О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2005 года N 500
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2005 года N 1186
В целях организации эффективного финансирования проекта "Строительство Мойнакской гидроэлектростанции" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2005 года N 500 "Об утверждении перечня инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2005 год" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 22, ст. 269), следующее дополнение:
Перечень инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2005 год, утвержденный указанным постановлением, дополнить строкой, порядковый номер 3, следующего содержания:
3
Строитель-
ство
Мойнакской
гидро-
электро-
станции
250,82
2005-
2009
25
АО "Банк
Развития
Казахстана"
АО "Мой-
накская
ГЭС"
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 мамырдағы N 500 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 желтоқсандағы N 1186 Қаулысы
"Мойнақ су электр станциясының құрылысы" жобасының тиімді қаржыландырылуын ұйымдастыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2005 жылға арналған мемлекеттік кепілдікпен мемлекеттік емес қарыздар қаражаты есебінен қаржыландырылуға ұсынылатын инвестициялық жобалардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 мамырдағы N 500  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 22, 269-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 2005 жылға арналған мемлекеттік кепілдікпен мемлекеттік емес қарыздар қаражаты есебінен қаржыландырылуға ұсынылатын инвестициялық жобалардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 3-жолмен толықтырылсын:
"3 Мойнақ су электр    250,82  2005-   25  "Қазақстанның  "Мойнақ
станциясының                2009         Даму Банкі"   СЭС" АҚ
құрылысы                                 АҚ                   ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі