О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2005 года N 281
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2005 года N 1018
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2005 года N 281 "О распределении республиканской бюджетной программы 004 "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ)" на 2005 год" следующие дополнения и изменение:
в приложении к указанному постановлению:
раздел "Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан" дополнить строками, порядковые номера 7-1, 7-2, 7-3, следующего содержания:
"7-1
Управление орошаемыми экосистемами
8580
7-2
Строительство административных зданий
территориальных управлений охраны
окружающей среды в городах Атырау,
Тараз, Алматы, Астана, Актобе,
Караганда, Павлодар, Кокшетау,
Костанай, Шымкент, Петропавловск
5000
7-3
Строительство Национального центра
метеорологии Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
11700
";
раздел "Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" дополнить строкой, порядковый номер 14-1, следующего содержания:
"14-1
Строительство пожарных депо на 2, 4, 6, 8 выездов в городах и районах
Республики Казахстан (в городах
Актобе, Астана, Караганда,  Костанай, Рудный, Аксай Западно-Казахстанской
области, в поселке Новая Бухтарма
Восточно-Казахстанской области)
4000
";

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 30 наурыздағы N 281 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 11 қазандағы N 1018 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "2005 жылға арналған 004 "Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-экономикалық негiздемелерiн әзiрлеу және сараптау" республикалық бюджеттік бағдарламаны бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 наурыздағы N 281  қаулысына  мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
"Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 7-1, 7-2, 7-3-жолдармен толықтырылсын:
"7-1  Суармалы экожүйелердi басқару            8580
7-2   Атырау, Тараз, Алматы, Астана, Ақтөбе,
Қарағанды, Павлодар, Көкшетау, Қостанай,
Шымкент, Петропавл қалаларында аумақтық  5000
қоршаған ортаны қорғау басқармаларының
әкiмшiлiк ғимараттарын салу
7-3   Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігінің Ұлттық             11700
метеорология орталығын салу                     ";
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 14-1-жолмен толықтырылсын:
"14-1 Қазақстан Республикасының қалалары мен
аудандарында (Ақтөбе, Астана, Қарағанды,
Қостанай, Рудный, Батыс Қазақстан
облысының Ақсай қалаларында, Шығыс       4000
Қазақстан облысының Жаңа Бұқтырма
кентiнде) 2, 4, 6, 8 шығуға арналған
өрт сөндiру деполарын салу                      ";

раздел "Министерство здравоохранения Республики Казахстан" дополнить строками, порядковые номера 25-1 и 25-2, следующего содержания:
"25-1
Строительство кардиохирургического
центра на 80 коек в городе Астане
7340
25-2
Строительство кардиохирургического
центра на 100 коек в городе Алматы
10010
";
раздел "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" дополнить строками, порядковые номера 29-1, 29-2, 29-3, 29-4, 29-5, следующего содержания:
"29-1
Реконструкция автодороги "Граница Российской Федерации (на
Екатеринбург) - Алматы, через города
Костанай, Астана, Караганда" на
участке "Алматы - Караганда" (223 км)
6500
29-2
Реконструкция автодороги "Граница
Республики Узбекистан (на Ташкент)-
Шымкент - Тараз - Алматы - Хоргос через Кокпек, Коктал, Благовещенку, с
подъездами к границе Кыргызской
Республике" на участке "Алматы-
Хоргос" (351 км)
10100
29-3
Развитие сети транспортной
инфраструктуры
180
29-4
Реконструкция автомобильной дороги
Актобе - Атырау - граница Российской
Федерации (на Астрахань)" на участке "Астрахань - Атырау"
8500
29-5
Реконструкция автомобильной дороги
"Граница Российской Федерации (на
Екатеринбург) - Алматы, через города
Костанай, Астана, Караганда" на
участке "Караганда - Астана" (перевод
в I категорию)
6500
";
раздел "Министерство культуры, информации и спорта Республики Казахстан" дополнить строкой, порядковый номер 30-1, следующего содержания:
"30-1
Строительство республиканского
велотрека в городе Астане
94710
";
дополнить разделом "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан" и строкой, порядковый номер 31, следующего содержания:
1
2
3
"Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
31
Строительство Парка информационных
технологий в поселке Алатау города
Алматы (II очередь)
10000
";
дополнить разделом "Генеральная прокуратура Республики Казахстан" и строкой, порядковый номер 32, следующего содержания:
"Генеральная прокуратура Республики Казахстан
"32
Создание автоматизированной информационной системы финансового
мониторинга
4000
";
дополнить разделом "Комитет национальной безопасности Республики Казахстан" и строками, порядковые номера 33, 34, 35, 36, следующего содержания:
"Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
"33
(секретно)
34
(секретно)
35
(секретно)
36
(секретно)
";
в строке "Итого" цифры "466880" заменить цифрами "670000".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттік нөмiрлерi 25-1 және 25-2-жолдармен толықтырылсын:
"25-1 Астана қаласында 80 төсектік             7340
кардиохирургиялық орталық салу
25-2  Алматы қаласында 100 төсектік            10010
кардиохирургиялық орталық салу                  ";
"Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлігi" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 29-1, 29-2, 29-3, 29-4, 29-5-жолдармен толықтырылсын:
"29-1 "Қостанай, Астана, Қарағанды қалалары
арқылы Ресей Федерациясының шекарасы     6500
(Екатеринбургке) - Алматы" автожолын
"Алматы - Қарағанды" (223 км)
учаскесiнде қайта жаңарту
29-2  "Қырғыз Республикасының шекарасына       10100
кіреберістері бар Көкпек, Көктал,
Благовещенка арқылы Өзбекстан
Республикасының шекарасы (Ташкентке)
- Шымкент - Тараз - Алматы - Қорғас"
автожолын "Алматы - Қорғас"
учаскесiнде (351 км) қайта жаңарту
29-3  Көлiк инфрақұрылымы желiсiн дамыту       180
29-4  "Ақтөбе - Атырау - Ресей Федерациясының
шекарасы (Астраханьға)" автомобиль
жолын "Астрахань - Атырау" учаскесінде   8500
қайта жаңарту
29-5  "Қостанай, Астана, Қарағанды қалалары
арқылы Ресей Федерациясының шекарасы
(Екатеринбургке) - Алматы" автомобиль
жолын "Қарағанды - Астана" учаскесінде   6500
қайта жаңарту (I санатқа аудару)                ";
"Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігi" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттік нөмiрі 30-1-жолмен толықтырылсын:
"30-1 Астана қаласында республикалық велотрек
салу                                     94710  ";
мынадай мазмұндағы "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгі" деген бөлiммен және реттiк нөмірi 31-жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi
31    Алматы қаласының Алатау кентінде
Ақпараттық технологиялар паркiн салу
(II кезек)                                10000  ";
мынадай мазмұндағы "Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы" деген бөлiммен және реттiк нөмiрi 32-жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
32    Қаржы мониторингiнiң автоматтандырылған  4000
ақпараттық жүйесiн құру                          ";
мынадай мазмұндағы "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi" деген бөлiммен және реттiк нөмiрлерi 33, 34, 35, 36-жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
33    (құпия)
34    (құпия)
35    (құпия)
36    (құпия)                                         ";
"Жиыны" деген жолдағы "466880" деген сандар "670000" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі