О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 и от 22 декабря 2004 года N 1354
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2005 года N 1122
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
по администратору 606 "Агентство Республики Казахстан по статистике":
в программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области статистики":
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "209876" заменить цифрами "180972";
в подпрограмме 017 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов" цифры "84289" заменить цифрами "113193";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год":
по Агентству Республики Казахстан по статистике:
в  приложении 372  к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 2:
абзац "Передислокация Агентства РК по статистике в г. Астану в количестве 56 штатных единиц, в том числе расходы: по перевозу имущества Агентства из города Алматы в город Астану; по провозу личного имущества работников; по выплате единовременного пособия (подъемные); на проезд работников и членов его семьи; на банковские услуги; на установку и монтаж локально-вычислительной сети и центрального узла сети передачи данных в административном здании в городе Астане." исключить;
дополнить абзацем следующего содержания:
"Аренда одной единицы дежурного автотранспорта";
в строке, порядковый номер 7:
абзац "приобретение вычислительной техники:
персональный компьютер - 100 штук;
локальной принтер - 225 штук." изложить в следующей редакции:
"приобретение вычислительной техники:
персональный компьютер - 220 штук;
локальный принтер - 286 штук.";
дополнить абзацем следующего содержания:
"установка локально-вычислительной сети".

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289 және 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 қарашадағы N 1122 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсiн:
1) "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
II "Шығындар" бөлiмiнде:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер көрсету" функционалдық тобында:
606 "Қазақстан Республикасы Статистика агенттігi" әкiмшiсi бойынша:
001 "Статистика саласындағы уәкілетті органның қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасында:
001 "Орталық органның аппараты" кiшi бағдарламасындағы "209876" деген сандар "180972" деген сандармен ауыстырылсын;
017 "Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету" кiшi бағдарламасындағы "84289" деген сандар "113193" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысында :
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  372-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 2-жолда:
"ҚР Статистика агенттiгiн саны 56 штаттық бiрлiк көлемiнде Астана қаласына көшiру, соның iшiнде шығыстар: Агенттiк мүлiктерiн Алматы қаласынан Астана қаласына тасымалдау бойынша; қызметкерлердiң жеке мүлiктерiн тасу бойынша; бiр жолғы жәрдемақы (көтерме ақы) төлеу бойынша; қызметкерлер мен оның отбасы мүшелерiнiң жолақысы бойынша; банк қызметiне арналған; Астана қаласындағы әкiмшiлiк үйге деректер берудiң жергілiктi-есептеу желiсiн және желiнiң орталық торабын қондыруға және монтаждауға арналған." деген абзац алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Кезекшi автокөлiктiң бiр бiрлiгін жалдау";
реттiк нөмiрi 7-жолда:
"есептеу техникасын сатып алуға:
дербес компьютерлер - 100 дана;
жергiлiктi принтер - 225 дана" деген абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"есептеу техникасын сатып алу:
дербес компьютер - 220 дана;
жергiлiктi принтер - 286 дана.";
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"жергiлiктi-есептеу желiсін орнату".

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі