О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2003 года N 1282
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2005 года N 1124
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2003 года N 1282 "О проектировании и строительстве здания резиденции Постоянного Представителя Республики Казахстан при отделении Организации Объединенных Наций и других международных организациях в городе Женеве (Швейцарская Конфедерация)" следующие изменение и дополнение:
в пункте 2:
слова "В соответствии с пунктом 6  статьи 24-1  Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" установить" заменить словом "Установить";
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) эквивалентной 870000 (восемьсот семьдесят тысяч) долларам США, по рыночному курсу обмена валют на день оплаты за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по программе 009 "Приобретение и строительство объектов недвижимости за рубежом для размещения дипломатических представительств Республики Казахстан".".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 20 желтоқсандағы N 1282 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 қарашадағы N 1124 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының Женева қаласындағы (Швейцария Конфедерациясы) Бiрiккен Ұлттар Ұйымының бөлiмшесi мен басқа да халықаралық ұйымдар жанындағы Тұрақты Өкiлi резиденциясының ғимаратын жобалау және салу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 20 желтоқсандағы N 1282  қаулысына  мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзілсiн:
2-тармақта:
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңы 24-1-бабының 6-тармағына сәйкес" деген сөздер алынып тасталсын;
2) тармақшадағы "сомада кезең-кезеңмен" деген сөздерден кейiн ";" белгiсi қойылып, мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) 2005 жылға арналған республикалық бюджетте 009 "Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкiлдiктерiн орналастыру үшiн шетелде жылжымайтын мүлiк объектiлерiн сатып алу және салу" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен валюта айырбастаудың берiлетiн күнгi нарықтық бағамы бойынша 870000 (сегiз жүз жетпiс мың) АҚШ долларына баламалы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі