О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2005 года N 1146
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год" следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "1340807094" заменить цифрами "1412868870";
цифры "1200644815" заменить цифрами "1272706591";
цифры "1313913192" заменить цифрами "1385975156";
цифры "26893902" заменить цифрами "26893714";
цифры "92655578" заменить цифрами "92655390";
цифры "9572533" заменить цифрами "9572721";
2) в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе I "Доходы":
цифры "1340807094" заменить цифрами "1412868870";
в категории 1 "Налоговые поступления":
цифры "1200644815" заменить цифрами "1272706591";
в классе 01 "Подоходный налог" цифры "601518705" заменить цифрами "657659821";
в подклассе 1 "Корпоративный подоходный налог" цифры "601518705" заменить цифрами "657659821";
в специфике 05 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-организациЙ сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "144944105" заменить цифрами "187959324";
в специфике 06 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-резидентов, удерживаемый у источника выплаты организациями сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "5974674" заменить цифрами "8850500";
в специфике 07 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-нерезидентов, удерживаемый у источника выплаты организациями сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "42788077" заменить цифрами "53038148";
в классе 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги" цифры "535103350" заменить цифрами "551024010;
в подклассе 3 "Поступления за использование природных и других ресурсов" цифры "232475383" заменить цифрами "248396043";
в специфике 26 "Роялти от организаций сырьевого сектора (юридических лиц по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан)" цифры "32206601" заменить цифрами "45619850";

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қарашадағы N 1146 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) 1-тармақта:
"1340807094" деген сандар "1412868870" деген сандармен ауыстырылсын;
"1200644815" деген сандар "1272706591" деген сандармен ауыстырылсын;
"1313913192" деген сандар "1385975156" деген сандармен ауыстырылсын;
"26893902" деген сандар "26893714" деген сандармен ауыстырылсын;
"92655578" деген сандар "92655390" деген сандармен ауыстырылсын;
"9572533" деген сандар "9572721" деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
I "Кiрiстер" бөлiмiнде:
"1340807094" деген сандар "1412868870" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Салықтық түсiмдер" санатында:
"1200644815" деген сандар "1272706591" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Табыс салығы" сыныбындағы "601518705" деген сандар "657659821" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Корпорациялық табыс салығы" iшкi сыныбындағы "601518705" деген сандар "657659821" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Қазақстан Республикасының Үкiметі белгiлеген тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдары - заңды тұлғалардан алынатын корпоративтiк табыс салығы" ерекшелiгiндегi "144944105" деген сандар "187959324" деген сандармен ауыстырылсын;
06 "Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдарының төлем көзiнен ұсталатын, резидент заңды тұлғалардан алынатын корпоративтiк табыс салығы" ерекшелiгiндегi "5974674" деген сандар "8850500" деген сандармен ауыстырылсын;
07 "Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикізат секторы ұйымдарының төлем көзiнен ұсталатын, резидент емес заңды тұлғалардан алынатын корпоративтiк табыс салығы" ерекшелiгiндегi "42788077" деген сандар "53038148" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Тауарларға, жұмыстарға және қызметтер көрсетуге салынатын iшкi салықтар" сыныбындағы "535103350" деген сандар "551024010" деген сандармен ауыстырылсын;
3 "Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер" iшкі сыныбындағы "232475383" деген сандар "248396043" деген сандармен ауыстырылсын;
26 "Шикiзат секторы ұйымдарынан (Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша заңды тұлғалардан) түсетiн роялти" ерекшелiгiндегi "32206601" деген сандар "45619850" деген сандармен ауыстырылсын;

в специфике 28 "Доля Республики Казахстан по разделу продукции по заключенным контрактам от организаций сырьевого сектора (юридических лиц по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан)" цифры "20644538" заменить цифрами "23151949";
в разделе II "Затраты":
цифры "1313913192" заменить цифрами "1385975156";
в функциональной группе 15 "Официальные трансферты" цифры "264238541" заменить цифрами "336300505";
в подфункции 01 "Официальные трансферты" цифры "264238541" заменить цифрами "336300505";
по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" цифры "264238541" заменить цифрами "336300505";
в программе 066 "Официальные трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в Национальный фонд" цифры "131211000" заменить цифрами "203272964";
в подпрограмме 101 "Официальные трансферты за счет сверхплановых налоговых поступлений от организаций сырьевого сектора" цифры "109980742" заменить цифрами "182042518";
в подпрограмме 102 "Официальные трансферты за счет сверхплановых поступлений от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям" цифры "7572533" заменить цифрами "7572721";
в разделе III "Операционное сальдо" цифры "26893902" заменить цифрами "26893714";
в разделе V "Сальдо по операциям с финансовыми активами":
цифры "92655578" заменить цифрами "92655390":
в строке "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "9572533" заменить цифрами "9572721";
в категории 6 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "9572533" заменить цифрами "9572721";
в классе 01 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "9572533" заменить цифрами "9572721";
в подклассе 1 "Поступления от продажи финансовых активов внутри страны" цифры "9572533" заменить цифрами "9572721";
в специфике 03 "Поступления от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям" цифры "7572533" заменить цифрами "7572721".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

28 "Шикiзат секторы ұйымдарының (Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша заңды тұлғалардың) жасалған келісімшарттар бойынша өнiмдi бөлгендегi Қазақстан Республикасының үлесi" ерекшелiгiндегі "20644538" деген сандар "23151949" деген сандармен ауыстырылсын;
II "Шығындар" бөлiмiнде:
"1313913192" деген сандар "1385975156" деген сандармен ауыстырылсын;
15 "Ресми трансферттер" функционалдық тобындағы "264238541" деген сандар "336300505" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Ресми трансферттер" iшкi функциясындағы "264238541" деген сандар "336300505" деген сандармен ауыстырылсын;
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" әкiмшiсi бойынша "264238541" деген сандар "336300505" деген сандармен ауыстырылсын;
066 "Республикалық бюджеттен Ұлттық қорға берiлетiн ресми трансферттер" бағдарламасындағы "131211000" деген сандар "203272964" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Шикiзат секторы ұйымдарынан түсетін жоспардан тыс түсiмдер есебiнен ресми трансферттер" кiшi бағдарламасындағы "109980742" деген сандар "182042518" деген сандармен ауыстырылсын;
102 "Республикалық меншiктегі және тау-кен және өңдеу салаларына жататын мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiруден түсетiн жоспардан тыс түсiмдер есебінен ресми трансферттер" кiшi бағдарламасындағы "7572533" деген сандар "7572721" деген сандармен ауыстырылсын;
III "Операциялық сальдо" бөлiмiндегi "26893902" деген сандар "26893714" деген сандармен ауыстырылсын;
V "Қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо" бөлімiнде:
"92655578" деген сандар "92655390" деген сандармен ауыстырылсын;
"Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" деген жолдағы "9572533" деген сандар "9572721" деген сандармен ауыстырылсын;
6 "Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсімдер" санатындағы "9572533" деген сандар "9572721" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетін түсiмдер" сыныбындағы "9572533" деген сандар "9572721" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Қаржы активтерiн ел iшiнде сатудан түсетін түсiмдер" iшкi сыныбындағы "9572533" деген сандар "9572721" деген сандармен ауыстырылсын;
03 "Республикалық меншiктегi және тау-кен әрі өңдеу салаларына жататын мемлекеттік мүлікті жекешелендіруден түсетін түсімдер" ерекшелігіндегі "7572533" деген сандар "7572721" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі