О проекте Конституционного закона Республики Казахстан "О внесении изменения в Конституционный закон Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2005 года N 1138
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Конституционного закона Республики Казахстан "О внесении изменения в Конституционный  закон Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Конституционный закон Республики Казахстан О внесении изменения в Конституционный закон
Республики Казахстан
"О выборах в Республике Казахстан"
Внести в Конституционный  закон Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 17-18, ст. 114; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 12, ст. 192; 1998 г., N 7-8, ст. 71; N 22, ст. 290; 1999 г., N 10, ст. 340; N 15, ст. 593; 2004 г., N 7, ст. 45; 2005 г., N 7-8, ст. 17) следующее изменение:
пункт 6 статьи 44 исключить.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерiс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 18 қарашадағы N 1138 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық  заңына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжілісiнің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Реcпубликасының Конституциялық заңы "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы"
Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына
өзгерiс енгізу туралы
"Қазақстан Республикасының сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық  заңына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 17-18, 114-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнің Жаршысы, 1997 ж, N 12, 192-құжат; 1998 ж., N 7-8, 71-құжат; N 22, 290-құжат; 1999 ж., N 10, 340-құжат; N 15, 593-құжат; 2004 ж., N 7, 45-құжат; 2005 ж., N 7-8, 17-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
44-баптың 6-тармағы алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Астана, Ақорда, 2005 жылғы
N __