О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2003 года N 1013
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2005 года № 1172. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2011 года № 1192
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.10.2011 № 1192 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В целях реализации подпункта 15) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 6 июля 2004 года "О внутреннем водном транспорте" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2003 года N 1013 "Вопросы форменной одежды работников государственного контроля на морском транспорте в Республике Казахстан" следующие изменения и дополнения:
в заголовке и тексте после слов "на морском" дополнить словами "и на внутреннем водном";
в преамбуле:
слово "Законом" заменить словом "Законами";
после слов "О торговом мореплавании" дополнить словами "и от 6 июля 2004 года "О внутреннем водном транспорте";
1) в Перечне должностей (профессий) работников государственного контроля на морском транспорте, которым выдается форменная одежда, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке после слов "на морском" дополнить словами "и на внутреннем водном";
в графе 2 строки, порядковый номер 2, слова "по МангистаускоЙ и Атырауской областям" заменить словами "по Западно-Казахстанской, Восточно-Казахстанской, Северо-Казахстанской, Южно-Казахстанской, Мангистауской, Карагандинской, Алматинской, Павлодарской, Акмолинской, Актюбинской, Атырауской, Жамбылской, Кызылординской, Костанайской областям и городам Астане и Алматы";
2) в Описании и образцах форменной одежды, знаков различия работников государственного контроля на морском транспорте, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке, пункте 13 после слов "на морском" дополнить словами "и на внутреннем водном";
в пункте 6:
в абзаце первом после слова "юбки," дополнить словом "брюк,";
дополнить абзацами шестым и седьмым следующего содержания:
"Брюки.
Из полушерстяной ткани, летний и зимний вариант - черного цвета. Прямые на подкладке с застежкой на пуговицах, двумя боковыми карманами, пояс притачной с семью шлевками, застегивающийся на одну пуговицу. На правой половинке брюк задний прорезной карман в рамку с застежкой на одну пуговицу и прорезную петлю.";
в приложениях к описанию и образцам форменной одежды, знаков различия работников государственного контроля на морском транспорте:
после слов "на морском" дополнить словами "и на внутреннем водном транспорте";
в приложении 6:
после слова "юбка," дополнить словом "брюки,";
дополнить прилагаемым образцом;

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 1 қазандағы N 1013 қаулысына өзгepicтep мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 қарашадағы N 1172 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 қазандағы № 1192 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.10.20 № 1192 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Ішкі су көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 6 шілдедегі Заңының  8-бабының  15) тармақшасын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасындағы теңіз көлігіндегі мемлекеттік бақылау қызметкерлерінің нысанды киімінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 1 қазандағы N 1013  қаулысына  мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбындағы және мәтініндегі "теңіз" деген сөзден кейін "және iшкi су" деген сөздермен толықтырылсын;
кіріспеде:
"Заңына" деген сөз "Заңдарына" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Сауда мақсатында теңізде жүзу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 17 қаңтардағы" деген сөздер "Қазақстан Республикасының "Сауда мақсатында теңізде жүзу туралы" 2002 жылғы 17 қаңтардағы және "Ішкі су көлігі туралы" 2004 жылғы 6 шілдедегі" деген сөздермен ауыстырылсын;
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Теңіз көлігіндегі мемлекеттік бақылау қызметкepлepiнiң нысанды киiм берілетін лауазымдар (мамандықтар) тізбесінде:
тақырыбындағы "теңіз" деген сөзден кейін "және iшкi су" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмipi 2-жолдың 2-бағанындағы "Маңғыстау және Атырау облыстары бойынша" деген сөздер "Батыс Қазақстан, Шығыс Қазақстан, Солтүстік Қазақстан, Оңтүстік Қазақстан, Маңғыстау, Қарағанды, Алматы, Павлодар, Ақмола, Ақтөбе, Атырау, Жамбыл, Қызылорда, Қостанай облыстары мен Астана және Алматы қалалары бойынша" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Теңіз көлігіндегі мемлекеттік бақылау қызметкерлерінің нысанды киімінің, айырым белгілерінің сипаттамасы мен үлгілерінде:
тақырыбындағы, 13-тармақтағы "теңіз" деген сөзден кейін "және ішкі су" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақта:
бірінші абзацта "юбкадан," деген сөзден кейін "шалбардан," деген сөзбен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы алтыншы және жетінші абзацтармен толықтырылсын:
"Шалбар.
Жартылай жүн матадан, жазғы және қысқы нұсқасы - қара түсті. Астарлы тік, түймелі ілгекпен, екі бүйірлі қалтамен, белі бip түймеге түймеленетін жеті белдік ұстағышпен бекітілген. Шалбардың оң жақ жартысында бip түймеге және тілік ілмекке ілінетін рамкалы артқы тілік қалта.";
теңіз көлігіндегі мемлекеттік бақылау қызметкерлерінің нысанды киімінің, айырым белгілерінің сипаттамасы мен үлгілеріне қосымшаларда:
"теңіз" деген сөзден кейін "және ішкі су" деген сөздермен  толықтырылсын;
6-қосымшада:
"юбка," деген сөзден кейін "шалбар," деген сөзбен толықтырылсын;
қоса беріліп отырған үлгімен толықтырылсын;

3) в Правилах ношения форменной одежды работников государственного контроля на морском транспорте, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке и по тексту после слов "на морском" дополнить словами "и на внутреннем водном";
в пункте 1:
слово "Закона" заменить словом "Законов";
после слов "О торговом мореплавании" дополнить словами "и от 6 июля 2004 года "О внутреннем водном транспорте";
в абзаце третьем пункта 3 слова "по Мангистауской и Атырауской областям" заменить словами "по Западно-Казахстанской, Восточно-Казахстанской, Северо-Казахстанской, Южно-Казахстанской, Мангистауской, Карагандинской, Алматинской, Павлодарской, Акмолинской, Актюбинской, Атырауской, Жамбылской, Кызылординской, Костанайской областям и городам Астане и Алматы";
в приложении к Правилам ношения форменной одежды работников государственного контроля на морском транспорте, утвержденным указанным постановлением:
после слов "на морском" дополнить словами "и на внутреннем водном транспорте";
в подразделе "(женщины)":
в графе "юбка повседневные" слово "повседневные" заменить словом "повседневная";
после графы "юбка повседневные" дополнить графой "брюки повседневные + + + +";
4) в Нормах обеспечения форменной одеждой работников государственного контроля на морском транспорте, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке после слов "на морском" дополнить словами "и на внутреннем водном";
графы 2, 4 и 5 строки, порядковый номер 6, дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
"брюки из полушерстяной ткани черного цвета;   1   2";
в графе 4:
в абзацах шестом, седьмом строки, порядковый номер 1, цифру "1" заменить цифрой "2";
в абзацах четвертом, пятом строки, порядковый номер 6, цифру "1" заменить цифрой "2".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2006 года и подлежит обязательному официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Образец к Приложению 6
(см. бумажный вариант)

3) көрсетілген қаулымен бекітілген Теңіз көлігіндегі мемлекеттік бақылау қызметкерлерінің нысанды киім киіп жүру ережесінде:
тақырыбындағы және мәтін бойынша "теңіз" деген сөзден кейін "және ішкі су" деген сөздермен толықтырылсын;
1-тармақта:
"Заңы" деген сөз "Заңдары" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Сауда мақсатында теңізде жүзу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 17 қаңтардағы" деген сөздер "Қазақстан Республикасының "Сауда мақсатында теңізде жүзу туралы" 2002 жылғы 17 қаңтардағы және "Ішкі су көлігі туралы" 2004 жылғы 6 шілдедегі" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтың үшінші абзацындағы "Маңғыстау және Атырау облыстары бойынша" деген сөздер "Батыс Қазақстан, Шығыс Қазақстан, Солтүстік Қазақстан, Оңтүстік Қазақстан, Маңғыстау, Қарағанды, Алматы, Павлодар, Ақмола, Ақтөбе, Атырау, Жамбыл, Қызылорда, Қостанай облыстары мен Астана және Алматы қалалары бойынша" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Теңіз көлігіндегі мемлекеттік бақылау қызметкерлерінің нысанды киім киіп жүру ережесіне қосымшада:
"теңіз" деген сөзден кейін "және ішкі су" деген сөздермен  толықтырылсын;
"(әйелдер)" деген бөлімшеде "күнделікті юбка" деген бағаннан кейін "күнделікті шалбар +  +  +  +" деген бағанмен толықтырылсын;
4) көрсетілген қаулымен бекітілген Теңіз көлігіндегі мемлекеттік бақылау қызметкерлерін нысанды киіммен қамтамасыз ету нормаларында:
тақырыбындағы "теңіз" деген сөзден кейін "және ішкі су" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмipi 6-жолдың 2, 4 және 5-бағандары мынадай мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
"қара түсті жартылай жүн матадан тігілген шалбар;   1    2";
4-бағанда:
реттік нөмipi 1-жолдың алтыншы, жетінші абзацтарындағы "1" деген сан "2" деген санмен ауыстырылсын;
реттік нөмipi 6-жолдың төртінші, бесінші абзацтарындағы "1" деген сан "2" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және міндетті түрде ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
РҚАО-ның ескертуі:  6-қосымшаға үлгіні қағаз мәтіннен қараңыз.