О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2002 года N 598
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2005 года N 1096. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2016 года № 497
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.08.2016 № 497.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2002 года N 598 "О мерах по совершенствованию нормотворческой деятельности" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 16, ст. 172) следующее дополнение:
в Правилах проведения научной экспертизы законопроектов, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 2 после слова "криминологическая" дополнить словами ", в том числе антикоррупционная".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 30 мамырдағы N 598 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 қарашадағы N 1096 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 31 тамыздағы № 497 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.08.2016 № 497 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Норма шығармашылығы қызметін жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 30 мамырдағы N 598  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 16, 172-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Заң жобаларына ғылыми сараптама жүргізу ережесінде:
2-тармақта "криминологиялық" деген сөзден кейін ", оның ішінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы" деген сөздермен толықтырылсын.
2.  Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі