О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2005 года N 1019
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы":
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденном указанным постановлением:
в Перечне приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ (раздел 5):
в таблице "Перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы":
в разделе "Отраслевая программа "Развитие таможенной службы Республики Казахстан на 2004-2006 годы":
в строке, порядковый номер 102:
в графе 5 цифры "4342673" заменить цифрами "4111627";
в графе 7 цифры "1265546" заменить цифрами "1320896";
в графе 8 цифры "1869489" заменить цифрами "1583363";
в строке, порядковый номер 103:
в графе 7 цифры "669849" заменить цифрами "1118539";
в графе 8 цифры "862050" заменить цифрами "413360";
строку, порядковый номер 104, исключить;
в строке "ИТОГО по Программе":
в графе 7 цифры "2680276" заменить цифрами "2687835";
в графе 8 цифры "2731539" заменить цифрами "1996723";
в разделе "Вне программ":
в строке, порядковый номер 192:
в графе 5 цифры "137680" заменить цифрами "130121";
в графе 7 цифры "52118" заменить цифрами "44559";
в строке "ИТОГО вне программ":
в графе 7 цифры "50812570" заменить цифрами "50805011";
в строке "ВСЕГО":
в графе 8 цифры "195116881" заменить цифрами "194382065";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год":
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера в том числе на инвестиционные проекты":
по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
программу 026 "Строительство объектов таможенного контроля и таможенной инфраструктуры" изложить в следующей редакции:
"026     Строительство объектов таможенного
контроля и таможенной инфраструктуры      2732394
в том числе на инвестиционные проекты:
Развитие и строительство приграничных
таможенных постов, единых контрольно-
пропускных пунктов, объектов таможенной
инфраструктуры                            1320896
Строительство единых контрольно-
пропускных пунктов на железнодорожных
пунктах пропуска                          1118539
Строительство жилья для работников
таможенной службы таможни "Достык"        248400
Строительство таможенного поста
"Актобе - Центр таможенного оформления"   44559";

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 11 қазандағы N 1019 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 31 тамыздағы N 917  қаулысында :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспарында:
2005-2007 жылдарға арналған қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлiнiсiндегi басымды бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесiнде (5-бөлiм):
"2005-2007 жылдарға арналған басымды республикалық бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесi" деген кестеде:
"Қазақстан Республикасының кеден қызметiн дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған салалық бағдарламасы" деген бөлiмде:
реттік нөмiрi 102-жолда:
5-бағандағы "4342673" деген сандар "4111627" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "1265546" деген сандар "1320896" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "1869489" деген сандар "1583363" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 103-жолда:
7-бағандағы "669849" деген сандар "1118539" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "862050" деген сандар "413360" деген сандармен ауыстырылсын;
peттік нөмiрi 104-жол алынып тасталсын;
"Бағдарлама бойынша ЖИЫНЫ" деген жолда:
7-бағандағы "2680276" деген сандар "2687835" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "2731539" деген сандар "1996723" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламалардан тыс" деген бөлімде:
реттiк нөмiрi 192-жолда:
5-бағандағы "137680" деген сандар "130121" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "52118" деген сандар "44559" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламалардан тыс ЖИЫНЫ" деген жолда:
7-бағандағы "50812570" деген сандар "50805011" деген сандармен ауыстырылсын;
"БАРЛЫҒЫ" деген жолда:
8-бағандағы "195116881" деген сандар "194382065" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер көрсету оның iшiнде инвестициялық жобаларға" функционалдық тобында:
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" әкімшісі бойынша:
026 "Кедендiк бақылау және кедендiк инфрақұрылымы объектiлерiн салу" бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"026   Кедендiк бақылау және кеден инфрақұрылымы
объектiлерiн салу                                    2732394
оның iшiнде инвестициялық жобаларға:
Шекаралас кеден бекеттерiн, бiрыңғай бақылау-өткiзу
пункттерін, кеден инфрақұрылымы объектiлерiн дамыту
және салу                                            1320896
Темiр жол өткiзу пункттерiнде бiрыңғай
бақылау-өткізу пункттерiн салу                       1118539
"Достық" кеденiнiң кеден қызметi қызметкерлерi
үшін тұрғын үй салу                                   248400
"Ақтөбе - Кедендiк ресiмдеу орталығы" кеден
бекетiн салу                                          44559";

3) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год":
в  приложении 184  к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
пункт 4 исключить;
в пункте 5 слова "Жескент" Восточно-Казахстанской области" заменить словами "Капланбек" Южно-Казахстанской области";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Строительству таможенного поста "Акколь" на железнодорожном пункте пропуска "Ганюшкино" в Атырауской области" (заключение госэкспертизы N 08-113/2005 от 6 июля 2005 года);";
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Электроснабжению таможенного поста "Урлю - Тюбе" Железинского района Павлодарской области (заключение госэкспертизы по проектно-сметной документации N 16-307/05 от 29 июля 2005 года).";
в пункте 7 "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы":
цифру "5" заменить цифрой "4";
слова ", "Жескент" Восточно-Казахстанской области" исключить;
после слов "таможни "Достык," дополнить словами "таможенного поста "Акколь" на железнодорожном пункте пропуска "Ганюшкино" в Атырауской области";
слова "учебно-методического центра в г. Алматы" исключить;
цифры "23,7" заменить цифрами "72";
цифры "30,87" заменить цифрами "66";
слова "международного железнодорожного таможенного терминала "Бейнеу" Мангистауской области (14,8 % от сметной стоимости)" заменить словами "единого контрольно-пропускного пункта "Капланбек" Южно-Казахстанской области" (66 % от сметной стоимости)".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

3) "2005 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға  184-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
4-тармақ алынып тасталсын;
5-тармақтағы "Шығыс Қазақстан облысының "Жескент" деген сөздер "Оңтүстiк Қазақстан облысының "Қапланбек" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Атырау облысындағы "Ганюшкино" темiр жол өткізу пунктінде "Ақкөл" кеден бекетiн салу (мемлекеттiк сараптаманың 2005 жылғы 6 шiлдедегi N 08-113/2005 қорытындысы);";
мынадай мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:
"9. Павлодар облысы Железi ауданының "Өрлiтөбе" кеден бекетiн электрмен жабдықтау (жобалау-сметалық құжаттама бойынша мемлекеттiк сараптаманың 2005 жылғы 29 шiлдедегi N 16-307/05 қорытындысы).";
"Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер" деген 7-тармақта:
"5" деген сан "4" деген санмен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан облысының "Жескент" деген сөздер алынып тасталсын;
"Достық" кеденi" деген сөздерден кейiн ", Атырау облысындағы "Ганюшкино" темiр жол өткiзу пунктiнде "Ақкөл" кеден бекетiнiң" деген сөздермен толықтырылсын;
", Алматы қаласындағы оқу-әдiстемелiк орталығын" деген сөздер алынып тасталсын;
"23,7" деген сандар "72" деген сандармен ауыстырылсын;
"30,87" деген сандар "66" деген сандармен ауыстырылсын;
"Маңғыстау облысындағы "Бейнеу" халықаралық темiр жол" деген сөздер "Оңтүстік Қазақстан облысының "Қапланбек" бiрыңғай бақылау-өткiзу пунктiн (сметалық құнының 66%) салу" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі