоймасы, 1 коллектор және басқа да объектілер қайта құрылады" деген сөздермен ауыстырылсын;
"2. Кiрiспе" деген бөлiмнiң төртiншi абзацындағы "қоныс аудару iс-шараларын ұйымдастыруды" деген сөздер "халыққа әлеуметтiк көмек көрсетудi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"4. Бағдарламаның мақсаты мен мiндеттерi" деген бөлiмнiң сегiзiншi абзацындағы "қоныс аудару шараларын ұйымдастыру" деген сөздер "халыққа әлеуметтiк көмек көрсету" деген сөздермен ауыстырылсын;
"5. Бағдарламаны iске асырудың негiзгi бағыттары мен тетiгi" деген бөлiмде:
бiрiншi абзацтағы "қоныс аудару іс-шараларын пысықтау" деген сөздер "халыққа әлеуметтiк көмек көрсету" деген сөздермен ауыстырылсын;
"5.1. Экологиялық ахуалды оңалту" деген кiшi бөлiмде:
мынадай мазмұндағы үшiншi және төртiншi абзацтармен толықтырылсын:

"реализовать проект по регулированию русла реки Сырдарьи и сохранению северной части Аральского моря - 2 фаза, начиная с 2006 года;
реконструировать приток Караозек с головным сбросным сооружением Кызылординской области;";
абзац пятый исключить;
в подразделе "5.2 Оздоровление населения, развитие социальной инфраструктуры и обеспечение доступа к качественной питьевой воде":
абзацы шестой, седьмой и восьмой изложить в следующей редакции:
"в Актюбинской области построить противотуберкулезные больницы в городах Кандыагаше, Шалкаре и поселке Шубаркудуке, районную больницу в селе Байганин, поликлинику в городе Шалкаре, школы в селах Таскопа, Кенесту, Монке би, Байкадам;
в Кызылординской области построить противотуберкулезный диспансер в поселке Жосалы, противотуберкулезные больницы в городе Аральске, поселках Теренозеке и Айтеке би, центральную районную больницу в поселке Жанакоргане, поликлинику в городе Аральске, школы в городах Кызылорде и Аральске, селах Актобе, Тартогай, Бесарык, Сулутобе, поселках Торетам и Жаксыкылыш;
в Южно-Казахстанской области построить противотуберкулезный диспансер в городе Туркестане, противотуберкулезные больницы в городе Арысь и селе Шаульдер, родильный дом в селе Шолаккорган, школы в селах Шолаккорган, Мельдеби, Ортак, Шорнак, Жуантюбе, Арысь, отделении Новостройка.";
в абзаце девятом слова "построить 11" заменить словами "построить и начать строительство 19";
в абзаце тринадцатом слова "и магистральный водовод "Иргиз-Тельман-Коминтерн" исключить;
в абзаце четырнадцатом:
слова "водоочистной установки "Струя" в поселке Каратерень, разводящих сетей поселка Шиели," заменить словами "обеспечить водоснабжением Казалинск (Новоказалинск), построить водозаборные сооружения в новых поселках Бекет-1, Жансеит, Ортакшыл с подключением к Жиделинскому водоводу Шиелийского района, реконструировать систему водоснабжения в поселке Теренозек Сырдарьинского района, реконструировать и расширить системы водоснабжения и водоотведения в поселке Тасбогет,";
слова "разводящих сетей поселка Торетам" исключить;
абзацы пятнадцатый и шестнадцатый изложить в следующей редакции:
"построить и реконструировать напорные коллекторы и канализационные насосные станции, идущие к станции биологической очистки сточных вод города Кызылорды;
в Южно-Казахстанской области осуществить строительство Кентау-Туркестанского группового водопровода, реконструировать Шардаринский групповой водопровод, обеспечить водоснабжение населенных пунктов Каракур Созакского района, Шаульдер и Аметбек Отырарского района, построить водопровод в населенных пунктах Арыс, Шойманов, Темир, Когам, Кокмардан, Кызыл-Ту и улучшить водоснабжение города Туркестана.";
абзац восьмой подраздела "5.3 Создание условий для повышения экономической активности в регионе, развитие производственной инфраструктуры и рациональное водопользование" изложить в следующей редакции:

"2006 жылдан бастап Сырдария өзенінiң арнасын реттеу және Арал теңiзiнің солтүстiк бөлігін сақтау жөніндегi жобаны iске асыру - 2 кезең;
Қызылорда облысының бас ағызу құрылысы бар Қараөзек сағасын қайта жаңарту;";
бесiншi абзац алынып тасталсын;
"5.2. Халықты сауықтыру, әлеуметтiк инфрақұрылымды дамыту және сапалы ауыз суға қол жеткiзудi қамтамасыз ету" деген кiшi бөлімде:
алтыншы, жетiншi және сегiзiншi абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақтөбе облысында Қандыағаш, Шалқар қалаларында және Шұбарқұдық кентiнде туберкулезге қарсы ауруханалар, Байғанин ауылында аудандық аурухана, Шалқар қаласында емхана, Тасқопа, Кеңесту, Мөңке би, Байқадам ауылдарында мектептер салу;
Қызылорда облысында Жосалы кентiнде туберкулезге қарсы диспансер, Арал қаласында, Тереңөзек және Әйтеке би кенттерiнде туберкулезге қарсы ауруханалар, Жаңақорған кентiнде орталық аудандық аурухана, Арал қаласында емхана, Қызылорда және Арал қалаларында, Ақтөбе, Тартоғай, Бесарық, Сұлутөбе ауылдарында, Төретам және Жақсықылыш кенттерiнде мектептер салу;
Оңтүстік Қазақстан облысында Түркiстан қаласында туберкулезге қарсы диспансер, Арыс қаласы мен Шәуілдiр ауылында туберкулезге қарсы ауруханалар, Шолаққорған ауылында перзентхана, Шолаққорған, Мелдеби, Ортақ, Шорнақ, Жуантөбе, Арыс ауылдарында, Новостройка бөлімшесiнде мектептер салу.";
тоғызыншы абзацтағы "11 мектеп салу" деген сөздер "19 мектеп салу және құрылысын бастау" деген сөздермен ауыстырылсын;
он үшiншi абзацтағы "және "Ырғыз-Тельман-Коминтерн" магистральды су аққысын" деген сөздер алынып тасталсын;
он төртiншi абзацта:
", Қаратерең кентiнде "Струя" су тазарту қондырғысын, Шиелі кентiнде тарату желілерiн салуды," деген сөздер "салуды жүзеге асыру, Қазалыны (Жаңа Қазалыны) сумен жабдықтауды қамтамасыз ету, Шиелі ауданының Жиделi су аққысына қоса отырып, жаңа Бекет-1, Жансейiт, Ортақшыл кенттерiнде су іркуіш құрылыстарын салу, Сырдария ауданының Тереңөзек кентiнде сумен жабдықтау жүйесiн қайта жаңарту, Тасбөгет кентiнде сумен жабдықтау және су әкеткi жүйесін қайта жаңарту және кеңейту," деген сөздермен ауыстырылсын;
", Төретам кентiнде тарату желілерiн" деген сөздер алынып тасталсын;
он бесiншi және он алтыншы абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қызылорда қаласының сарқынды суларын биологиялық тазарту станциясына баратын қысымды коллекторлар мен кәрiздiк сорғы станцияларын салу және қайта жаңарту;
Оңтүстiк Қазақстан облысында Кентау-Түркiстан топтық су құбырын салуды жүзеге асыру, Шардара топтық су құбырын қайта жаңарту, Созақ ауданының Қарақұр, Отырар ауданының Шәуiлдiр және Әметбек елдi мекендерiн сумен жабдықтауды қамтамасыз ету, Арыс, Шойманов, Темiр, Қоғам, Көкмардан, Қызыл ту елдi мекендерiнде су құбырын салу және Түркiстан қаласының сумен жабдықталуын жақсарту.";
"5.3. Өңiрде экономикалық белсендiлiктi арттыру үшiн жағдай жасау, өндiрiстiк инфрақұрылымды дамыту және суды ұтымды пайдалану" деген кiшi бөлiмнің сегiзiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:

"реконструировать и отремонтировать 12 магистральных и межхозяйственных каналов, 1 водохранилище, 1 коллектор;";
подраздел "5.4 Организация переселенческих мероприятий" изложить в следующей редакции:
"5.4 Социальная помощь населению Приаралья
Для социальной защиты населения предусматриваются:
оказание государственной адресной социальной помощи населению Аральского и Казалинского районов Кызылординской области и Шалкарского района Актюбинской области;
рассмотрение возможности выделения целевых трансфертов для субсидирования социально значимых внутриобластных пригородных поездов Кызылординской области по маршрутам "Казалинск - Саксаульская", "Казалинск - Жосалы", "Кызылорда - Жосалы.";
в разделе "6. Необходимые ресурсы и источники финансирования":
в абзаце девятом слова "17285,33 млн. тенге, в том числе в 2004 году - 5051,28 млн. тенге, в 2005 году - 7884,33 млн. тенге, в 2006 году - 4349,72 млн. тенге" заменить словами "14433,79 млн. тенге, в том числе в 2004 году - 4822,04 млн. тенге, в 2005 году - 5045,69 млн. тенге, в 2006 году - 4566,06 млн. тенге";
в абзаце десятом слова "44796,56 млн. тенге, в том числе в 2004 году - 10693,41 млн. тенге, в 2005 году - 16077,09 млн. тенге, в 2006 году - 18026,06 млн. тенге" заменить словами "31928,4 млн. тенге, в том числе в 2004 году - 11120,9 млн. тенге, в 2005 году - 13073,2 млн. тенге, в 2006 году - 7734,3 млн. тенге";
в абзаце пятом раздела "7. Ожидаемые результаты от реализации Программы" слова "будут построены или реконструированы за счет средств республиканского бюджета 7 противотуберкулезных больниц и диспансеров, 11 школ, 9 магистральных и межхозяйственных каналов, 9 водохранилищ" заменить словами "за счет средств республиканского бюджета будут построены или начато строительство 10 противотуберкулезных больниц и диспансеров, 2 центральных районных больниц, 2 поликлиник, 1 родильного дома, 19 школ, реконструированы 12 магистральных и межхозяйственных каналов, 1 водохранилище";
раздел "8. План мероприятий по реализации Программы по комплексному решению проблем Приаралья на 2004-2006 годы" изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 октября 2005 года N 1003
8. План мероприятий по реализации Программы
по комплексному решению проблем Приаралья
на 2004-2006 годы
N
п/
п
Мероприятие Форма
заверше-
ния
Ответст-
венный за
исполне-
ние
(реали-
зацию)
Срок
испол-
нения
(реа-
лиза-
ции)
Предпо-
лагае-
мые
расходы
(млн.
тенге)
Источ-
ники
финан-
сиро-
вания
1 2 3 4 5 6 7

"12 магистральды және шаруашылықаралық арнаны, 1 су қоймасын, 1 коллекторды қайта жаңарту және жөндеу;";
"5.4. Қоныс аудару іс-шараларын ұйымдастыру" деген кiшi бөлiм мынадай редакцияда жазылсын:
"5.4. Арал өңiрiнiң халқына әлеуметтік көмек
Халықты әлеуметтiк қорғау үшiн мыналар көзделеді:
Қызылорда облысы Арал және Қазалы аудандарының және Ақтөбе облысы Шалқар ауданының халқына мемлекеттік атаулы әлеуметтiк көмек көрсету;
"Қазалы - Сексеуiл", "Қазалы - Жосалы", "Қызылорда - Жосалы" бағыттары бойынша Қызылорда облысының әлеуметтiк маңызды облысiшілiк қала маңы поездарын субсидиялау үшін нысаналы трансферттер бөлу мүмкіндігін қарастыру.";
"6. Қажетті ресурстар және қаржыландыру көздерi" деген бөлiмде:
тоғызыншы абзацтағы "17285,33 млн. теңге, оның iшiнде 2004 жылы - 5051,28, 2005 жылы - 7884,33, 2006 жылы - 4349,72 млн. теңге" деген сөздер "14433,79 млн. теңге, оның iшiнде 2004 жылы - 4822,04 млн. теңге, 2005 жылы - 5045,69 млн. теңге, 2006 жылы - 4566,06 млн. теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "44796,56 млн. теңге, оның iшінде 2004 жылы - 10693,41 млн. теңге, 2005 жылы - 16077,09 млн. теңге, 2006 жылы - 18026,06 млн. теңге" деген сөздер "31928,4 млн. теңге, оның iшiнде 2004 жылы - 11120,9 млн. теңге, 2005 жылы - 13073,2 млн. теңге, 2006 жылы - 7734,3 млн. теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
"7. Бағдарламаны iске асырудан күтілетін нәтижелер" деген бөлiмнiң бесінші абзацындағы "республикалық бюджет қаражаты есебiнен 7 туберкулезге қарсы аурухана және диспансер, 11 мектеп, 9 магистральды және шаруашылықаралық арна, 9 су қоймасы, 1 коллектор және басқа да объектiлер салынады және қайта жөнделедi" деген сөздер "республикалық бюджет қаражаты есебiнен 10 туберкулезге қарсы аурухана мен диспансер, 2 орталық аудандық аурухана, 2 емхана, 1 перзентхана, 19 мектеп салынады немесе құрылысы басталады, 12 магистральды және шаруашылықаралық арна, 1 су қоймасы, 1 коллектор және басқа да объектiлер қайта құрылады" деген сөздермен ауыстырылсын;
"8. Арал өңiрiнің проблемаларын кешендi шешу жөнiндегi 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары" деген бөлiм қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 6 қазандағы
N 1003 қаулысына
қосымша
8. Арал өңiрiнiң проблемаларын кешендi шешу жөнiндегі
2004-2006 жылдарға арналған бағдарламаны iске асыру
жөніндегі іс-шаралар жоспары
Р/с
N
Iс-шара
Аяқталу
нысаны
Орында-
луына
(iске
асырыл-
уына)
жауапты
Орын-
дау
(iске
асыру)
мерзi-
мі
Бол-
жалды
шығындар
(млн.
теңге)
Қаржы-
лындыру
көздерi
1
2
3
4
5
6
7

1. Оздоровление экологической ситуации
1
Провести эколого-
демографические обследования
сельских террито-
рий, подпадающих под действие
Закона Республики
Казахстан "О
социальной защите
граждан, пострадавших
вследствие
экологического
бедствия в
Приаралье",
создать экологи-
ческие паспорта административных
районов
Информацияв Прави-
тельство
Республики Казахстан
МООС
4
квартал
2004
года
2004
год -
9,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
2
В рамках разраба-
тываемой Программы охраны
окружающей среды
на 2005-2007 годы предусмот-
реть меры по борьбе с опусты-
ниванием зоны Приаралья
Информацияв Прави-
тельство
Республики Казахстан
МООС,
МСХ,
АЗР,
акимы
Актюбин-
ской,
Караган-
динской,
Кызылор-
динской,
Южно-
Казах-
станской
областей
4
квартал
2004
года
Не тре-
буются
3
Разработать меры по сохранению сайги и среды ее обитания на путях
миграций, местах зимовок и летовок
Проект
норматив-
ного пра-
вового акта
МСХ,
акимы
Актюбин-
ской,
Караган-
динской,
Кызылор-
динской,
Южно-
Казах-
станской
областей
1
квартал
2005
года
Не тре-
буются
4
Разработать меры по сохранению и восстановлению тугайных лесов и
пастбищных угодий
в дельте и пойме реки Сырдарьи
Проекты
норматив-
ного пра-
вового акта
Акимы
Актюбин-
ской,
Караган-
динской,
Кызылор-
динской,
Южно-
Казах-
станской
областей,
МСХ,
МООС
1
квартал
2005
года
Не тре-
буются
5
Осуществить проект по регули-
рованию русла
реки Сырдарьи и сохранению северной части
Аральского моря
Информация
в Мини-
стерство
экономики
и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20
июля
2006
года
2004
год -
3144,47
2005
год -
2917,76
2006
год -
1477,36
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
6
Осуществить
проект по регули-
рованию русла
реки Сырдарьи и сохранению северной части
Аральского моря (2 фаза)
Информация
в Мини-
стерство
экономики
и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20 июля
2006
года
2006
год -
88,9
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
7
Подготовить
предложения по
строительству
водорегулирующих шлюзов для сохранения 33
озер в Торгайском
государственном природном зооло-
гическом
заказнике
Предложе-
ния в Пра-
вительство
Республики
Казахстан
МСХ
(свод),
аким
Актюбин-
ской об-
ласти
4
квартал
2005
года
Не тре-
буются
8
Организовать
мониторинг ок-
ружающей среды
и здоровья насе-
ления города
Кызылорды
Информацияв Прави-
тельство
Республики Казахстан
МООС,
МЗ,
аким
Кызылор-
динской
области
4
квартал
2004
года
2004
год -
4,55
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
9
Расширить сеть
пунктов наблюде-
ний за состояни-
ем окружающей среды
Информацияв Прави-
тельство
Республики Казахстан
МООС
4
квартал
2004
года
2004
год -
8,3
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
10
Провести комплек-
сную оценку ка-
чества поверхностных вод реки Сырдарьи
Информацияв Прави-
тельство
Республики Казахстан
МООС
4
квартал
2004
года
2004
год - 5,1
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
11
Подготовить
предложения по
обеспечению
безопасности
плотин, водохра-
нилищ и защите населенных
пунктов от
повышенных расходов воды в зимний период в Кызылординской и Южно-Казахстанс-
кой областях
Предложе-
ния в Пра-
вительство
Республики
Казахстан
МСХ,
акимы
Кызылор-
динской
и Южно-
Казах-
станской
областей
2
квартал
2004
года
Не тре-
буются
12
Определить нормы экологических попусков в низовьях реки Сырдарьи
Проект
норматив-
ного пра-
вового ак-
та
МСХ,
МООС,
аким
Кызылор-
динской
области
4
квартал
2004
года
Не тре-
буются
13
Реконструировать приток Караозек с головным
сбросным
сооружением в Кызылординской области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20
июля
2006
года
2005
год -
400,0
2006
год -
200,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет

1. Экологиялық ахуалды оңалту
1
"Арал өңiрiндегi
экологиялық қа-
сiрет салдары-
нан зардап шек-
кен азаматтарды
әлеуметтiк
қорғау туралы"
Қазақстан Респу-
бликасы Заңының
қолданысына
жататын ауылдық
аймақтарға эко-
логиялық-демо-
графиялық зерт-
теу жүргiзу,
әкiмшілiк аудан-
дардың экология-
лық паспорттарын
жасау
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ақпарат
Қоршаған-
ортаминi
2004
жылғы
4-
тоқсан
2004 жыл - 9,0
Рес-
публи-
калық
бюджет
2
Әзiрленетiн
Қоршаған ортаны
қорғаудың 2005-
2007 жылдарға
арналған
бағдарламасы
шеңберiнде Арал
өңiрi аймағының
шөлейттенуiне
қарсы күрес
жөнiндегi шара-
ларды көздеу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ақпарат
Қоршаған-
ортаминi,
АШМ, ЖРА,
Ақтөбе,
Қараған-
ды, Қы-
зылорда,
Оңтүстiк
Қазақстан
облыс-
тарының
әкiмдерi
2004
жылғы
4-
тоқсан
Талап
етiлмейдi
3
Киiктердi және
олардың көшу
жолдарында, қыс-
тау және жазғы
жайылым орында-
рында мекендеу
ортасын сақтау
жөнiндегi шара-
ларды әзiрлеу
Норма-
тивтік
құқықтық
кесiм
жобасы
АШМ,
Ақтөбе,
Қараған-
ды, Қы-
зылорда,
Оңтүстiк
Қазақстан
облыс-
тарының
әкiмдерi
2005
жылғы
1-
тоқсан
Талап
етiлмейдi
4
Сырдария өзені-
нің атырауы мен
жайылмасындағы
тоғайлы ормандар
мен жайылымдық
жерлердi сақтау
және қалпына
келтiру жөнiнде
шаралар әзiрлеу
Норма-
тивтік
құқықтық
кесiмдер
жобалары
Ақтөбе,
Қараған-
ды, Қы-
зылорда,
Оңтүстiк
Қазақстан
облыс-
тарының
әкiмдерi,
AШM, Қоршаған-
ортаминi
2005
жылғы
1-
тоқсан
Талап
етiлмейдi
5
Сырдария өзенi-
нiң арнасын
реттеу және
Арал теңiзiнiң
солтүстік бөлi-
гiн сақтау жө-
нiндегi жобаны
жүзеге асыру
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лiгiне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20 шілде
2004 жыл - 3144,47
2005 жыл - 2917,76
2006 жыл - 1477,36
Рес-
публи-
калық
бюджет
6
Сырдария өзе-
нiнiң арнасын
реттеу және
Арал теңiзiнiң
солтүстік бөлi-
гiн сақтау жө-
нiндегi жобаны
жүзеге асыру
(2-кезең)
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лiгiне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20 шілде
2006 жыл - 88,9
Рес-
публи-
калық
бюджет
7
Торғай мемлекет-
тiк табиғи зоо-
логия қаумалын-
дағы 33 көлдi
сақтау үшін су
реттейтін шлюз-
дердi салу жө-
нiндегi ұсыныс-
тарды дайындау
Қазақстан
Республи-касының
Үкiметіне
ұсыныстар
АШМ (жи-
нақтау),
Ақтөбе
облысының
әкімі
2005 жылғы
4-
тоқсан
Талап
етiлмейдi
8
Қызылорда қала-
сының қоршаған
ортасы мен оның
халқының денсау-
лығы мониторин-
гiн ұйымдастыру
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметіне
ақпарат
Қоршаған-
ортаминi,
ДСМ,
Қызылорда
облысының
әкiмi
2004 жылғы
4-
тоқсан
2004 жыл -
4,55
Рес-
публи-
калық
бюджет
9
Қоршаған ортаның
жай-күйiн қада-
ғалайтын пункт-
тер желiсiн
кеңейту
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметіне
ақпарат
Қоршаған-
ортаминi
2004 жылғы
4-
тоқсан
2004 жыл - 8,3
Рес-
публи-
калық
бюджет
10
Сырдария
өзенiнің жер
бетi суларының
сапасын кешенді
бағалауды жүргізу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметіне
ақпарат
Қоршаған-
ортаминi
2004 жылғы
4-
тоқсан
2004 жыл - 5,1
Рес-
публи-
калық
бюджет
11
Қызылорда және
Оңтүстік Қазақ-
стан облыстарын-
да бөгеттердiң,
су қоймаларының
қауiпсiздiгiн
қамтамасыз ету
мен елдi мекен-
дерiн қыс мерзi-
мiнде көтерiңкi
су өтімiнен қор-
ғау жөніндегi
ұсыныстарды
дайындау
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметіне
ұсыныстар
АШМ,
Қызылорда
және
Оңтүстік
Қазақстан
облыс-
тарының
әкiмдерi
2004 жылғы
2-
тоқсан
Талап
етiлмейдi
12
Сырдария өзенi-
нiң төменгi жа-
ғында экология-
лық су жiберу
нормаларын
анықтау
Норма-
тивтік
құқықтық
кесiм
жобасы
АШМ,
Қоршаған-
ортамині,
Қызылорда
облысының
әкiмi
2004 жылғы
4-
тоқсан
Талап
етiлмейдi
13
Қызылорда
облысының бас
ағызу құрылысы
бар Қараөзек
сағасын қайта
жаңарту
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20
шiлде
2005 жыл - 400,0
2006 жыл - 200,0
Рес-
публи-
калық
бюджет

2. Оздоровление населения, развитие социальной
инфраструктуры и обеспечение доступа к
качественной питьевой воде
1
Подготовить
комплексное
заключение о
состоянии здоро-
вья населения, проживающего на территориях, подпадающих под
действие Закона Республики
Казахстан "О
социальной защите
граждан,
пострадавших
вследствие
экологического
бедствия в Приаралье", в том
числе в сравнении
с 1992 годом
Информация
в Прави-
тельство
Республики Казахстан
МЗ,
акимы
Актюбин-
ской,
Караган-
динской,
Кызылор-
динской,
Южно-
Казах-
станской
областей
1
квартал
2005
года
Не тре-
буются
2
Проанализировать состояние сети здравоохранения в регионах Приаралья и внести предложения по
дальнейшему ее
развитию (проти-
вотуберкулезные больницы, родильные дома, центральные районные больницы) с учетом перспек-
тивности сельских
населенных пунктов
Предложе-
ния в Пра-
вительство
Республики
Казахстан
МЗ,
акимы
Актюбин-
ской,
Караган-
динской,
Кызылор-
динской,
Южно-Ка-
захстан-
ской
областей
2
квартал
2005
года
Не тре-
буются
3
Проанализировать состояние сети образования в
регионах Приаралья и внести предложе-
ния по дальнейшему ее
развитию (школы, профессионально-
технические школы) с учетом перспективности
сельских населен-
ных пунктов
Предложе-
ния в Пра-
вительство
Республики
Казахстан
МОН,
акимы
Актюбин-
ской,
Караган-
динской, Кызылор-
динской,
Южно-Ка-
захстан-
ской об-
ластей
2
квартал
2005
года
Не тре-
буются
4
Построить проти-
вотуберкулезную больницу на 60 коек в городе Кандыагаш Мугал-
жарского района Актюбинской области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Актюбин-
ской
области
20
января
2006
года
2004
год -
80,0
2005
год -
240,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
5
Построить проти-
вотуберкулезную больницу на 60 коек в поселке Шубаркудук Темирского района
Актюбинской области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Актюбин-
ской
области
20
января
2006
года
2004
год -
100,0
2005
год -
240,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет бюджет
6
Построить проти-
вотуберкулезную больницу на 60 коек в городе Шалкаре Шалкарс-
кого района
Актюбинской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Актюбин-
ской
области
20
января
2006
года
2004
год -
140,0
2005
год -
220,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
7
Построить Байга-
нинскую районную больницу на 60 коек в селе Байганин
Байганинского
района Актюбинской области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Актюбин-
ской
области
20 июля
2006
года
2005
год -
150,0
2006
год -
208,9
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
8
Начать строитель-
ство центральной районной поликлиники на 250 посещений с детской и женской
консультациями, дневным
стационаром на 30
коек и детской молочной кухней в городе Шалкаре
Шалкарского
района Актюбинской области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Актюбин-
ской
области
20 июля
2006
года
2006
год -
100,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
9
Построить проти-
вотуберкулезный диспансер на 60 коек с поликлиникой на 200 посещений в городе Туркестане
Южно-Казахстанс-
кой области
Информация
в Прави-
тельство
Республики Казахстан
Аким
Южно-Ка-
захстан-
ской об-
ласти
4
квартал
2004
года
2004
год -
54,65
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
10
Построить проти-
вотуберкулезный диспансер на 60 коек в поселке Жосалы Кармакшин-
ского района Кызылординской области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Кызылор-
динской
области
20 января
2006
года
2004
год -
100,0
2005
год -
92,15
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
11
Построить проти-
вотуберкулезную больницу на 50 коек в поселке Теренозек Сыр-
дарьинского района
Кызылординской области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Кызылор-
динской
области
20 января
2006
года
2004
год -
100,0
2005
год -
251,54
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
12
Построить проти-
вотуберкулезную больницу на 100 коек в городе Аральске Кызылор-
динской области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Кызылор-
динской
области
20
января
2006
года
2004
год -
100,0
2005
год -
222,47
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
13
Начать строитель-
ство Жанакорган-
ской центральной
районной больницы
на 190 коек в поселке Жанакорган
Кызылординской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Кызылор-
динской
области
20
июля
2006
года
2005
год -
130,0
2006
год -
249,55
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
14
Начать строитель-
ство поликлиники на 300 посещений в смену в городе
Аральске Кызылординской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Кызылор-
динской
области
20
июля
2006
года
2006
год -
100,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
15
Начать строитель-
ство противоту-
беркулезной
больницы на 100 коек в кенте
Айтеке би Каза-
линского района Кызылординской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Кызылор-
динской
области
20 июля
2006
года
2006
год -
100,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
16
Начать строитель-
ство противоту-
беркулезной боль-
ницы на 50 коек
в городе Арысь
Южно-Казахстанс-
кой области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Южно-Ка-
захстан-
ской об-
ласти
20 июля
2006
года
2005
год -
100,0
2006
год -
100,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
17
Построить проти-
вотуберкулезную больницу на 50 коек в селе Шаульдер Отрарского района Южно-
Казахстанской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Южно-Ка-
захстан-
ской об-
ласти
20 июля
2006
года
2005
год -
80,0
2006
год -
240,32
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
18
Начать строитель-
ство родильного дома на 40 коек в селе Шолаккорган
Созакского района
Южно-Казахстанс-
кой области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Южно-Ка-
захстан-
ской об-
ласти
20 июля
2006
года
2006
год -
100,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
19
Построить Терек-
тинскую школу на
320 мест в селе
Таскопа Темирско-
го района
Актюбинской
области
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
Аким Ак-
тюбинс-
кой об-
ласти
4
квартал
2004
года
2004
год -
132,5
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
20
Построить Копинс-
кую среднюю школу
на 320 мест в селе Кенесту Темирского района Актюбинской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким Ак-
тюбинской области
20 июля
2006 года
2005 год - 52,08 2006 год - 125,14
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
21
Построить среднюю школу
имени М.Тажина
на 320 мест в селе Монке би
Шалкарского
района Актюбинской области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким Ак-
тюбинской области
20 июля
2006
года
2005
год -
100,0
2006
год -
69,34
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
22
Построить Кор-
гантузскую
среднюю школу на 270 мест в селе Байкадам Шалкарского района Актюбинской области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким Ак-
тюбинской области
20 июля
2006
года
2006
год - 52,17
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
23
Начать строитель-
ство средней школы на 624 места по улице аль-Фараби в городе Кызылорде
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким Ак-
тюбинской области
20 июля
2006
года
2006
год -
150,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
24
Построить школу
на 864 места в городе Аральске Кызылординской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Кызылор-
динской
области
20
января
2006
года
2004
год -
200,0
2005
год -
66,25
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
25
Построить школу
на 464 места в селе Актобе Кармакшинского района Кызылординской области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Кызылор-
динской
области
20
января 2006
года
2004
год -
90,0
2005
год -
59,83
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
26
Построить школу
на 464 места в селе Тартогай
Шиелийского
района
Кызылординской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Кызылор-
динской
области
20
января 2006
года
2004
год -
90,0
2005
год -
96,45
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
27
Построить школу
на 360 мест
в селе Бесарык
Сырдарьинского
района Кызыл-
ординской области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Кызылор-
динской
области
20 июля
2006
года
2005
год -
50,0
2006
год -
141,75
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
28
Начать строитель-
ство средней школы на 464 места в поселке
Торетам Кармакшинского района
Кызылординской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Кызылор-
динской
области
20 июля
2006
года
2006
год -
100,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
29
Начать строитель-
ство средней школы на 624 места в поселке Жаксыкылыш Аральского района
Кызылординской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Кызылор-
динской
области
20 июля
2006
года
2006
год -
100,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
30
Начать строитель-
ство школы на 464 места N 41 в ауле Сулутобе Шиелийского района Кызылординской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Кызылор-
динской
области
20 июля
2006
года
2006
год -
100,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
31
Построить школу
на 1266 мест в селе
Шолаккорган
Созакского
района Южно-
Казахстанской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Южно-Ка-
захстан-
ской об-
ласти
20
января
2006
года
2004
год -
190,0
2005
год -
152,97
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
32
Начать строитель-
ство средней школы имени Сейфуллина на 622
места в селе Жуантюбе
Созакского
района Южно-
Казахстанской
школы
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Южно-Ка-
захстан-
ской об-
ласти
20 июля
2006
года
2006
год -
68,6
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
33
Построить школу
на 1266 мест в селе Мельдеби Шардаринского района Южно-
Казахстанской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Южно-Ка-
захстан-
ской об-
ласти
20
января
2006
года
2004
год -
170,0
2005
год -
160,77
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
34
Построить школу на 900 мест в отделении Новостройка села Карачик
города Туркестана
Южно-Казахстанс-
кой области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Южно-Ка-
захстан-
ской об-
ласти
4
квартал
2004
года
2004
год -
193,63
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
35
Начать строитель-
ство школы на 800
мест в селе Ортак
города Туркестана
Южно-Казахстанс-
кой области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Южно-Ка-
захстан-
ской об-
ласти области
20 июля
2006
года
2005
год -
100,0
2006
год -
180,34
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
36
Построить среднюю
школу на 624 места в селе Арысь Отырарского
района Южно-
Казахстанской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Южно-Ка-
захстан-
ской об-
ласти
20 июля
2006
года
2005
год -
100,0
2006
год -
94,48
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
37
Начать строитель-
ство спального корпуса, учебного
блока на 250 мест
со спортзалом, столовой, хозблоком и котельной школы-
интернат N 5 в селе Шорнак города Туркестана
Южно-Казахстанс-
кой области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Южно-Ка-
захстан-
ской об-
ласти
20 июля
2006
года
2006
год -
70,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
38
Провести комплек-
сную оценку
состояния водо-
снабжения населения При-
аралья и внести предложения по дальнейшему его улучшению
Предложе-
ния в Пра-
вительство
Республики
Казахстан
МСХ,
МЭМР,
акимы Актюбин-
ской,
Караган-
динской,
Кызылор-
динской,
Южно-Ка-
захстан-
ской об-
ластей
1
квартал
2005
года
Не тре-
буются
39
Реконструировать комплекс сооружений водо-
провода в селе Байганин
Байганинского
района Актюбинской области
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МСХ
4
квартал
2004
года
2004
год -
87,63
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
40
Реконструировать Жиделинский групповой
водопровод в
Кызылординской
области
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МСХ
4
квартал
2004
года
2004
год -
260,73
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
41
Расширить водо-
провод в районном
центре Жалагаш Жалагашского
района Кызылординской области
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МСХ
4
квартал
2004
года
2004
год -
118,35
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
42
Начать строитель-
ство IV очереди Арало-Сарыбулакс-
кого группового водопровода в
Кызылординской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20 января
2006
года
2004
год -
287,08
2005
год -
148,28
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
43
Построить Арало-
Сарыбулакский групповой водопровод
(IV очередь) в Кызылординской области.
Подключить разводящие сети
в аулах Актан батыр, Жанкожа батыр, Бекарыс-
тан би, Майда-
коль, Туктибаева Казалинского района
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20 июля
2006
года
2005
год -
201,72
2006
год -
200,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
44
Начать строитель-
ство V очереди Арало-Сарыбулак-
ского группового водопровода в
Кызылординской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20 июля
2006
года
2005
год -
53,0
2006
год -
300,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
45
Начать строитель-
ство Октябрьского
группового водо-
провода в
Кызылординской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20 июля
2006
года
2005
год -
17,3
2006
год -
250,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
46
Построить водо-
провод в районном
центре Жосалы Кармакчинского
района Кызылор-
динской области (II-я очередь)
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МСХ
3 квартал 2004 года

2. Халықты сауықтыру, әлеуметтiк инфрақұрылымды дамыту
және сапалы ауыз суға қол жеткiзудi қамтамсыз ету
1
"Арал өңiрiнiң
экологиялық қа-
сiрет салдары-
нан зардап шек-
кен азаматтарды
әлеуметтiк
қорғау туралы"
Қазақстан Респу-
бликасы Заңының
қолданысына жа-
татын аумақтарда
тұратын, оның
iшiнде 1992
жылмен салыстыр-
ғанда, халықтың
денсаулығының
жағдайы туралы
кешендi қоры-
тынды дайындау
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметіне
ақпарат
ДСМ,
Ақтөбе,
Қараған-
ды, Қы-
зылорда,
Оңтүстік
Қазақстан
облыс-
тарының
әкiмдерi
2005
жылғы
1-
тоқсан
Талап
етілмейдi
2
Арал өңiрiнiң
аймағындағы
денсаулық сақтау
желiсiнiң жай-
күйiне талдау
жасау және ауыл-
дық елдi мекен-
дердiң перс-
пективалылығын
ескере отырып,
оны одан әрi
дамыту жөнiндегi
ұсыныстарды ен-
гiзу (туберку-
лезге қарсы
ауруханалар,
перзентханалар,
орталық аудан-
дық ауруханалар)
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметіне
ұсыныстар
ДСМ,
Ақтөбе,
Қараған-
ды, Қы-
зылорда,
Оңтүстік
Қазақстан
облыс-
тарының
әкiмдерi
2005
жылғы
2-
тоқсан
Талап
етілмейдi
3
Арал өңiрi айма-
ғындағы бiлiм
беру желiсінің
жай-күйіне тал-
дау жасау және
ауылдық елді
мекендердiң пер-
спективалылығын
ескере отырып
оны одан әрi
дамыту жөнiндегі
ұсыныстарды ен-
гiзу (мектептер,
кәсiптiк-техни-
калық мектептер)
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметіне
ұсыныстар
БҒМ,
Ақтөбе,
Қараған-
ды, Қы-
зылорда,
Оңтүстік
Қазақстан
облыс-
тарының
әкiмдерi
2005
жылғы
2-
тоқсан
Талап
етілмейдi
4
Ақтөбе облысы
Мұғалжар ауда-
нының Қандыағаш
қаласында 60
төсектік тубер-
кулезге қарсы
аурухана салу
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Ақтөбе
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
қаңтар
2004 жыл - 80,0
2005 жыл - 240,0
Рес-
публи-
калық
бюджет
5
Ақтөбе облысы
Темiр ауданының
Шұбарқұдық қала-
сында 60 төсек-
тiк туберкулезге
қарсы аурухана
салу
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Ақтөбе
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
қаңтар
2004 жыл - 100,0
2005 жыл - 240,0
Рес-
публи-
калық
бюджет
6
Ақтөбе облысы
Шалқар ауданының
Шалқар қаласында
60 төсектiк
туберкулезге
қарсы аурухана
салу
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Ақтөбе
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
қаңтар
2004 жыл - 140,0
2005 жыл - 220,0
Рес-
публи-
калық
бюджет
7
Ақтөбе облысы
Байғанин ауданы-
ның Байғанин
ауылында 60 тө-
сектiк Байғанин
аудандық ауру-
ханасын салу
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Ақтөбе
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
қаңтар
2005 жыл - 150,0
2006 жыл - 208,9
Рес-
публи-
калық
бюджет
8
Ақтөбе облысы
Шалқар ауданының
Шалқар қаласында
бала және әйел
консультацияла-
ры, 30 төсектік
күндiзгi стаци-
онары мен бала-
ларға арналған
сүт тағамдары
асханасы бар
250 адамға ар-
налған орталық
аудандық емхана
құрылысын бастау
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Ақтөбе
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
шілде
2006 жыл - 100,0
Рес-
публи-
калық
бюджет
9
Оңтүстiк Қазақ-
стан облысының
Түркiстан
қаласында 200
адамға арналған
емханасы бар 60
төсектiк тубер-
кулезге қарсы
диспансер салу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ақпарат
Оңтүстiк
Қазақстан
облысының
әкiмi
2004
жылғы
4-
тоқсан
2004 жыл - 54,65
Рес-
публи-
калық
бюджет
10
Қызылорда облысы
Қармақшы ауданы-
ның Жосалы кен-
тiнде 60 төсек-
тiк туберкулезге
қарсы диспансер
салу
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Қызылорда
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
қаңтар
2004 жыл - 100,0
2005 жыл - 92,15
Рес-
публи-
калық
бюджет
11
Қызылорда облысы
Сырдария ауданы-
ның Тереңөзек
кентiнде 50 тө-
сектiк туберку-
лезге қарсы
аурухана салу
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Қызылорда
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
қаңтар
2004 жыл - 100,0
2005 жыл - 251,54
Рес-
публи-
калық
бюджет
12
Қызылорда
облысының Арал
қаласында 100
төсектiк тубер-
кулезге қарсы
аурухана салу
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Қызылорда
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
қаңтар
2004 жыл - 100,0
2005 жыл - 222,47
Рес-
публи-
калық
бюджет
13
Қызылорда облы-
сының Жаңақорған
кентiнде 190
төсектiк Жаңа-
қорған орталық
аудандық
ауруханасының
құрылысын бастау
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Қызылорда
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
шілде
2005 жыл - 130,0
2006 жыл - 249,55
Рес-
публи-
калық
бюджет
14
Қызылорда
облысының Арал
қаласында ауы-
сым 300 адамға
арналған емхана
құрылысын бастау
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Қызылорда
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
шілде
2006 жыл - 100,0
Рес-
публи-
калық
бюджет
15
Қызылорда облы-
сы Қазалы ауда-
нының Әйтеке би
кентiнде 100
төсектiк тубер-
кулезге қарсы
аурухана құры-
лысын бастау
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Қызылорда
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
шілде
2006 жыл - 100,0
Рес-
публи-
калық
бюджет
16
Оңтүстік Қазақ-
стан облысының
Арыс қаласында
50 төсектiк
туберкулезге
қарсы аурухана
құрылысын бастау
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Оңтүстiк
Қазақстан
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
шілде
2005 жыл - 100,0
2006 жыл - 100,0
Рес-
публи-
калық
бюджет
17
Оңтүстiк Қазақ-
стан облысы
Отырар ауданы-
ның Шәуiлдiр
ауылында 50 тө-
сектiк туберку-
лезге қарсы
аурухана салу
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Оңтүстiк
Қазақстан
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
шілде
2005 жыл - 80,0
2006 жыл - 240,32
Рес-
публи-
калық
бюджет
18
Оңтүстiк Қазақ-
стан облысы
Созақ ауданының
Шолаққорған ауы-
лында 40 төсек-
тiк перзентхана
құрылысын бастау
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Оңтүстiк
Қазақстан
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
шілде
2006 жыл - 100,0
Рес-
публи-
калық
бюджет
19
Ақтөбе облысы
Темiр ауданының
Тасқопа ауылын-
да 320 орынға
арналған Теректi
мектебiн салу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметiне
ақпарат
Ақтөбе
облысының
әкімі
2004
жылғы
4-
тоқсан
2004 жыл - 132,5
Рес-
публи-
калық
бюджет
20
Ақтөбе облысы
Темiр ауданының
Кеңесту ауылында
320 орынға
арналған Қопа
орта мектебiн
салу
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Ақтөбе
облысының
әкімі
2006
жылғы
20
шілде
2005 жыл - 52,08
2006 жыл - 125,14
Рес-
публи-
калық
бюджет
21
Ақтөбе облысы
Шалқар ауданы-
ның Мөңке би
ауылында 320
орынға арналған
M.Тәжин атында-
ғы орта мектеп
салу
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Ақтөбе
облысының
әкімі
2006
жылғы
20
шілде
2005 жыл - 100,0
2006 жыл - 69,34
Рес-
публи-
калық
бюджет
22
Ақтөбе облысы
Шалқар ауданы-
ның Байқадам
ауылында 270
орынға арналған
Қорғантұз орта
мектебiн салу
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Ақтөбе
облысының
әкімі
2006
жылғы
20
шілде
2006 жыл - 52,17
Рес-
публи-
калық
бюджет
23
Қызылорда қала-
сының Әл Фараби
көшесiнде 624
орынға арналған
орта мектеп
құрылысын бастау
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Қызылорда
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
шілде
2006 жыл - 150,0
Рес-
публи-
калық
бюджет
24
Қызылорда
облысының Арал
қаласында 864
орынға арналған
мектеп салу
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Қызылорда
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
қаңтар
2004 жыл - 200,0
2005 жыл - 66,25
Рес-
публи-
калық
бюджет
25
Қызылорда облысы
Қармақшы ауданы-
ның Ақтөбе
ауылында 464
орынға арналған
мектеп салу
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Қызылорда
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
қаңтар
2004 жыл - 90,0
2005 жыл - 59,83
Рес-
публи-
калық
бюджет
26
Қызылорда облысы
Шиелi ауданының
Тартоғай ауылын-
да 464 орынға
арналған мектеп
салу
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Қызылорда
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
қаңтар
2004 жыл - 90,0
2005 жыл - 96,45
Рес-
публи-
калық
бюджет
27
Қызылорда облысы
Сырдария ауданы-
ның Бесарық
ауылында 360
орынға арналған
мектеп салу
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Қызылорда
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
шілде
2005 жыл - 50,0
2006 жыл - 141,75
Рес-
публи-
калық
бюджет
28
Қызылорда облысы
Қармақшы ауданы-
ның Төретам
кентiнде 464
орынға арналған
орта мектептің
құрылысын бастау
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Қызылорда
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
шілде
2006 жыл - 100,0
Рес-
публи-
калық
бюджет
29
Қызылорда облысы
Арал ауданының
Жақсықылыш
кентiнде 624
орынға арналған
орта мектеп
құрылысын бастау
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Қызылорда
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
шілде
2006 жыл - 100,0
Рес-
публи-
калық
бюджет
30
Қызылорда облысы
Шиелi ауданының
ауылында 464
орынға арналған
N 41 мектептiң
құрылысын бастау
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Қызылорда
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
шілде
2006 жыл - 100,0
Рес-
публи-
калық
бюджет
31
Оңтүстiк Қазақ-
стан облысы
Созақ ауданының
Шолаққорған
ауылында 1266
орынға арналған
мектеп салу
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Оңтүстік
Қазақстан
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
қаңтар
2004 жыл - 190,0
2005 жыл - 152,97
Рес-
публи-
калық
бюджет
32
Оңтүстiк Қазақ-
стан облысы
Созақ ауданының
Жуантөбе ауылын-
да 622 орынға
арналған Сейфул-
лин атындағы
орта мектеп
құрылысын бастау
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Оңтүстік
Қазақстан
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
шілде
2006 жыл - 68,6
Рес-
публи-
калық
бюджет
33
Оңтүстiк Қазақ-
стан облысы
Шардара ауданы-
ның Мелдiби
ауылында 1266
орынға арналған
мектеп салу
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Оңтүстік
Қазақстан
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
қаңтар
2004 жыл - 170,0
2005 жыл - 160,77
Рес-
публи-
калық
бюджет
34
Оңтүстік Қазақ-
стан облысының
Түркiстан қаласы
Қарашық ауылының
Новостройка
бөлiмшесiнде 900
орынға арналған
мектеп салу
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Оңтүстік
Қазақстан
облысының
әкiмi
2004
жылғы
4-
тоқсан
2004 жыл - 193,63
Рес-
публи-
калық
бюджет
35
Оңтүстiк Қазақ-
стан облысы
Түркiстан қала-
сының Ортақ ауы-
лында 800 орынға
арналған мектеп
құрылысын бастау
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Оңтүстік
Қазақстан
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
шілде
2005 жыл - 100,0
2006 жыл - 180,34
Рес-
публи-
калық
бюджет
36
Оңтүстiк Қазақ-
стан облысы
Отырар ауданы-
ның Арыс кентiн-
де 624 орынға
арналған орта
мектеп салу
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Оңтүстік
Қазақстан
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
шілде
2005 жыл - 100,0
2006 жыл - 94,48
Рес-
публи-
калық
бюджет
37
Оңтүстік Қазақ-
стан облысы
Түркiстан қала-
сының Шорнақ
ауылында N 5
мектеп интернат-
тың жатақ орны,
спортзалы, асха-
насы, шаруашылық
блогы және қа-
зандығы бар 250
орынға арналған
оқу блогының
құрылысын бастау
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Оңтүстік
Қазақстан
облысының
әкiмi
2006
жылғы
20
шілде
2006 жыл - 70,0
Рес-
публи-
калық
бюджет
38
Арал өңiрiнiң
халқын сумен
жабдықтау жағ-
дайын кешенді
бағалауды жүр-
гiзу және оны
одан әрi жақ-
сарту жөнiнде
ұсыныстар енгiзу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ұсыныстар
АШМ,
ЭМРМ,
Ақтөбе,
Қараған-
ды, Қы-
зылорда,
Оңтүстік
Қазақстан
облыс-
тарының
әкімдері
2005
жылғы
1-
тоқсан
Талап
етілмейді
39
Ақтөбе облысы
Байғанин ауда-
нының Байғанин
ауылында су құ-
быры құрылысының
кешенiн қайта
жаңарту
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
АШМ
2004
жылғы
4-
тоқсан
2004 жыл - 87,63
Рес-
публи-
калық
бюджет
40
Қызылорда облысында Жиделi топтық су құбырын қайта жаңарту
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
АШМ
2004
жылғы
4-
тоқсан
2004 жыл - 260,73
Рес-
публи-
калық
бюджет
41
Қызылорда облысы Жалағаш ауданының Жалағаш аудан орталығында су құбырын кеңейту
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
АШМ
2004
жылғы
4-
тоқсан
2004 жыл - 118,35
Рес-
публи-
калық
бюджет
42
Қызылорда облысының Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының IV кезегiнiң құрылысын бастау
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20
қаңтар
2004 жыл - 287,08
2005 жыл - 148,28
Рес-
публи-
калық
бюджет
43
Қызылорда облы-
сында Арал-
Сарыбұлақ топтық
су құбырын (IV
кезегi) салу.
Қазалы ауданы
Ақтан батыр,
Жанқожа батыр,
Бекарыстан би,
Майдакөл, Түктi-
баев ауылдарының
тарату желiлерiн
қосу
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20
шілде
2005 жыл - 201,72
2006 жыл - 200,0
Рес-
публи-
калық
бюджет
44
Қызылорда облы-
сының Арал-Сары-
бұлақ топтық су
құбырының V
кезегiнің
құрылысын бастау
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
шілде
2005 жыл - 53,0
2006 жыл - 300,0
Рес-
публи-
калық
бюджет
45
Қызылорда облы-
сының Октябрь
топтық су құбы-
рының құрылысын
бастау
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20
шілде
2005 жыл - 17,3
2006 жыл - 250,0
Рес-
публи-
калық
бюджет
46
Қызылорда облысы
Қармақшы ауданы-
ның Жосалы аудан
орталығында су
құбырын салу
(II кезегi)
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
АШМ
2004
жылғы
3-
тоқсан

2004 год - 119,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
47
Построить ветку подключения
поселка Жанакор-
ган Жанакорганс-
кого района к Жи-
делинскому
групповому водо-
проводу Кызылор-
динской области
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МСХ
4
квартал
2004
года
2004
год -
10,5
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
48
Обеспечить водо-
снабжением город Казалинск
(Новоказалинск) Кызылординской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20 июля
2006
года
2004
год -
28,37
2005
год -
643,62
2006
год -
337,03
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
49
Построить водоза-
борные сооружения
в новых поселках
Бекет-1, Жансеит,
Ортакшыл с подключением к Жиделинскому
водоводу Шиелийского
района Кызылординской области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20 июля
2006
года
2005
год -
93,84
2006
год -
92,75
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
50
Реконструировать систему водоснаб-
жения в поселке Теренозек Сырдарьинского
района Кызылординской области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20 июля
2006
года
2005
год -
26,88
2006
год -
134,78
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
51
Реконструировать и расширить системы водоснаб-
жения и водоот-
ведения в поселке
Тасбогет Кызылординской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20 июля
2006
года
2005
год -
37,5
2006
год -
150,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
52
Расширить водо-
провод в райцентре
Жалагаш Жалагаш-
ского района
Кызылординской
области.
Головное водоза-
борное сооружение
(2 этап)
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20
января
2006
года
2005
год -
139,86
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
53
Обеспечить водо-
снабжение
населенного
пункта Шаульдер
Отырарского района Южно-
Казахстанской области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20
января
2006
года
2005
год -
46,33
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
54
Построить водо-
провод населенных
пунктов Арыс,
Шойманов, Темир, Когам, Кокмардан,
Кызыл-Ту.
Поселок Темир
Южно-Казахстанс-
кой области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20 июля
2006
года
2005
год -
30,0
2006
год -
46,47
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
55
Построить водо-
провод населенных
пунктов Арыс, Шойманов, Темир, Когам, Кокмардан,
Кызыл-Ту.
Поселок Кокмардан
Южно-Казахстанс-
кой области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20 июля
2006
года
2005
год -
25,0
2006
год -
34,64
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
56
Построить водо-
провод населенных
пунктов Арыс,
Шойманов,Темир, Когам, Кокмардан,
Кызыл-Ту.
Поселок Арыс
Южно-Казахстанс-
кой области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20
января
2006
года
2005
год -
31,97
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
57
Построить водо-
провод населенных
пунктов Арыс,
Шойманов, Темир, Когам, Кокмардан,
Кызыл-Ту.
Поселок Кызыл-Ту Южно-Казахстанс-
кой области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20
января
2006
года
2005
год -
13,36
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
58
Построить водо-
провод населенных
пунктов Арыс, Шойманов, Темир, Когам, Кокмардан,
Кызыл-Ту.
Поселок Шойманов Южно-Казахстанс-
кой области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20
января
2006
года
2005
год -
28,54
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
59
Построить водо-
провод населенных
пунктов Арыс,
Шойманов, Темир, Когам, Кокмардан,
Кызыл-Ту.
Поселок Когам
Южно-Казахстанс-
кой области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20
января
2006
года
2005
год -
24,87
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
60
Обеспечить водо-
снабжение
населенного
пункта Аметбек
Отырарского
района Южно-
Казахстанской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20
января
2006
года
2005
год -
26,15
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
61
Реконструировать Шардаринский групповой
водопровод
Шардаринского
района Южно-
Казахстанской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
3
квартал
2004
года
2004
год -
27,5
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
62
Обеспечить во-
доснабжение
села Каракур
Созакского
района Южно-
Казахстанской
области
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МСХ
4
квартал
2004
года
2004
год -
46,7
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
63
Реализовать
проект водо-
снабжения и
санитарии насе-
ленных пунктов Аральского
региона
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20 июля
2006
года
2004
год -
627,4
2005
год -
313,16
2006
год -
446,24
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
64
Завершить
строительство
Жиделинского
группового
водопровода
Кызылординской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20
января
2006
года
2004
год -
200,0
2005
год -
56,16
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
65
Улучшить водо-
снабжение города Туркестан Южно-
Казахстанской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20 июля
2006
года
2005
год -
100,0
2006
год -
200,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
66
Завершить
строительство
Кентау - Туркестанского группового
водопровода Южно-
Казахстанской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20 июля
2006
года
2004
год -
481,11
2005
год -
400,0
2006
год -
233,96
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
67
Построить
станцию биоло-
гической очистки сточных вод в городе Кызылорде
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МООС
20
января
2006
года
2004
год -
500,0
2005
год -
676,73
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
68
Реконструировать системы
водоснабжения
в поселке Жана-
коргане Жана-
корганского
района Кызылор-
динской области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20
января
2006
года
2004
год -
100,0
2005
год -
52,7
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
69
Строительство
и реконструкция
напорных
коллекторов и
канализационных насосных станций, идущих
к станции
биологической
очистки сточных
вод города
Кызылорды в
Кызылординской
области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МООС
20 июля
2006
года
2006
год -
955,73
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет

2004 жыл - 119,0
Рес-
публи-
калық
бюджет
47
Қызылорда облысы
Жаңақорған ауда-
нының Жаңақорған
кентiн Жиделi
топтық су
құбырына қосу
тармағын салу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
АШМ
2004
жылғы
4-
тоқсан
2004 жыл - 10,5
Рес-
публи-
калық
бюджет
48
Қызылорда облы-
сының Қазалы
(Жаңа қазалы)
қаласын сумен
жабдықтауды
қамтамасыз ету
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20
шілде
2004 жыл - 28,37
2005 жыл - 643,62
2006 жыл - 337,03
Рес-
публи-
калық
бюджет
49
Қызылорда облысы
Шиелi ауданының
Жиделi су тарт-
қышына қоса
отырып, жаңа
Бекет-1, Жансе-
йiт, Ортақшыл
кенттерiнде су
тартқыш құры-
лыстарын салу
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20
шілде
2005 жыл - 93,84
2006 жыл - 92,75
Рес-
публи-
калық
бюджет
50
Қызылорда облысы
Сырдария ауданы-
ның Тереңөзек
кентiнде сумен
жабдықтау
жүйесiн қайта
жаңарту
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20
шілде
2005 жыл - 26,88
2006 жыл - 134,78
Рес-
публи-
калық
бюджет
51
Қызылорда облысы
Tacбөгет кентiн-
де сумен жабдық-
тау және су
тарту жүйелерiн
қайта жаңарту
және кеңейту
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20
шілде
2005 жыл - 37,5
2006 жыл - 150,0
Рес-
публи-
калық
бюджет
52
Қызылорда облысы
Жалағаш ауданы-
ның Жалағаш
аудан орталығын-
да су құбырын
кеңейту. Бас су
iркуiш құрылысы
(2-кезең)
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20
қаңтар
2005 жыл - 139,86
Рес-
публи-
калық
бюджет
53
Оңтүстiк Қазақ-
стан облысы
Отырар ауданының
Шәуiлдір елдi
мекенiн сумен
жабдықтауды
қамтамасыз ету
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20
қаңтар
2005 жыл - 46,33
Рес-
публи-
калық
бюджет
54
Арыс, Шойманов,
Темір, Қоғам,
Көкмардан, Қызыл
ту елдi мекенде-
рiнiң су құбырын
салу. Оңтүстiк
Қазақстан
облысының Темiр
кентi
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20
шілде
2005 жыл - 30,0
2006 жыл - 46,47
Рес-
публи-
калық
бюджет
55
Арыс, Шойманов,
Темір, Қоғам,
Көкмардан, Қызыл
ту елдi мекенде-
рiнiң су құбырын
салу. Оңтүстiк
Қазақстан облы-
сының Көкмардан
кентi
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20
шілде
2005 жыл - 25,0
2006 жыл - 34,64
Рес-
публи-
калық
бюджет
56
Арыс, Шойманов,
Темiр, Қоғам,
Көкмардан, Қызыл
ту елдi мекенде-
рiнiң су құбырын
салу. Оңтүстік
Қазақстан облы-
сының Арыс кентi
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20
қаңтар
2005 жыл - 31,97
Рес-
публи-
калық
бюджет
57
Арыс, Шойманов,
Темiр, Қоғам,
Көкмардан, Қызыл
ту елдi мекенде-
рiнiң су құбырын
салу. Оңтүстік
Қазақстан облы-
сының Қызыл ту
кентi
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20
қаңтар
2005 жыл - 13,36
Рес-
публи-
калық
бюджет
58
Арыс, Шойманов,
Темiр, Қоғам,
Көкмардан, Қызыл
ту елдi мекенде-
рiнiң су құбырын
салу. Оңтүстік
Қазақстан облы-
сының Шойманов
кентi
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20
қаңтар
2005 жыл - 28,54
Рес-
публи-
калық
бюджет
59
Арыс, Шойманов,
Темiр, Қоғам,
Көкмардан, Қызыл
ту елдi мекенде-
рiнiң су құбырын
салу. Оңтүстік
Қазақстан облы-
сының Қоғам
кентi
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20
қаңтар
2005 жыл - 24,87
Рес-
публи-
калық
бюджет
60
Оңтүстік Қазақ-
стан облысы
Отырар ауданының
Әметбек елдi
мекенiн сумен
жабдықтауды
қамтамасыз ету
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20
қаңтар
2005 жыл - 26,15
Рес-
публи-
калық
бюджет
61
Оңтүстік Қазақ-
стан облысы
Шардара ауданы-
ның Шардара топ-
тық су құбырын
қайта жаңғырту
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2004
жылғы
3-
тоқсан
2004 жыл - 27,5
Рес-
публи-
калық
бюджет
62
Оңтүстік Қазақ-
стан облысы
Созақ ауданының
Қарақұр ауылын
сумен жабдықтау-
ды қамтамасыз
ету
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
АШМ
2004
жылғы
4-
тоқсан
2004 жыл - 46,7
Рес-
публи-
калық
бюджет
63
Арал өңiрi елдi
мекендерін сумен
жабдықтауды және
оның санитария-
сының жобасын
iске асыру
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20
шілде
2004 жыл - 627,4
2005 жыл - 313,16
2006 жыл - 446,24
Рес-
публи-
калық
бюджет
64
Қызылорда облы-
сының Жиделi
топтық су құбы-
рының құрылысын
аяқтау
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20
қаңтар
2004 жыл - 200,0
2005 жыл - 56,16
Рес-
публи-
калық
бюджет
65
Оңтүстiк Қазақ-
стан облысының
Түркiстан
қаласын сумен
жабдықтауды
жақсарту
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20
шілде
2005 жыл - 100,0
2006 жыл - 200,0
Рес-
публи-
калық
бюджет
66
Оңтүстік Қазақ-
стан облысының
Кентау-Түркiстан
топтық су құбы-
рының құрылысын
аяқтау
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20
шілде
2004 жыл - 481,11
2005 жыл - 400,0
2006 жыл - 233,96
Рес-
публи-
калық
бюджет
67
Қызылорда қала-
сының сарқынды
суларын биоло-
гиялық тазарту
станциясын салу
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Қоршаған-
ортамині
2006
жылғы
20
қаңтар
2004 жыл - 500,0
2005 жыл - 676,73
Рес-
публи-
калық
бюджет
68
Қызылорда облысы
Жаңақорған ауда-
нының Жаңақорған
кентiнде сумен
жабдықтау
жүйесiн қайта
жаңарту
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20
қаңтар
2004 жыл - 100,0
2005 жыл - 52,7
Рес-
публи-
калық
бюджет
69
Қызылорда облысы
Қызылорда қала-
сының сарқынды
суларын тазарту
станциясына
баратын қысымды
коллекторлар
мен кәрiздiк
сорғы станцияла-
рын салу және
қайта жаңарту
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Қоршаған-
ортамині
2006
жылғы
20
шілде
2006 жыл - 955,73
Рес-
публи-
калық
бюджет

3. Создание условий для повышения экономической
активности в регионе, развитие производственной
инфраструктуры и рациональное водопользование
1
Разработать меры
по сохранению, воспроизводству и
рациональному
использованию
ценных видов
рыб Арало-Сыр-
дарьинского
бассейна
Проект
норматив-
ного пра-
вового ак-
та
МСХ,
акимы
Актюбин-
ской,
Караган-
динской,
Кызылор-
динской,
Южно-Ка-
захстан-
ской об-
ластей
2
квартал
2005
года
Не тре-
буются
2
Подготовить
предложения по
реабилитации
водохозяйственных объектов и
рациональному потреблению воды в отраслях экономики Приаралья
Предложе-
ния в Пра-
вительство
Республики
Казахстан
МСХ,
акимы
Актюбин-
ской,
Караган-
динской,
Кызылор-
динской,
Южно-Ка-
захстан-
ской об-
ластей
4
квартал
2004
года
Не тре-
буются
3
Проанализировать состояние сети коммунальных
объектов, уровень обеспеченности
инженерной инфра-
структурой
города Кызылорды и внести
предложения по
дальнейшему их
развитию
Предложе-
ния в Пра-
вительство
Республики
Казахстан
Аким
Кызылор-
динской
области
3
квартал
2004
года
Не тре-
буются
4
Перевести теп-
лоэнергоисточники и жилой сектор города Кызылорды на попутный газ
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
Аким
Кызылор-
динской
области
20
января
2006
года
2004
год -
2000,0
2005
год -
3506,8
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
5
Внести предложе-
ния по строительству
газопровода
Шубаркудук -
Байганин
Предложе-
ния в Пра-
вительство
Республики
Казахстан
МЭМР,
аким
Актюбин-
ской об-
ласти,
МЭБП
2
квартал
2005
года
Не тре-
буются
6
Завершить рекон-
струкцию
автомобильной
дороги Карабутак - Иргиз - граница Кызылординской области
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТК
4
квартал
2004
года
2004
год -
860,84
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
7
Реконструировать автомобильную дорогу Самара - Шымкент на участке границы Актюбинской
области -
Кызылорда - Шымкент
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МТК
3
квартал
2004
года
2004
год -
184,24
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
8
Подготовить
предложения по
продолжению
реконструкции
автомобильной
дороги "Кызылорда-Жезказган"
Предложе-
ния в Пра-
вительство
Республики
Казахстан
МТК,
аким
Кызылор-
динской
области
3
квартал
2004
года
Не тре-
буются
9
Внести предложе-
ния по внедрению экологически
чистых
технологий в
земледелии в
зоне Приаралья
Предложе-
ния в Пра-
вительство
Республики
Казахстан
МСХ,
МООС,
акимы
Актюбин-
ской,
Кызылор-
динской,
Южно-Ка-
захстан-
ской об-
ластей
3
квартал
2004
года
Не тре-
буются
10
В рамках регио-
нальных агропро-
довольственных программ внести
предложения по
внедрению в
сельскохозяйст-
венное производ-
ство Приаралья солеустойчивых и засухоустойчивых
сортов растений
Предложе-
ния в Пра-
вительство
Республики
Казахстан
Акимы
Актюбин-
ской,
Кызылор-
динской,
Южно-Ка-
захстан-
ской об-
ластей,
МСХ
3
квартал
2004
года
Не тре-
буются
11
Реконструировать магистральный канал Кандыаральской
системы Жанакорганского
района Кызылординской области
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МСХ
4
квартал
2004
года
2004
год -
16,62
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
12
Реконструировать магистральный канал Келинто-
бинской системы Жанакорганского
района Кызылординской области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20
января
2006
года
2004
год -
30,0
2005
год -
35,41
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
13
Реконструировать магистральный канал Сумагарской
системы Жанакорганского
района Кызылординской области
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МСХ
4
квартал
2004
года
2004
год -
35,1
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
14
Реконструировать магистральный канал Айтекской системы Сырдарь-
инского района
Кызылординской
области
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МСХ
4
квартал
2004
года
2004
год -
17,78
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
15
Реконструировать магистральный канал Баскарынской
системы Аральского района
Кызылординской
области
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МСХ
4
квартал
2004
года
2004
год -
10,18
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
16
Реконструировать магистральный канал Баскарынской
системы Казалинского района Кызылординской области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20
января
2006
года
2004
год -
11,4
2005
год -
16,75
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
17
Реконструировать правобережный магистральный канал в городе Кызылорде
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20
января
2006
года
2004
год -
19,0
2005
год -
17,34
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
18
Реконструировать левобережный магистральный канал Сырдарьин-
ского района Кызылординской области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20
января
2006
года
2004
год -
21,58
2005
год -
79,4
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
19
Реконструировать левобережный магистральный канал - 9 Сырдарьинского района
Кызылординской
области
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МСХ
4
квартал
2004
года
2004
год -
12,62
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
20
Реконструировать каналы Айтек, Коммунизм, Байби-
хан Атекской
системы Жала-
гашского района Кызылординской области
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20
января
2006
года
2004
год -
17,02
2005
год -
10,84
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
21
Реконструировать канал Ботабай Шиелийского района
Кызылординской
области
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МСХ
4
квартал
2004
года
2004
год -
8,6
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
22
Реконструировать Казалинский левобережный магистральный канал
Казалинского
района Кызылординской области с ПК

3. Өңiрде экономикалық белсендiлiктi арттыру үшін
жағдай жасау, өндiрiстік инфрақұрылымды дамыту және
суды ұтымды пайдалану
1
Арал-Сырдария
бассейнiнде ба-
ғалы балық түр-
лерiн сақтау,
көбейту және
ұтымды пайдалану
жөнiндегi шара-
ларды әзiрлеу
Норма-
тивтiк
құқықтық
кесiм
жобасы
АШМ,
Ақтөбе,
Қараған-
ды, Қы-
зылорда,
Оңтүстiк
Қазақстан
облыс-
тарының
әкiмдерi
2005
жылғы
2-
тоқсан
Талап
етiлмейдi
2
Арал өңiрiнiң
экономика сала-
ларындағы су
шаруашылығы объ-
ектілерiн оңалту
және суды ұтымды
пайдалану жөнiн-
дегi ұсыныстарды
дайындау
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ұсыныстар
АШМ,
Ақтөбе,
Қараған-
ды, Қы-
зылорда,
Оңтүстiк
Қазақстан
облыс-
тарының
әкiмдерi
2005
жылғы
4-
тоқсан
Талап
етiлмейдi
3
Қызылорда қала-
сының коммунал-
дық объектілерi
желiсiнiң жай-
күйiне, инженер-
лiк инфрақұры-
лыммен қамтама-
сыз етiлу дең-
гейiне талдау
жасау және
оларды одан әрi
дамыту жөнiнде
ұсыныстар енгiзу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ұсыныстар
Қызылорда
облысының
әкімі
2004
жылғы
3-
тоқсан
Талап
етiлмейдi
4
Қызылорда қала-
сының жылу-энер-
гия көздерi мен
тұрғын үй
секторын iлеспе
газға көшiру
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Қызылорда
облысының
әкімі
2006
жылғы
20
қаңтар
2004 жыл - 2000,0
2005 жыл - 3506,8
Рес-
публи-
калық
бюджет
5
Шұбарқұдық -
Байғанин газ
құбырын салу
жөнiнде ұсыныс-
тар енгiзу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ұсыныстар
ЭMPM,
Ақтөбе
облысының
әкiмi,
ЭБЖМ
2005
жылғы
2-
тоқсан
Талап
етiлмейдi
6
Қарабұтақ - Ыр-
ғыз - Қызылорда
облысының шека-
расы автомобиль
жолын қайта
жаңартуды аяқтау
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ақпарат
ККМ
2006
жылғы
4-
тоқсан
2004 жыл - 860,84
Рес-
публи-
калық
бюджет
7
Ақтөбе облысының
шекарасы - Қызы-
лорда - Шымкент
учаскесiнде
Самара - Шымкент
автомобиль жолын
қайта жаңарту
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ақпарат
ККМ
2004
жылғы
3-
тоқсан
2004 жыл - 184,24
Рес-
публи-
калық
бюджет
8
"Қызылорда - Жезқазған" авто-
мобиль жолын
қайта жаңартуды
жалғастыру жө-
нiнде ұсыныстар
дайындау
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ұсыныстар
ККM,
Қызылорда
облысының
әкiмi
2004
жылғы
3-
тоқсан
Талап
етiлмейдi
9
Арал өңiрiнiң
аймағында егiн
шаруашылығына
экологиялық
таза технология-
ларды енгiзу
жөнiнде ұсыныс-
тар енгiзу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ұсыныстар
АШМ,
Қоршаған-
ортаминi,
Ақтөбе,
Қызыл-
орда,
Оңтүстiк
Қазақстан
облыс-
тарының
әкiмдерi
2004
жылғы
3-
тоқсан
Талап
етiлмейдi
10
Арал өңiрiнiң
ауыл шаруашылық
өндiрiсiне агра-
рлық азық-түлік
өңiрлiк бағдар-
ламасы шеңберiн-
де тұзға төзiмдi
және құрғақшы-
лыққа төзiмдi
шөп сұрыптарын
енгiзу жөнiнде
ұсыныстар енгiзу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ұсыныстар
Ақтөбе,
Қызыл-
орда,
Оңтүстiк
Қазақстан
облыс-
тарының
әкiмдерi,
АШМ
2004
жылғы
3-
тоқсан
Талап
етiлмейдi
11
Қызылорда облы-
сының Жаңақорған
ауданы Қандыарал
жүйесiнiң маги-
стральды арнасын
қайта жаңарту
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ақпарат
АШМ
2004
жылғы
4-
тоқсан
2004 жыл - 16,62
Рес-
публи-
калық
бюджет
12
Қызылорда облы-
сының Жаңақорған
ауданы Келiнтөбе
жүйесiнiң маги-
стральды арнасын
қайта жаңарту
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20 қаңтар
2004 жыл - 30,0
2005 жыл - 35,41
Рес-
публи-
калық
бюджет
13
Қызылорда облы-
сының Жаңақорған
ауданы Сұмағара
жүйесiнiң маги-
стральды арнасын
қайта жаңарту
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ақпарат
АШМ
2004
жылғы
4-
тоқсан
2004 жыл - 35,1
Рес-
публи-
калық
бюджет
14
Қызылорда облы-
сының Сырдария
ауданы Әйтек
жүйесiнiң магис-
тральды арнасын
қайта жаңарту
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ақпарат
АШМ
2004
жылғы
4-
тоқсан
2004 жыл - 17,78
Рес-
публи-
калық
бюджет
15
Қызылорда
облысының Арал
ауданы Басқара
жүйесiнiң магис-
тральды арнасын
қайта жаңарту
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ақпарат
АШМ
2004
жылғы
4-
тоқсан
2004 жыл - 10,18
Рес-
публи-
калық
бюджет
16
Қызылорда облы-
сының Қазалы
ауданы Басқара
жүйесiнiң магис-
тральды арнасын
қайта жаңарту
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20 қаңтар
2004 жыл - 11,4
2005 жыл - 16,75
Рес-
публи-
калық
бюджет
17
Қызылорда қала-
сында оң жаға-
лаудағы магис-
тральды арнасын
қайта жаңарту
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20 қаңтар
2004 жыл - 19,0
2005 жыл - 17,34
Рес-
публи-
калық
бюджет
18
Қызылорда облысы
Сырдария ауданы-
ның сол жағалау-
дағы магист-
ральды арнасын
қайта жаңарту
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20 қаңтар
2004 жыл - 21,58
2005 жыл - 79,4
Рес-
публи-
калық
бюджет
19
Қызылорда облысы
Сырдария ауданы-
ның сол жағалау-
дағы 9-магист-
ральды арнасын
қайта жаңарту
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ақпарат
АШМ
2004
жылғы
4-
тоқсан
2004 жыл - 12,62
Рес-
публи-
калық
бюджет
20
Қызылорда облысы
Жалағаш ауданы
Әйтек жүйесінің
Әйтек, Комму-
низм, Бәйбіхан
арналарын қайта
жаңарту
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20 қаңтар
2004 жыл - 17,02
2005 жыл - 10,84
Рес-
публи-
калық
бюджет
21
Қызылорда облысы
Шиелі ауданының
Ботабай арнасын
қайта жаңарту
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ақпарат
АШМ
2004
жылғы
4-
тоқсан
2004 жыл - 8,6
Рес-
публи-
калық
бюджет
22
Қызылорда облысы
Қазалы ауданының
Қазалы сол жаға-
лаудағы магист-
ральды арнасын

137+12 по ПК
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МСХ
20 июля
2006
года
2005
год -
24,35
2006
год -
135,85
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
23
Подготовить
предложения по
реконструкции
и восстановлению водохозяйственных объектов Тогус-
кенского и Жана-
коргано-Шиелийс-
кого массивов орошения
Предложе-
ния в Пра-
вительство
Республики
Казахстан
Аким
Кызылор-
динской
области,
МСХ
2
квартал
2005
года
Не тре-
буются
24
Внести предложе-
ния по восстанов-
лению Жанадарь-
инской и Кувандарьинской оросительно-
обводнительных трактов
Предложе-
ния в Пра-
вительство
Республики
Казахстан
Аким
Кызылор-
динской
области,
МСХ
квартал
2005
года
Не тре-
буются
25
Провести ремонт Северного
коллектора Жала-
гашского района Кызылординской области
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МСХ,
аким
Кызылор-
динской
области
4
квартал
2004
года
2004
год -
63,13
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
26
Реконструировать водохранилище Актобе Туркестанского
региона Южно-
Казахстанской
области
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МСХ
4
квартал
2004
года
2004
год -
6,2
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
27
Подготовить
предложения по
строительству
рыбоперерабаты-
вающего предприятия в
Аральском районе Кызылординской области
Предложе-
ния в Пра-
вительство
Республики
Казахстан
МСХ,
аким
Кызылор-
динской
области
2
квартал
2005
года
Не тре-
буются
28
Проработать
вопросы кредитования проектов в сфере
малого предприни-
мательства в районах Приаралья
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МИТ,
акцио-
нерное
общество
"Фонд
развития
малого
предпри-
нимате-
льства"
(по сог-
ласова-
нию)
1
квартал
2005
года
Не тре-
буются
29
Проработать вопросы финанси-
рования инвести-
ционных проектов в реальном секто-
ре экономики
Приаралья в
рамках Стратегии индустриально-
инновационного развития Республики
Казахстан
Предложе-
ния в Пра-
вительство
Республики
Казахстан
МИТ,
акцио-
нерное
общество
"Банк
Развития
Казах-
стана"
(по сог-
ласова-
нию),
акцио-
нерное
общество
"Инвес-
тицион-
ная ком-
пания:
Инвести-
ционный
фонд Ка-
захста-
на" (по
согласо-
ванию),
акцио-
нерное
общество
"Нацио-
нальный
иннова-
ционный
фонд"
(по сог-
ласова-
нию),
акимы
Актюбин-
ской,
Караган-
динской,
Кызылор-
динской,
Южно-Ка-
захстан-
ской об-
ластей
3
квартал
2004
года
Не тре-
буются
4. Социальная помощь населению Приаралья
1
Рассмотреть
возможность выде-
ления целевых текущих трансфертов
областному
бюджету Кызылор-
динской области для оказания государственной адресной социаль-
ной помощи
населению Араль-
ского и Казалин-
ского районов
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МТСЗН
20
января
2006
года
2005
год -
40,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
2
Рассмотреть
возможность выделения целевых
текущих трансфертов
областному бюджету Актю-
бинской области для оказания государственной адресной социальной
помощи населению Шалкарского района
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МТСЗН
20
января
2006
года
2005
год -
20,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
3
Рассмотреть
возможность
выделения целевых
трансфертов для
субсидирования
социально значи-
мых внутриобласт-
ных пригородных поездов Кызылор-
динской области по маршрутам "Казалинск-
Саксаульская", "Казалинск-
Жосалы",«
"Кызылорда-
Жосалы"
Информация
в Мини-
стерство
экономики и бюджет-
ного пла-
нирования
Республики
Казахстан
МТК
20
января
2006
года
2005
год -
153,1
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
ИТОГО (объемы
финансирования
по годам)
2004
год -
11120,9
2005
год -
13073,2
2006
год -
7734,3
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
Примечание. Расшифровка аббревиатур:
МООС - Министерство охраны окружающей среды
МСХ - Министерство сельского хозяйства
МЗ - Министерство здравоохранения
МОН - Министерство образования и науки
МЭМР - Министерство энергетики и минеральных ресурсов
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций
МИТ - Министерство индустрии и торговли
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения
АЗР - Агентство по управлению земельными ресурсами.

ПК 137+12-ден
бастап ПК-ны
қоса алғанда
қайта жаңарту
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
АШМ
2006
жылғы
20
шілде
2005 жыл - 24,35
2006 жыл - 135,85
Рес-
публи-
калық
бюджет
23
Тоғысқан және
Жаңақорған -
Шиелi суару ал-
қаптарының су шаруашылығы объектілерін қайта жаңарту және қалпына келтiру жөнiнде ұсыныстар дайындау
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ұсыныстар
Қызылорда
облысының
әкiмi,
АШМ
2005
жылғы
2-
тоқсан
Талап
етілмейді
24
Жаңадария және
Қуандария суару-
суландыру трак-
тыларын қалпына
келтiру жөнiнде
ұсыныстар енгiзу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ұсыныстар
Қызылорда
облысының
әкiмi,
АШМ
2004
жылғы
2-
тоқсан
Талап
етілмейді
25
Қызылорда облысы
Жалағаш ауданы-
ның Солтүстік
коллекторына
жөндеу жүргiзу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ақпарат
АШМ,
Қызылорда
облысының
әкiмi
2004
жылғы
4-
тоқсан
2004 жыл - 63,13
Рес-
публи-
калық
бюджет
26
Оңтүстiк Қазақ-
стан облысы
Түркiстан өңi-
рiнiң Ақтөбе су
қоймасын қайта
жаңарту
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ақпарат
АШМ
2004
жылғы
2-
тоқсан
2004 жыл - 6,2
Рес-
публи-
калық
бюджет
27
Қызылорда облы-
сының Арал ауда-
нында балықты
қайта өңдейтiн
кәсiпорын салу
жөнiнде ұсыныс-
тар дайындау
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ұсыныстар
АШМ,
Қызылорда
облысының
әкiмi
2005
жылғы
2-
тоқсан
Талап
етілмейді
28
Арал өңiрi ау-
дандарында
шағын кәсiпкер-
лiк саласындағы
жобаларға кредит
беру мәселеле-
рiн пысықтау
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ақпарат
ИСМ,
"Шағын
кәсiп-
керлiктi
дамыту
қоры"
акцио-
нерлiк
қоғамы
(келiсiм
бойынша)
2005
жылғы
1-
тоқсан
Талап
етілмейді
29
Қазақстан Респу-
бликасының инду-
стриялық-инно-
вациялық даму
стратегиясы
шеңберiнде Арал
өңiрi экономика-
сының нақты сек-
торындағы инвес-
тициялық жоба-
ларды қаржылан-
дыру мәселеле-
рiн пысықтау
Қазақстан
Республи-
касының
Үкiметiне
ұсыныстар
ИСМ, "Қа-
зақстан
Даму
Банкi"
акцио-
нерлiк
қоғамы
(келiсiм
бойынша),
"Инвес-
тициялық
компания:
Қазақ-
станның
инвести-
циялық
қоры" ак-
ционерлiк
қоғамы
(келiсiм
бойынша),
"Ұлттық
иннова-
циялық
қор" ак-
ционерлiк
қоғамы
(келiсiм
бойынша),
Ақтөбе,
Қараған-
ды, Қы-
зылорда,
Оңтүстiк
Қазақстан
облыс-
тарының
әкiмдерi
2004
жылғы
3-
тоқсан
Талап
етілмейді
4. Арал өңiрiнiң халқына әлеуметтік көмек көрсету
1
Арал, Қазалы ау-
дандарының хал-
қына мемлекеттiк
атаулы әлеумет-
тiк көмек көрсе-
ту үшін Қызылор-
да облысының об-
лыстық бюджетiне
ағымдағы нысана-
лы трансферттер
бөлу мүмкiндiгін
қарастыру
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Еңбекминi
2006
жылғы
20
қаңтар
2005 жыл - 40,0
Рес-
публи-
калық
бюджет
2
Шалқар ауданының
халқына мемле-
кеттiк атаулы
әлеуметтiк көмек
көрсету үшін
Ақтөбе облысының
облыстық бюдже-
тiне ағымдағы
нысаналы транс-
ферттер бөлу
мүмкiндiгін
қарастыру
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
Еңбекминi
2006
жылғы
20
қаңтар
2005 жыл - 20,0
Рес-
публи-
калық
бюджет
3
"Қазалы-Сексе-
уіл", "Қазалы-
Жосалы", "Қызы-
лорда-Жосалы"
бағыттары бойын-
ша Қызылорда об-
лысының әлеумет-
тік маңызды об-
лысішілiк қала
маңы поездарын
субсидиялау үшiн
нысаналы транс-
ферттер бөлу
мүмкiндiгiн
қарастыру
Қазақстан
Респу-
бликасы
Экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
министр-
лігіне
ақпарат
ККМ
2006
жылғы
20
қаңтар
2005 жыл - 153,1
Рес-
публи-
калық
бюджет
ЖИЫНЫ (жылдар
бойынша қаржы-
ландыру көлемi)
2004 жыл - 11120,9
2005 жыл - 13073,2
2006 жыл - 7734,3
Рес-
публи-
калық
бюджет
Ескертпе. Аббревиатуралардың толық жазылуы:
Қоршағанортаминi - Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi
АШМ - Ауыл шаруашылығы министрлігі
ДСМ - Денсаулық сақтау министрлiгi
БҒМ - Бiлiм және ғылым министрлiгi
ЭМРМ - Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі
ККM - Көлiк және коммуникация министрлігі
ИСМ - Индустрия және сауда министрлiгi
ЭБЖМ - Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Еңбекминi - Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгі
ЖРА - Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiк