О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2005 года N 1209
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 9 ноября 2004 года "О техническом регулировании" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1)  постановление  Правительства Республики Казахстан от 7 августа 1997 года N 1229 "О концепции формирования и развития Государственного фонда стандартов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 36, ст. 339);
2)  постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 1997 года N 1839 "О Государственном фонде стандартов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 57, ст. 517);
3) пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2000 года N 1227 "О некоторых организациях Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 34, ст. 420).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 желтоқсандағы N 1209 Қаулысы
"Техникалық реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 қарашадағы  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік стандарттар қорын қалыптастыру мен дамытудың тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 7 тамыздағы N 1229  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 36, 339-құжат);
2) "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік стандарттар қоры туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 26 желтоқсандағы N 1839  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 57, 517-құжат);
3) "Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі Стандарттау, метрология және сертификаттау жөніндегі комитетінің кейбір ұйымдары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 9 тамыздағы N 1227  қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 34, 420-құжат).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі