О Касымбеке Ж.М., Абылгазине Т.Б.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2005 года N 1101
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Касымбека Жениса Махмудулы вице-министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, освободив от этой должности Абылгазина Талгата Байтемировича в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Ж.М.Қасымбек, Т.Б.Әбілғазин туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 қарашадағы N 1101 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Жеңіс Махмудұлы Қасымбек Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Талғат Байтемірұлы Әбілғазин бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі