О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 и от 22 декабря 2004 года N 1354
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2005 года N 1062
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год":
в приложений 1 к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
по администратору 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан":
в программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области индустрии и торговли":
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "1272105" заменить цифрами "1284105";
в подпрограмме 017 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов" цифры "71418" заменить цифрами "68418";
в подпрограмме 101 "вступление Казахстана во Всемирную торговую организацию" цифры "55978" заменить цифрами "46978";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год":
в  приложении 316  к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
подпункт 4) абзаца девятого графы 5 строки, порядковый номер 2, изложить в следующей редакции:
"4) проведение комплекса мероприятий, посвященных итогам реализации Стратегии индустриально-инновационного развития Республики Казахстан.";
в графе 5 строки, порядковый номер 6, цифры "137" и "5" заменить соответственно цифрами "183" и "12".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289 және 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 қазандағы N 1062 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Үкiметінiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
II "Шығындар" бөлiмiнде:
233 "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi" әкiмшісi бойынша:
001 "Индустрия және сауда саласындағы уәкiлеттi органның қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасында:
001 "Орталық органның аппараты" кiшi бағдарламасындағы "1272105" деген сандар "1284105" деген сандармен ауыстырылсын;
017 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету" кiшi бағдарламасындағы "71418" деген сандар "68418" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Қазақстанның Дүниежүзілiк сауда ұйымына кiруi" кiшi бағдарламасындағы "55978" деген сандар "46978" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2005 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға  316-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақта:
реттік нөмiрi 2-жолдың 5-бағанының тоғызыншы абзацының 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) Қазақстан Республикасының Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын iске асырудың қорытындыларына арналған іс-шаралар кешенiн жүргiзу.";
реттiк нөмiрi 6-жолдың 5-бағанындағы "137" және "5" деген сандар тиiсiнше "183" және "12" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі